Skocz do zawartości
toolman

Zawieszanie Sie Routera Di-604

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam ogromny problem z routerem. Podlaczylem go do kablowki aster city 256 mb/s. Polaczylem sie z routerem w IE 192.168.0.1 ustawilem siec z dynamicznym IP i wszystko dziala jakis czas ale pozneij sie zawiesza i nie ma polaczenia, dopiero restart routera powoduje przywrocenie internetu. Potrafi dzialac jakis czas i ponownie sie zawiesza.

Kiedys pokierowalem sie rada na forum i poproszono mnie zebym spisal dane Ip , bramy , maski i DNS w momencie kiedy jest dynamiczne IP i poniej ustawil router na stale wpisujac uzyskane dane na dynamicznym. Lecz to rowniez nie zdalo egzaminu bo dziala i sie wiesza.

Jest tez problem w grze po sieci Enemy territory, ping mam dobry ok 25-50 ale co 2 minuty zawiesza mi sie gra na pare sek i tak jest stale. Wydaje mi sie to jest rowniez spowodowane wadliwym dzialaniem routera.

Prosze mi powiedziec co mam zrobic bo stracilem juz pomysly. Zawieszenia sieci sie wzmagaja kiedy jest wlaczony 2 kompter . Kiedy jest tylko jeden siec pada dopiero po uruchomieniu gry.

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w skrócie: kupka złomu :P ... Przez pół roku robiliśmy update biosu 4 razy zanim trafił się stabliny .... A tak to zwiecha co dwa dni na twardo :) Polecam Asmaxa - od 1,5 roku (puk puk) chodzi jak burza .... nie pamiętam żebym go resetował z jego winy ... bios oryginalny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...