Skocz do zawartości
steryd123

jak przeprowadzic upgrade biosu do plyty GA-8SMML

Rekomendowane odpowiedzi

nowy bios mam juz zassany tylko jak to zrbic? :P

Gigabyte ma cos co nazywa sie Q-Flash. Najprosciej bedzie wiec zrobic to pod windowsem tym programem.

a moglbys podac link skad moge to sciagnac i potem jak tego uzyc bo chetnie bym sobie juz teraz nowy biosik postawil:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy bios mam juz zassany tylko jak to zrbic? :P

Potrzebny jest flasher i dyskietka startowa. Musisz zgrac biosik i flasher na te dyskietke i uruchomic z niej kompa, uruchomic flashera i wgrac nowy bios. Programik flaciach!acy znajdziesz tam gdzie bios, w kazdym badz razie gdzie stam musi byc. W razie problemow napisz PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienes miec na CD.

 

What is Q-Flash™

Q-Flash™ is a BIOS flash utility embedded in Flash ROM. With this function, user no longer needs to boot in to OS when he wants to update his BIOS.

Easy to use

Q-Flash™ allows users to flash BIOS without any utility in DOS or windows. And it is especially useful for the system with Windows 9X/Me/NT/2000 or other operating system without pure DOS mode. Having Q-FlashTM , no more fooling around with any instructions and operating system, since the utility is in the BIOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaloz se katalog na c: i tam wypakuj to co sciagnales, uruchom system z dyskietki i pod dosem odpal program flash860.exe czy jakos tak,i tam podasz sciezke dostepu do pliku z biosem (ten drugi wypakowany z zipa)

a czy moglbys podac mi link zebym mogl zassac ten q-flashtm bo ja za cholere nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest za programik z ZIP'a z biosem,ten Amibcp.exe? probowales go uruchomic pod DOS'em? moze to jest jakis flasher...ja do swojego biosu w ZIP'ie mialem dolaczony wlasnie ten program,o ktorym ci napisalem(flash860.exe),moge ci podac linka ale nie wiem czy zadziala z twoja plytą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...