Skocz do zawartości
MaCZq

Telefon Z Mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po dlugich przesiedzianych godzinach na googlach, allegro, forum zglupialem ! :mur:

Szukam telefonu z mp3 (dobrej jakosci, stereo) i ewentualnie jakimis bajerami.

Necki chyba odpadaj bo maja mono mp3...

Znalazlem Motorolke C975 - cena fajna, full bjaer tylko karty pamieci jakies porabane TransFlash i teraz moje pytanie czy zamiast TransFlash mozna do tej motki wsadzic SD.

Nokie chyba tez odpadaja bo nie na moja kieszen sa...

Moze wy cos zasugerujacie. Najchetniej cos co jest w miare tanie albo mozna kupic na ebay.co.uk Najlepszy bylby tel gdzie karty pamieci to SD bo takowa mam na zbyciu a nie usimeicha mi sie jeszcze wydywac do fona ~100 zl na karte pamieci ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... TransFlash jest jakies 4x mniejszy niz SD. Jak wlozysz sd w gniazdo transflasa, to jestes master.

Za to sa do tych kart przejsciowki na SD/MMC.

Telefony z mp3, dostepne w Polsce i imho warte uwagi:

Siemens: SX-1, S65

Motorola e398

SE: S700i, P800,p900,p910 (niedlugo tez k750i i w800)

 

Podsumowujac: tania i niezla jakosciowo opcja jest siemens sx-1, ale ja bym poczekal na nowe SE. To dopiero bedzie wypas. 2mpix z lampa blyskowa, gniazdo mspro duo i inne bajery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat

a jakis telefon z miejcem na mp3 pow 64 mg??

cos slyszalem o motoroli a925 bodajze ze mozna do niej wsadzic nawet 512 mg...

jak to jest z modowaniem telefonow ?? czyli ktore sie daja modowac w sposob bezpieczny i niezbyt inwazyjny...

no i czy to skaplikowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry tani i super dzwięk i karty pamięci ma ......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tak to siemens sl45i

 

 

dokupisz jeszcze czytnik kart pamięci do kompa, co by szybko mp3 wlatywały i jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a925 odradzam ze wzgledu na BARDZO krotko trzymajaca baterie - 2h ogladania filmu albo sluchania mp3 i to wszystko...

e398 - mam ten telefon i jestem bardzo zadowolony. Ma takie mozliwosci grzebania w sofcie (lacznie z odblokowaniem kamery wideo) ze zadowoli kazdego. 65tys. kolorow, kart Transflash do 512mb, skiny, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...