Skocz do zawartości
bjabrzyk

Pierwszy I Ostatni Numer Thg

Rekomendowane odpowiedzi

gdy wejdziemy na stronke tej gazetki to otrzymujemy info:Z dniem 14 kwietna, wydawanie czasopisma Tom's Hardware Guide zostało zawieszone.

 

 

Redakcja

hehe troche szybko zawiesili działalność po 1 nr. hhmmmmm..... a w tym jedynym nr.thg było napisane że będą sie ukazywać latami bla bla..... troche sie przejechali :lol: ale nawet fajnie sie zapowiadało za pare lat wszystkie nr. thg będą białymi krukami i będą kosztowały kupe kasy a ja taki nr.mam B) i zarobie miliony :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, wydawanie czasopisma w formie papierowej to OGROMNE naklady gotowki. Inwestycja, ktora nie zwraca sie po pierwszym numerze... a niestety, aby zwrocily sie koszty wlasne to nalezy sprzedac minimum 40% nakladu... udaje sie to tylko nielicznym. A co zrobic z tym co nadrukowane i nie zeszlo? Ano, mozna oddac na mielenie, co nic nie kosztuje ale jest to rownoznaczne z mieleniem pieniedzy. Mozna tez poprosic dystrybutora o zwrot niesprzedanych egzemplarzy ale to kosztuje i to slono, od kazdej sztuki...

 

Reasumujac, czasopismo moze i mialoby szanse ale chlopaki powinni znalezc inwestora, ktory zgodzi sie doplacac do interesu przez szereg kolejnych wydan. Moim zdaniem na rynku, wbrew pozorom, brak sensownej gazety. Wzdycham do niezastapionego PC-Kuriera ktory w dawnej formule byl po prostu swietny. Jakos nie bawia mnie te wszystkie cukierkowate Chipy, Entery i inne PC-World'y. Tym bardziej, ze sa szokujaco drogie... kosztuja tu tyle ile znacznie lepsze ich odpowiedniki, np. w Wielkiej Brytanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...