Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie moze tak samo wygladac, jesli tylko powieksza ilosc cobo (i zeby byly do wykonania na klawiaturze tak jak te z PoP:WW :-P ), zwieksza ilosc zagadek logicznych i zeby bylo wiecej efektownych akrobacji :lol:

 

UPDATE:

 

na stronie imperim gier (gry.wp.pl) ukazal sie news o PoP3 a oto jego tresc:

 

Powstaje kolejna gra z serii Prince Of Persia i jest to oficjalna wiadomość, bowiem fracuski Ubisoft zapowiedział, że gra zatytułowana Prince Of Persia 3 (tytuł roboczy) jest obecnie w fazie produkcji. Projekt powstaje z myślą o komputerach PC oraz konsolach PlayStation 2, Xbox oraz GameCube.

 

Autorzy rzucili natychmiast hasła, że szykują najlepszą odsłonę sagi, która zadziwi jej miłośników i przyciągnie nowych graczy. Nasz tytułowy Książe powraca ze swoją ukochaną Kaileeną na ziemie zwane Island of Time to Babylon. Niestety, bohater zostaje porwany, a jego ukochana musi go ratować. Dzięki takiej fabule pokierujemy dwoma postaciami, różniącymi się stylami walki. System Free-Form Fighting pozwoli w wirze walki na akrobacyjne wręcz ruchy i ciosy.

 

Wydanie Prince Of Persia 3 planowane jest na drugą połowę bieżącego roku. Co ciekawe, już w maju na E3 Ubisoft pokaże, co do tej pory udało się zrobić.

 

Czyli zagramy Cesarzowa :-P

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadeszlo nowe info dla zainteresowanych.

 

Druga grywalna postacia nie bedzie jednak Kaelena (za blad przepraszam) tylko Dark Prince (zle wcielenie Ksiecia ktore zrodzilo sie przez manipulacje czsasem). W grze pojawia sie elementy stealth ale na szczescie nie takie jak w SC. A to tego dochodza nowe ciosy i akrobacje ktore beda inne dla kazdej postaci (Ksiaze bedzie lepszym akrobata a jego "zly blizniak" wojownikiem). Prawdopodobnie Dark Prince bedzie mial siwe wlosy ale to juz szczegol. W kwestji fabuly wiem tylko tyle ze "ten-dobry" bedzie scigany przez "tego zlego" i jeszcze inna bande demonow i ludzi chcacych odebrac nagrode za jego glowe. Prawdopodobnie ma to byc ostatnia czesc traktujaca o Piaskach Czasu (ciekawe jakie beda kolejne).

 

A i zapomnial bym: podtytul nowej czesci nosi nazwe "Kindred Blade" czyli tlumaczac na polskawy "Blizniacze Ostrza" (chyba latwo sie domyslec dlaczego).

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po filmiku z rydwanami po prostu zaniemówiłem... takich bzdur to ja dawno nie widziałem, jeszcze rydwanowi brakuje spojlera i alufelg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda czesc POP'a była dobra , miala to cos , potrafiła wciagnąć .. i licze na to , ze ta tez bedzie GiT :)

Edytowane przez EaC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

nie wiem jak wy ale ta gra wprowadza mnie w stan uspienia , pogram z 30 minut i mam juz dosyc , *ziew , pop 3 sobie daruje

1495225[/snapback]

Trza umiec grac w takie gry.Dla mnei nie ma gier z lepsza fabula niz seria pop ff tr i sh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza umiec grac w takie gry.Dla mnei nie ma gier z lepsza fabula niz seria pop ff tr i sh

1495259[/snapback]

lol , trzeba miec cierpliwosc do takich gier :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy ale ta gra wprowadza mnie w stan uspienia , pogram z 30 minut i mam juz dosyc , *ziew , pop 3 sobie daruje

1495225[/snapback]

piaski czasu były swietne, ale dwójeczka była tak nudna, i tak wkurzająca że żal wspominać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja przeszedlem obie czesci i obie mi sie bardzo podobaly,jednak Sands of Time jest zdecydowanie lepsze od Warrior Within chociaz ta tez nie jest zla,ale w tej czesci za bardzo wqrzala mnie czesta koniecznosc bytu w tych samych lokacjach przez co czasem nie wiedzialem,ktory stan gry musze odladowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się oba PoPy podobały i to bardzo. Choć w WW zmiana klimatu jest ogromna w stosunku do SoT to i tak czuć pewne powiązanie między tymi tytułami. Trójka ma być ponoć ostatnią częścią z wykorzystaniem motywu Piasków Czasu. PoPy to jedne z gier dla których warto mieć pada. IMO gra na klawierce nie dostarcza tyle przyjemności co padzik w rękach (kwestia gustu i upodobań jednak). Czekam na PoP3 z niecierpliwością. Wiem że kichy nie będzie :). Naraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy poprawnie napisalem temat ...........Dobra przejdźmy do samej gry :

Akcja rozgrywać ma się w Babilonie w którym toczy się wojna ( jeśli ktoś przeszedł Warior Within wie o co biega :D ) Twoim przeciwnikiem będzie czarny książę .......Niewiem ale jak grafika ale bazować ma na tym samym świetnym engine tyle że bardziej podrasowanym :wink: To już wszystko co narazie wiem . Jeśli ktoś wie cos ciekawego niech pisze .....

 

PS. Mam nadzieje że takiego tematu o tej grze niema ( sprawdzalem w indeksie , ale kto wie ?? :-P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Rzeczywiscie, 1 mnie bardziej wicagnela, 2 juz troche mniej. Ledwo ledwo ukonczylem 2. Spac mi sie momentami chcialo. Co do gry na padzie/klawiaturze. Kwestia gustu, ja na padzie nie lubie, a na klwiatrzue uwielbiam grac. 3 moze byc fajna ze wzgledu na dobrego i zlego ksiecia. Ale z tego co pamietam, w 2 ten "zly" tez byl (przemienilismy sie w niego). W 2 czesci dobre byly akcje jak za toba ten koles chodzil (wygladal tak jak Prince po przemienieniu, a chcial nas ostrzec :D) motyw z Dahaka tez byl ok, ale akurat tutaj zauwazylem najwiecej bugow. Np. gdy zaczynal sie poscig to moja postac miala pozycje jakby spadal skadś i nie moglem nia ruszac :/. Ale licze na 3 czesc, mam nadzieje, ze sie nie zawiode. Choc 2 czesc na filmikach wygladala tak wspaniale itp, to w rezultacie wcale nie bylo tak bombowo (ale bylo fajnie). Wiec nie jaralbym sie na waszym miejscu trailerami. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!SPOILER!!!!

W 2 to nie byl zly prince tylko prince przemieniony za pomoca maski w Sand Wraith, a w nowym to bedziemy mogli sie w zlego/dobrego princa zmieniac kiedy bedziemy chcieli lub musieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie extra giera ale mogli by w 3ce troche zwiększyć dynamikę poruszania sie księcia i ogólnie szybkość ciosów gdyz kontrolując księcia ma się poczucie że spóżnia się z reakcjami i jest zrobiony z gumy mogliby ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> przykład np z god of war chodzi mi o kontrolę większą nad postacią i o dynamikę rozgrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...