Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Gość futureeman

czytam tyle pochlebnych ocen gry prince of persia ale jeszcze nie grałem w żadną część tej gry i dlatego mam pytanie: czy to jest zręcznościówka (skakanie itp) czy coś innego ? Nie grałem bo mam wrażenie że jest to typowa zręcznościówa ala tomb raider (a nie lubię takich gier) - może ktoś opisać mniej więcej jak się gra w prince of persia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No wiec tak... np. wchodzisz do nowego pomieszczenia/lokacji i masz z niej wyjscie... ale zeby wyjsc trza sie nameczyc. A to musisz wskoczyc gdzies na gzyms, a to przebiec po sciane itp... do tego dochodza przeciwnicy i cala masa kombosow. Ja polecam, tomb riderow nie lubie dla mnie beznadzieja ale PoP mi do gusty przypadl ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

tomb riderow nie lubie dla mnie beznadzieja

Nie mow takich rzeczy w mojej obecnosci :P Dla mnie to najlepsza seria gier.A na PoPa czekam na mega maxa mimo,ze z TR nie ma nic wspolnego,to zupelnie inny gatunek gier.Jedynie co obie maja wspolnego to to,ze w obie gram tylko klawiatura bez nawet dotkniecia myszki chyba,ze w opcjach :P

BTW1 - gra jest od 3 dni na xboxa a dzis ma wyjsc na peceta !!! Wiec miejscie w pogotowiu ten temat :)

BTW2 - mam nadzieje,ze gra mnie zaskoczy jak sama koncowka odcinka Lost 2x09 (wybaczcie,ale tak lubie ten film,ze nie moglem sie pows3mac :) Who are you? I'm Michael.Dad ?? - mega wow) Jesli tak to normalnie ubustwiam ta gre - pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW2 - mam nadzieje,ze gra mnie zaskoczy jak sama koncowka odcinka Lost 2x09 (wybaczcie,ale tak lubie ten film,ze nie moglem sie pows3mac :) Who are you? I'm Michael.Dad ?? - mega wow) Jesli tak to normalnie ubustwiam ta gre - pozdrawiam :)

[OT]

To jakis duch Walta czy jak a moze wszedl do Matrix'a :D ? Sam juz sie pogubilem :huh: , Zakonczenie 2x09 mega zaskakujace,a co do TR tez uwzam ze to jest swietna seria gier.[/OT]

 

Mnie zastanawia ta druga postac ksiecia dobry/zly? Czyzby byly 2 rozne zakonczenia? Ja bym byl za :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi sie podoba wykonanie pudełka wersji DVD,ciekawe czemu w wersji CD pisze PRINCE OF PERSIA 3,a na DVD jest już podtytuł :)

Pewnie dlatego się różnią bo pierwsza jest jeszcze z czasów gdy tytuł nie był znany (albo był znany jako "Kindred Blades") a do tego prawa część obrazka czyli tam gdzie widać dark princa nijak się ma do jego aktualnego wizerunku (tan pochodził jeszcze z tegorocznego E3 tak samo jak stary podtytuł, później nastąpiła zmiana i tytułu i do tego wygląd dark princa na ten znany z ostatnich filmików i finalnej wersji gry). IMO zmiana wyszła na dobre ale to tylko moje odczucie. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Gra juz jest takze na PS2 wiec napiszcie jak wrazenia,przeciez ta gra to maly dym,bardziej na nia czekam niz na co kolwiek innego,a to tylko dlatego ze Legenda wychodzi dopiero w lutym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

premiera jakotaka byla ale w wersji konsolowej (PS2/Xbox/GCN), wersji PC 6grudnia w USA, 9grudnia w Europie

 

pozdrówka

elmo

Lipa :( a pogralbym na maxa .dawno tak na gre nie czekalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak wyjdzie i na CD i DVD to nawet lepiej. Cena moglaby byc nieco nizsza. Tak powiedzmy za 69 - 79 zeta ;)

Po co? Lepiej na DVD (i tak cenega ma wydać grę) ;> No cenę może się znajdzie niższą, w MM np. King Kong kosztuje 79zł :wink: (a sugerowana 99), więc może w przypadku PoP TTT będzie podobnie :D

 

Gra już jest :wink:

 

Czekamy na polską premierę! B) tylko szkoda, że aż do stycznia <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wiem ze bedzie gorszy klimat niz w warrior within :/ tam muuuzyka budowala klimat, te lekkie metalowo-arabskie rytmy... miiooooodziooo! a tu? tu ma byc tylko arabskie brzdąkanie :/ bu. chyba sobie jeszcze raz w warrior within zagram zamiast to kupowac... szkoda ze nie ma zadnego demo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz grales?czyli potwierdzasz ze gra juz wyszla tak???

ta gra wyszla jakies 6 godzin temu

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

tek9 dlaczego ty w kazdym temacie o nowej grze grasz zawsze pierwszy w jakies gry -_- skad ty je bierzesz ;s

Wez zapodaj screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ma bardzo szeroki kontakt ze swiatem zewnetrznym ;P albo po prostu nalezy do pewnych wyjetych spod prawa grup ;P

 

i tez przylaczam sie do prosby o screeny

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po grafie gra sie prawie w ogole nie rozni od WW... to dobrze. Ale mowisz ze kiepska? A to czemu?

nie powiedzialem ze jest kiepska , powiedzialem ze to nic specjalnego jak na razie , dodali stealth ze mozesz skradac sie za wrogiem i go wyeliminowac szybko , chowanie w cieniach i jak na razie to wszystko co zauwazylem , gram na padzie i kamera potrafi sie tak ustawic ze nic nie widac czasami , to samo bylo w poprzednich czesciach , moze pozniej sie rozwinie ale jak na razie to nic specjalnego , jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Zalezy co rozumiesz w slowie "nic specjalnego". Ja moge sobie pomyslec, ze liczyles na rewolucje i nie wiadomo co, skoro nic specjalnego... z tego co piszesz to w sumie to nie przeszkadza, a wiekszosc liczyla zeby nie spiepszono nic. Dla mnie moze byc ten sam WW albo SoT tylko inne lokacje :> A jak cos jeszcze dodadli (tj. skradanie sie itp) to milo ;]. pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wole jak bedzie blizsza jedynce,ale nie moge sie doczekac jak zagram - AAAA,juz jest - ciesze sie jak dziecko :):) Pozdro

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzialbym ze do 1 , ale tak dawno temu w to gralem ze nie pamietam , nie ma tego mrocznego klimatu z ww i nie zauwazylem abym obcial komus reke glowe itp , jeszcze :/ , mam nadzieje ze to sie zmieni , bardzo przyjemnie sie gra , ale wkurzaja mnie dwie rzeczy , to ze jak poderzniesz komus gardlo to wstaje , to samo po konczacym ciosie jak lezy na ziemi nie powienien miec ochoty do walki i kamera , mozna zginac przez nia , co mi sie juz zdarzylo kilka razy :( , a kapliczki z woda nie sa juz tak czeste , jak zginiesz to na szczescie sa checkpointy i nie musisz powtarzac wszystkiego od poczatku , stealth kille sa fajnie zrobione jak zaatakujesz kogos , musisz nacisnac przycisk zmiescic sie w czasie kiedy bron ksiecia lsni , najczesciej dwa razy co nie jest trudne , jak ktos chce w to grac na klawiaturze to zycze powodzenia , hydro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Omg... to samo ludzie pisali o WW ze bez pada nie podchodzic :lol2: rozsmieszaja mnei takie texty. Kiedy sie ludzie nauczycie, ze to jak komu sie bedzie gralo zalezy jak woli? Skad iwesz ze hydro2'owi bedzie lepiej sie na padzie gralo? Ja np. na padzie nie umiem grac i mi sie gra beznadziejnie, a na klawiaturce wszystko ok. Wiec zanim cos takiego powiesz to lepiej sie zastanow. KAmera najlepsza to juz w jedynce nie bylo i WW, wiec tutaj to nie ma zaskoczenia. Hydro daj jakies fajne screeny i powiedz jak sie gra, ale widze po statusie ze najpozniej to chyba sie odezwiesz jutro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg... to samo ludzie pisali o WW ze bez pada nie podchodzic :lol2: rozsmieszaja mnei takie texty. Kiedy sie ludzie nauczycie, ze to jak komu sie bedzie gralo zalezy jak woli? Skad iwesz ze hydro2'owi bedzie lepiej sie na padzie gralo? Ja np. na padzie nie umiem grac i mi sie gra beznadziejnie, a na klawiaturce wszystko ok. Wiec zanim cos takiego powiesz to lepiej sie zastanow. KAmera najlepsza to juz w jedynce nie bylo i WW, wiec tutaj to nie ma zaskoczenia. Hydro daj jakies fajne screeny i powiedz jak sie gra, ale widze po statusie ze najpozniej to chyba sie odezwiesz jutro :P

granie na klawiaturze w tego typu gry to mordega , zwlaszcza ze czesto trzeba poprawiac kamere i sie rozgladac itp , na klawiaturze jedna reka obslugujesz kierunki druga bron itp a co z kamera ? trzecia reka bedziesz ja obslugiwac ? mozesz grac na wszystkim ale najlepiej gra sie na padzie

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...