Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Ok... doszedlem do momentu gdzie sie trzeba wspinac, ale wezyr mnie straca zawsze. Mam serdecznie dosc. Moze mi ktos w spojerze napisac jak sie konczy? Ale tak DOKLADNIE PLZ :( bo nie mam sily juz.

tzn straca z siebie czy ze skaly albo podestu ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie wiem gdzies w polowie mnie trafia kulka.... juz mam dosc moze mi ktos napisac jak sie konczy hydro, szela plx ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze tutaj sie niezle podniecacie ta gra.

Ba, nawet cala nowa trylogia.

Boje sie zabierac za to od nowa bo jedynka mnie znudzila mniej wiecej przy 70% i nie wiem czy bym czasu nie stracil jezeli bym przemogl jedynke, a okazalo sie ze na drugiej czesci rowniez bym odnalazl ta sama nude.

Dwojka i trojka jest taka sama pod wzgledem grywalnosci co jedynka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Taaaa, sa bardzo podobne klimatem, wiecej zagadek i skakania, do tego doszly jakies wyskocznie i wbijanie miecza w niektore miejsca itp. Jezeli 1 ci sie nie podobala to w 3 nie masz czego szukac raczej.

 

W dwojce masz duzo walk, obcinanie glow itp, jakies wielkie potwory gdzie trzeba im po plecach biegac, czyli AKCJA, 3 jest niemal identyczna do 1, tylko ze tutaj dodali speed killa i kombosy wzieli z 2.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzies w polowie mnie trafia kulka.... juz mam dosc moze mi ktos napisac jak sie konczy hydro, szela plx ;]

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
konczy sie tak jak powinna skonczyc sie pierwsza czesc :-P :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wlasnie to mi sie troche w dwojce nie podobalo - za malo klimatow basniowych a za duzo przemocy,mimo wszystko ww godne polecenia chodz nie takie jak t2t i sot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ale jestem lame :( moglem kupic sobie SoT i WW na okres swiateczny przeszedl bym sobie cala serie... na allegro za 20 zl mozna kupic WW itp... ta gra jest piekna ;]

korbelsky - wypas piosenka ;]

mam wrazenie ze to farah spiewa :P / idealnie dobrana na koniec serii (choc tutaj to nie wiadomo:>)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

.,::;'''';:;;:.,,HO,HO,HOOOOO!!!!.,.,.,.;;:::''''';;;:;;:::.

 

wreszcie dorwalem finalowa piosenke:

 

KLIK

Gdybys tak jeszcze mial utworek ktory mi wsiakl ostatnio - z koncowych walk w SoT - to byla dopiero muza :(, ale ten tez jest wypas,chodz mjuz go mialem od dawna,ale i tak dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierz z listy o ktora ci chodzi to postaram sie ja udostepnic:

 

01 - Intro Music

02 - The 1st Fight

03 - The 2nd Fight

04 - The Father

05 - The Zoo

06 - The Baths Fight

07 - Bridge Fight

08 - The Halls of Learning

09 - The Prison Intro

10 - The Prison

11 - The Fight

12 - The Fight 2

13 - The Magic Cavern

14 - The Last Fight

15 - Time Only Knows

DJ Melo-D - Scratch in Time

Edytowane przez korbelsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

wybierz z listy o ktora ci chodzi to postaram sie ja udostepnic:

A gdybym ja wiedzial,jak sie nazywa :P ale pewnie chodzi o fight 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , zacialem sie w jednym miejscu jest to niedaleko za pierwszym bossem , z ziemi idzie w niebo takie swiatlo i jak zabije wszystkich przeciwników to wbijam w to miecz i to gasnie . pozniej trzeba przebiec sie po scianie zeby nacisnąc blok który otwiera drzwi w przeciwnej scianie i tam wyskakuje informacja zeby uzyc zwolnienia czasu . i teraz mi wytlumaczcie o co w tym chodzi bo jak nacisne ten blok kamienny na scianie i otworza sie drzwi to nie moge zdązyc przejsc bo sie zamykają a jak nacisne spowalniacz czasu to czas sie cofa ;/. jak dziala ten spowalniacz czasu ? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki poradzilem sobie :) nie wychodzilo mi to bo trzymalem caly czas przycisk

 

 

EDIT

o co chodzi z tym posągiem ?? nie moge sobie z tym poradzić , chcialem go na drugi koniec przesunąc ale zawsze mi sie blokuje i o cos wadzi

post-119789-1135560648_thumb.jpg

Edytowane przez tomekbobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ...

Dopiero dzisiaj zaczałem grac w PoP TTT i jestem przy pierwszym bosie tj. przy tej kupie miesa z mieczem :)

no i mam male pytanko ... przeczytalem na ktorejs poprzednich stron ze mam zrobic mu "speed kill'a "... moze mi ktos wyjasnic jak to sie robi?? bo mi nic z nim nie wychodzi .. czasem uda mi sie wskoczyc mu na plecy ale nawet jesli to walne mu raz i mnie lapie

 

Z gory dzieki ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym posągiem ?? nie moge sobie z tym poradzić , chcialem go na drugi koniec przesunąc ale zawsze mi sie blokuje i o cos wadzi

chodzi o to by przy uzyciu tych dwoch wajch,presunac posag z jednych bram do drugich.jest z tym troche kombinowania ale niepowiem ci jak to bylo bo juz niepamietam :-|

 

 

Dopiero dzisiaj zaczałem grac w PoP TTT i jestem przy pierwszym bosie tj. przy tej kupie miesa z mieczem

no i mam male pytanko ... przeczytalem na ktorejs poprzednich stron ze mam zrobic mu "speed kill'a "... moze mi ktos wyjasnic jak to sie robi?? bo mi nic z nim nie wychodzi .. czasem uda mi sie wskoczyc mu na plecy ale nawet jesli to walne mu raz i mnie lapie

to jak mozesz grac jak niemasz opanowanej tej sztuki walki?

speed killa to naciskasz E i jak ekran ci blaknie to naciskasz lpm'a jak sztylet swieci.

tyle,pozatym bylo wczesniej-poczytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra ,przejscie tych dwóch gosci na normalu jest chyba niemozliwe :-| na jakim poziomie wy ich przechodzilisice? mi sie udaje dojsc do momentu az zadam im pierwszego speedkilla i gine bo ma malo zycia za bardzo wymaciach!a tym sprzetem :cry: gra super ale ryje psyche przez takich zmianowych :angry: przesle mi ktos save-a zaraz po nich ??

Edytowane przez tomekbobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra ,przejscie tych dwóch gosci na normalu jest chyba niemozliwe :-| na jakim poziomie wy ich przechodzilisice? mi sie udaje dojsc do momentu az zadam im pierwszego speedkilla i gine bo ma malo zycia za bardzo wymaciach!a tym sprzetem :cry: gra super ale ryje psyche przez takich zmianowych :angry: przesle mi ktos save-a zaraz po nich ??

Przeszedlem ich dwa razy, najpierw na normal a pozniej na hard ( na tym to dopiero byla sieczka bo nie mialem ani jednego cofania ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie do tych ktorzy juz skonczyli gre... jestem niedaleko po znalezieniu miecza ktory nalezał do ojca ksiecia... i w jakiejs zapowiedzi gry czytałem ze bedzie mozna sie przełączać pomiędzy "dobrym" a "złym " ksieciuniem... jezeli tak to od jakiego momentu i jak to mniej wiecej wyglada...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

tam gdzie ty jestes to sama koncowka i po co zmieniac sie w ksiecia innego skoro miecz jednym ciosem zalatwia tamtych?

tak samo jak w jednej recenzji FEARA przeczytalem cos w stylu...

"do tego wszytkiego mamy granaty spowalniajace czas..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki... mowicie to juz koncowka... :/

tego wlasnie nie lubie w PoP'ach ... ze sa strasznie krotkie ;/;/;/

No nic zostaje mi skonczyc tego i zyc nadzieja ze next bedzie B) B) B)

 

P.S.: czyli juz sie nie bede zmieniac ????:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie nie bedziesz ;] popy nie sa krotkie tylko my je szybko przechodzimy bo sa wciagajace

czyli 4+4=8

8x 2 = 16

I to na tym polega...

 

Ja w popa gralem z tydzien, raz 3 godziny, raz 30 min ale go nie skonczylem tj. nie moge wezyra przejsc na koncu, ale gralem odrazu na hard i moze dlatego? Mozliwe ze zaczne od nowa na low ;] (nie powinno byc na odwrot;]]?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...