Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny typ.Ludzie - pisalem o tym 100x.To jest najlatwiejszy bos z calej gry.Cofnij sie 2 strony wczesniej i tam znajdziesz odpowiedz jak nie psuc sobie zabawy savami za tt3n mom3nt

Czlowieku ja wiem jak to pzelezc i co czeba zrobić, tylko nie moge tego zrobic mozesz to pojąc?? dlatego ladnie prosze o saves. ps. wali mnie to czy se zepsuje gre czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat. Zanim założysz nowy temat o grze sprawdź w INDEKSIE GIER, czy taki temat już nie istnieje. Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie!

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MA KTOS CRACKA DO PoP T2T ?

dajcie znac..plizzzz

A mozesz wyjsc ? :mur: Chyba sobie odpoczniesz od forum ;) Kup sobie oryginal...

 

 

 

viko-vip

 

2 strony wczesniej hydro2 napisal:

 

Wystarczy,ze uderzysz tego z mieczem,a kiedy ten z toporem bedzie chcial Cie uderzyc poprostu odskocz na bok a on zamiast Cie uderzyc - wryje topor w ziemie.Wtedy bedziesz mogla go uderzyc.Zrob tak 2x a bedziesz miala aktywnego speed killa.2x uzyjesz go bezblednie i po kolesiach - obu

I co w tym trudnego :blink: Nie pisz do mnie na priv z prosba o save'y bo i tak bym nie wyslal. Troche samodzielnosci ;) Pozdrawiam

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacialem sie w w jednym miejscu mam nadzieje ze ktos bedzie w stanie mi pomoc.

 

Przy uzyciu tej kolumny na srodku skrina

 

Dołączona grafika

 

Dostalem sie do tego mechanizmu

 

Dołączona grafika

 

Ktory otwiera te drzwi.

 

Dołączona grafika

 

I tu sie zaczyna moj problem. nie ma mowy zebym zdarzyl przejsc ta sama droga (nawet ze spowolnieniem czasu) do tych drzwi, za krotko sa otwarte, jest jakis inny sposob dostania sie do nich ?

 

PS. nie patrzcie na ten zielony cien (siakies problemy ze sterami mi to juz nie przeszkadza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym macie problem jeżeli chodzi o Wezyra. Przeszedłem go za pierwszym razem na hardzie, jedny problem w całej grze to był ten wielkolud na arenie, ponieważ nie wiedziałem jak go zabić. Wezyr był łatwiuteńki. A Ty viko-vip grasz na padzie czy klawiature męczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sajmon --> musisz przysunac te "skrzynie" jak najblizej tych drzwi, i z tej skrzyni przebiec po sicane wlasnie w strone drzwi.

 

Jak Massimo powie, zeby viko-vip kupil pada to ja wyskocze przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek, mowisz o tym dzwonie ? co Fara sciagnela go na ziemie. Tez probowalem.. ale jestem za nisko, chociaz.. zaraz sproboje jeszcze raz :D

Edytowane przez sajmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Oo tak o dzownie sry ;] musisz do jak najblizej tej "przepsci" (rozwalonego kawalka podlogi) podsunac, wejsc na niego i gogogo w strone drzwi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Massimo powie, zeby viko-vip kupil pada to ja wyskocze przez okno.

Nie powiem tak bo każdy ma inny gust i każdy ma swoje upodobania ze sterowaniem jeżeli chodzi o gry tego typu (ja wolę oczywiście pada, wg. mnie gra się po prostu lepiej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wpisywania kombinacji uzyj kursorow a nie WSAD'u ;)

 

Ta dodatkowa bron to albo sluchawka od telefonu albo pila spalinowa albo gumowy mlotek (zalezy od poziomu trudnosci ukonczonej gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktoś pomoc.

 

Gram na laptopie z podpisu.

 

Gram gram i po kilku sec. gra zamienia sie w perfidny slow-motion. Wszystko dziala w zwolnionym tempie. Nie chodzi tu o klatki na sec, bo z nimi nie ma problemu. Poprostu cala rozgrywka wyglada tak, jak np w WW wlaczylem zwolnienie. Prince rusza sie wolno, przeciwnicy tez, jak leci jakis filmik to odglosy do niego juz dawno przelecą, a on nadal sie slimaczy :F ogolnie tak jakby all działało 2 razy wolniej, a dzwiek dzialal normlanie. Powtarzam - to nie jest spadek fps. Probowalem zmieniac wszelkie ustawienia grafy zarowno w grze jak i w sterach i nic nie pomogło.

 

Zna ktoś sposób, aby mi pomóc? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem

 

Tu wiem jak na ten drazek wskoczyc... ciagne ta dzwiknie podnosi mi sie ten podest ... wchodze na podest... po sicanie przez 1 rozwalona wierze... po scianie na 2 drazek... wlasnie i co dalej?

 

Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. niestety gram na psie wiec nie ma mjak dac fotki.

dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

problem

 

Tu wiem jak na ten drazek wskoczyc... ciagne ta dzwiknie podnosi mi sie ten podest ... wchodze na podest... po sicanie przez 1 rozwalona wierze... po scianie na 2 drazek... wlasnie i co dalej?

 

Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. niestety gram na psie wiec nie ma mjak dac fotki.

dzieki za pomoc

Bylo juz o tym.Wskocz na prawa sciane z wcisnietym bieganiem i na przeciw tyczki sie wybij :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś mnie jakiś czas temu zbeształ za to, że gram na klawiaturze(podobno straszna męczarnia)

ja oczywiście żadnych problemów nie mam i nie miałem, ale może kolega jednak właśnie na klawiaturze nie daje rady. Może warto zainwestować w coś innego do kontroli księcia.

 

p.s.

Czy mi się wydaje czy w poprzedniej części było więcej kombosów? tu może niektóre są bardziej złożone.

Princa przeszedłem jakiś czas temui bardzo mi się podobał, ale jadnak ma pewną wadę. Powtarza się. bieganie po ścianach -> walka -> ścianach -> walka -> ścianach -> walka -> spadanie ze ściany i zgon :)

 

p.s.2.

Większość osób objechała gre Matrix TPON, ale spytam z ciekwaości. Jak wybada bogactwo ciosów w porównaniu z princem? zapewne arsenał trochę inny, chodzi mi o efektowność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ktoś mnie jakiś czas temu zbeształ za to, że gram na klawiaturze(podobno straszna męczarnia)

ja oczywiście żadnych problemów nie mam i nie miałem, ale może kolega jednak właśnie na klawiaturze nie daje rady. Może warto zainwestować w coś innego do kontroli księcia.

Dla mnie sterowanie sama klawiatura to iscie czysta przyjemnosc wieksza niz gra padem z analogiem,ale to juz kwestia gustu jak ktos wczesniej napisal : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...