Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

no i się zaciąłem :D konkretnie w sali gdzie trzeba przepchać wielki posąg, próbowałem każdą stroną i nie przechodzi, zawsze jakaś część zawadza,najdalej dopchałem plecami do miejsca z dźwigniami, gdzie jest haczyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tez sie z tym meczylem, nie pamietam jak to zrobic ale to nie jest trudne. Sprobuj wjechac tam inaczej niz tylem i wtedy kombinowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się zaciąłem :D konkretnie w sali gdzie trzeba przepchać wielki posąg, próbowałem każdą stroną i nie przechodzi, zawsze jakaś część zawadza,najdalej dopchałem plecami do miejsca z dźwigniami, gdzie jest haczyk?

To nie o to tam chodzi - musisz go z tego ustawienia cofnac bys mogl go obrocic dokladnie o 180 stopni,a potem pojedz raz do przodu a sforsujesz brame :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Witam:) Nie zauwarzylem nigdzie opisu ktory by mnie interesowal. Wiec mam pytanie jestem na arenie i walcze z tym stforem z maska na ala gembie. Skacze na niego ale on mi sie odsuwa. Jak mam zrobic zeby zeby mu cosik z ockami zrobic ?? POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Biegnij w kolo areny az zobaczysz ze mozesz sie wspiac na podest. Wchodzisz, gdy juz jestes na wyzszym pietrze to wchodzisz na belke i wlacza sie speed kill. Wciskasz odpowiedni klawisz i rozpoczyna sie speekill, wtedy gdy zaswieci sie ekran wciskasz RAZ (WAZNE) przycisk ataku, znow sie zaswieci - znow raz przycisk ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Biegnij w kolo areny az zobaczysz ze mozesz sie wspiac na podest. Wchodzisz, gdy juz jestes na wyzszym pietrze to wchodzisz na belke i wlacza sie speed kill. Wciskasz odpowiedni klawisz i rozpoczyna sie speekill, wtedy gdy zaswieci sie ekran wciskasz RAZ (WAZNE) przycisk ataku, znow sie zaswieci - znow raz przycisk ataku.

Zalatwione. A teraz czeka mnie ladna zrecznosciuwka z ksieciem po tej wlace trzeba zapiepszac zeby nie padl. Jest jakis kod zeby zycie nie uciekalo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Znow problem. Po walce z tym trolem idzie sie i idzie sie az wkoncu dochodzi sie do animacji z ta panna i tym' wezuriuszem' potem trzeba sie polac z tymi niewidzialnymi stworkami > otworzyc dzwi tej pannie i sobie> poskakac troche po gzymsach wystajacych:P no i dochodzi sie do tych ala pieskow zabijam je i trzeba wskoczyc na ta tyczke tylko jak?? Proboje juz godzine i nic nie moge wymodzic :( Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Musisz wejsc na ten glaz i przebiec sie po scianie w strone tej przepasci... sciana jest zaokraglona, odbijesz sie i zlapiesz tyczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Musisz wejsc na ten glaz i przebiec sie po scianie w strone tej przepasci... sciana jest zaokraglona, odbijesz sie i zlapiesz tyczke.

W którym momęci mam to zrobić?? Bo już tak robiłem i nic z tego. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Najlepiej zapodaj skrina z akcji gdzie jestes bo moze mowie o czym innym.

Juz zalatwione. Teraz mecze sie z tymi kolumnami co trzeba tej pannie przesunac,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Juz zalatwione. Teraz mecze sie z tymi kolumnami co trzeba tej pannie przesunac,

Zacznij od tej na srodku.Potem trzecia od lewej,a potem musisz pokombinowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dam rady :mur: na arenie nie dam rady i juz :mur: albo mi ktoś dobry rzuci save'a po arenie albo zaraz ja rzuce kompa za balkon :angry: POMOCY!! i nie mówcie ze sie to prosto robi,

ja tylko chce save'a, ma ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem wszystkie fora i strony www, wiem ze jak miecz zaswieci zrobi sie czarno biało to wtedy atak, ale ja zawsze jakoś doskocze tylko do ramienia tego czegoś, miecz sie zaświeci, więc strzała i trafiam w ramie, potem on sam idzie na drugie ramie gdzie stwór go łapie zamim zdołam cokolwiek zrobić i ...pozamiatane....z drugiej platformy skaczej jak kamikadze, na szczupca, miecz sie zaświeci, trafiam gdzieś w okolice jezora i ląduje na glebie.

Za cholere nie wiem jak skoczyć mu na łba?? do tego stopnia sie z nim bawie ze stoje na platformi on zamiata mieczem ja podskakuje i moge tak sie z nim bawić w nieskończoność, ale jakikolwiek skok z szybkim atakiem kończy sie tak jak opisałem powyżej...i kiszka :?

 

15:00

dobra to było proste ;)

Edytowane przez Serekin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z bossem na Arenie.

Otóż gdy naparzam olbrzyma po nogach i ma kilka kresek życia książę wskakuje mu na plecy i ten go łapie, zrzuca z siebie oraz przybywa mu trochę życia o_O.

Wiem że powinien pojawić się speadkill ale ekran się nie świeci :-|.

Co robić ? :huh: :unsure:

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam czy trzeba bylo na plecy mu wskakiwac jak juz sie 2 speed kille wykonalo... zdaje mi sie ze pod koneic po nogach go trzeba bylo nawalac tylko ale moze sie myle bo juz nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...