Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

przyciski myszy odpowiadaja za atak i akcje, sama mysz za kamere i klawisze q,w,e,r,a,s,d,f,z,x,c, spacja, shift za wszystko inne i wszystko pieknie smiga i nie trzeba 3 reki :P

 

To kiedy u nas jest premiera w tym roku jeszcze czy w styczniu?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Widze ze Prince dzierzy The Dager of Time. Czyzby powrocil Zly Wezyr i Farah?
Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wiesz, gralem w SoT i WW i jakos sobie dawalem rade bez zbawienczego pada. Poza tym sam lepiej wiem na czym mi sie gra. I tak jak napisal szela, od czego niby jest myszka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja w takie gry gram tylko na klawiaturze bez zadnych myszek,nawet ich nie dotyka,chyba,ze do opcji.Wszystko ustawiam obok siebie.M - skok,N - cios,B - sztylet,SPACE - zejscie na nizszy poziom i po co Wam do kota jednego myszka ?? Pad jest dobry np dla ludzi ktorzy lubia pada i to jest zrozumiale,ale myszka i klawiatura ?? Ble,a co do TT to bardzo dobrze ze nie rpzypomina WW tylko SoT bo tam byla wypas muzyka,wypas klimat i zagadki a nie biedna walka bezsensu,cieszy mnie sztrasznie,ze tio jest w jedynce,jeszcze gry nie widzialem,ale wszystko wskazuje na to,ze podobnie jak SoT otrzayma u mnie ocene 10 na 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

lol... a ja widze po screenach walczonych teka ze walka jest nie mniej rozbudowana. Pop SoT byl meczocy ze wzgledu na walki ktore byly beznadziejne i nudne (jedyny kombos to przeskok nad kolesiem wtf) ale ogolnie fajnei sie gralo, ale jak przychodzila walka to chcailo sie nacisnac ESC ;). Tutaj mogliby dac kilmat z SoT i troche kombosow jak w WW i kazdy by byl szczesliwy (no i troche mniej walk wiecej skakania...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najwygodniej gra sie na padzie , wszystko jest pod reka zamiast bawic sie z myszka itp , plus na analogach masz regulacje szybkosci ksiecia , na klawiaturze tego nie ma , mozesz tylko biec albo isc , nie mozesz sie skradac itp , chociaz niechcialo mi sie sprawdzac w opcjach :P

ale na rolce to nie dziala :( , zreszta kto co woli :) w tt jest wiecej combosow , ale najlepiej mi sie podoba tryb stealth , jak zjezdzasz po lancuchu do gory nogami aby zabic goscia itp , czasami jest trudno i jesli nie nacisniesz w odp momencie jak lsni ostrze to gosc zablokuje cios , i zamiast utluc go jednym ciosem trzeba sie meczyc walczac

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Musi byc tryb skradania na klawiaturze lol, zle szukales - bez sensu by bylo jakby skardanie bylo dostepone tylko na padzie ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg... to samo ludzie pisali o WW ze bez pada nie podchodzic :lol2: rozsmieszaja mnei takie texty. Kiedy sie ludzie nauczycie, ze to jak komu sie bedzie gralo zalezy jak woli? Skad iwesz ze hydro2'owi bedzie lepiej sie na padzie gralo? Ja np. na padzie nie umiem grac i mi sie gra beznadziejnie, a na klawiaturce wszystko ok. Wiec zanim cos takiego powiesz to lepiej sie zastanow. KAmera najlepsza to juz w jedynce nie bylo i WW, wiec tutaj to nie ma zaskoczenia. Hydro daj jakies fajne screeny i powiedz jak sie gra, ale widze po statusie ze najpozniej to chyba sie odezwiesz jutro :P

Wiesz nikt Ci nie karze grać na padzie, jak nie chcesz to nie musisz. Mimo to o ile dobrze pamiętam to przy instalowaniu PoP:WW gra sama wyskoczyła z komunikatem, że (w wolnym tłumaczeniu) "Bardzo zaleca się aby grać na padzie"...hmmm, jeżeli programiści tak sugerują to chyba coś w tym jest ;) . Pozatym jakby nie patrzeć ilość komend(? jak to nazwać) jest idealnie dopasowana do rozłożenia przycisków na padzie al'a DualShock. Ja grałem w obie na padzie i grało się bosko, jeżeli Tobie się tak wygodnie gra na klawiaturze to okej, twoja sprawa. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi byc tryb skradania na klawiaturze lol, zle szukales - bez sensu by bylo jakby skardanie bylo dostepone tylko na padzie ;s

zle sie wyrazilem , to nie jest tryb skradania ja to tak nazwalem :P , na klawiaturze masz , chod i bieg , nie masz regulacji tempa , na analogu mozesz regulowac tempo z jako szybkoscia ksiaze sie porusza

 

Wiesz nikt Ci nie karze grać na padzie, jak nie chcesz to nie musisz. Mimo to o ile dobrze pamiętam to przy instalowaniu PoP:WW gra sama wyskoczyła z komunikatem, że (w wolnym tłumaczeniu) "Bardzo zaleca się aby grać na padzie"podczas instalacji tt tez wyskakuje ze rekomenduja pada

to samo jest podczas instalacji tt

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ALe ja bym pogral to maly dym.Niestety,musze czekac do jutra orzynajmniej bo dizs nie bede mial takiej mozliwosci.PoP to nie gra.To tak jak TR - kult.PS - podobno na poczatq ta gra jest tkaa sobie a pozniej przebija wszystkie PoPy na wylot.Tek9 - radze Ci dluzej w to pograc - pozdro :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie rozumiem ;) Przeciez gry z serii PoP sa tak proste ze pad w niczym nie pomaga. Czy tak trudno przeskoczyc z kolumny na kolumne bez pada? Czy tak trudno przebiec po scianie bez pada? ;s No nie wiem.

 

@VanDal - Wiesz nikt Ci nie karze grać na padzie, jak nie chcesz to nie musisz

 

Nie ze nie chce, ja poprostu nie umiem i nie lubie [;

 

Tek9 - zle sie wyrazilem , to nie jest tryb skradania ja to tak nazwalem , na klawiaturze masz , chod i bieg , nie masz regulacji tempa , na analogu mozesz regulowac tempo z jako szybkoscia ksiaze sie porusza

 

Takie cos bylo w spinter cell'u. Tzn rolka sie zmienialo szybkosc z jaka sie poruszal Sam. Wiec watpie zeby taka opcja byla tylko dla padow. Moze poprostu nie mozesz znalezc opcji gdzie sie to ustawia.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cos bylo w spinter cell'u. Tzn rolka sie zmienialo szybkosc z jaka sie poruszal Sam. Wiec watpie zeby taka opcja byla tylko dla padow. Moze poprostu nie mozesz znalezc opcji gdzie sie to ustawia.

u mnie rolka nie dziala a w opcjach nic nie ma na ten temat , prawdopodbnie mozliwosc regulowania tempa jest tylko dla padow , chyba ze moja myszka jest cos nie tego , w co watpie

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tek9 - a jak z wymaganiami....mój poczciwy radeon będzie robił jakieś poważne problemy w tym temacie ?

 

w sands of time i warrior within zagrywałem się bez opamiętania....nie mówiąc już o pierwszym prince of persia jaki ujrzał światło dzienne, ale to stare czasy i obraz czarno biały :( mam nadzieje, że w tego też da się pograć na moim sprzęcie, bo kupno nowej karty graficznej jakoś mi się nie specjalnie uśmiecha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Satoshie - nie widzisz po screenach? Grafa taka sama praktycznie wiec nie masz co sie bac... ja mysle... 1 gb ramu i taki proc daja rade, wszystko bedzie smigac ; ]

Hydro - w WW myszka byla potrzebna do walki itp, wiec...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Satoshie - nie widzisz po screenach? Grafa taka sama praktycznie wiec nie masz co sie bac... ja mysle... 1 gb ramu i taki proc daja rade, wszystko bedzie smigac ; ]

Hydro - w WW myszka byla potrzebna do walki itp, wiec...?

Jakiej walki?? N - naciskalem primarny atak,B - Seccondarny a przecinkiem uzywalem sztyletu czasu.Po co mi myszka.Myszke to pamietam,ze w czasie przechodzenia levelu z ta czerwona panienka to pozyczylem siostrze do drugiego komputera w trakcie gry i przeszedlem juz tak do konca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

lol... wiesz mi sie nie widzi gra ba samej klwiaturze poprostu przyzwyczajony do myszki jestem. Jedyna gra w jaka nie gralem z myszka to gothic 1@2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej walki?? N - naciskalem primarny atak,B - Seccondarny a przecinkiem uzywalem sztyletu czasu.Po co mi myszka.Myszke to pamietam,ze w czasie przechodzenia levelu z ta czerwona panienka to pozyczylem siostrze do drugiego komputera w trakcie gry i przeszedlem juz tak do konca :P

ja bym tak nie mogl , musze miec orientacje gdzie jestem i gdzie sa moi przeciwnicy a czasami kamera na to nie pozwala i trzeba ja przestawic , np jak jestes otoczony w kacie , czy gdzies przy scianie chcesz na cos wskoczyc przestawienie kamery duzo ulatwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez myszki bywa ciezko. Czasem jak kamera obraca sie o 180 i nie wiesz co sie dzieje za toba. Myszka bywa pomocna ,bo mozna jako tako ustawic kamere by cos widziec. Wiec klawiatura + myszka ,na padzie wogle nie potrafie grac. Gra troszke slaba jak narazie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ja bym tak nie mogl , musze miec orientacje gdzie jestem i gdzie sa moi przeciwnicy a czasami kamera na to nie pozwala i trzeba ja przestawic , np jak jestes otoczony w kacie , czy gdzies przy scianie chcesz na cos wskoczyc przestawienie kamery duzo ulatwia

Ja tak gram w kazdej grze TPP i kazda w ten sposob skonczylem.Wyjatek stanowi Max Payne gdzie nie bylo obrotow tylko samo strafowanie i bylem zmuszony grac myszka,a co do kamer to po to mam END by mi namierzala przed postacia,a w momencie gdy jest walka to kamera samoczynnie sie oddala i potem tylko end i znow ide dalej,a pozatym jak w takim razie gracie na padzie?? Przeciez to ta sama zasada.Ja kamery jakbym chcial (chodz nie chcem bo po co) namierzam guzikami na numerycznej.Co do tej czesci to znow piekny klimacik jedynki i piekna fabula.Normalnie szok,ze w koncu mam bo czekalem na ta gre jakos tak wyjatkowo inaczej niz na wszystkie inne i podejrzewam,ze ciezko mnie bedzie od niej oderwac,chyba,ze na obiad,albo napisac tu wrazenia.Taki CoD2 mimo,ze jestem w ostatnim levelu to sobie go daruje poki nie przejde tego,wogole - inne gry odchodza w niepamiec poki tego nie skoncze.To tyle ide grac dalej - pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

W KAZDA TPP tak grasz? Przeciez jest wiele gier gdzie musisz poprostu celowac celownikiem ;/

 

Dajcie jakies soczyste skriny :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Kazdy gra jak mu odpowiada prawda ?? Mi tak wygodniej a Wam tak i o to chodzi,zeby kazdy gral jak mu wygodniej.Gra zauwazylem jedna wade (moze to tylko u mnie).Czasami,jak poprostu za czesto nacisne menu glowne to sie wiesza w opcjach i musze ja minimalizowac i wchodzic na nowo.Mial ktos tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm , widze ze po ostatniej awari troche postow ubylo , 10/10 nie dam , 8.5/10 , a to dlatego bo graficznie praktycznie sie nie rozni od pozostalych i nie mozna odcinac glow i innych czesci ciala :P , jestem na samym koncu ale chyba nie skoncze bo moja uwage przykula onimusha 3 ktora wlasnie wyszla na pc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale błedów, ze hoho. np. miecz w połowie w scianie wisił (exkalibur czy co ??) albo gościa przez plecy wyrzucam a on wpadł w ściane. Animacje badziewne jak na te czasy, a jak wchodze po drabinie to jak inwalida. Wymagania male. Poprostu niedopracowana kontynuacja. A jak kolce w podładze sa (taki co same sie wysuwaja) to juz lepiej w poprzeniej czesci to wygladało. Włosy ma jak na tandetnym żelu. Fabułka fajna, ale starasznie liniowa. A kamera fatalna, dopiero ustawienie w opcjach invert mouse itp. poprawiło sytucję. Gram na klawie bo do game pada nie mam zaufania <_<

 

Jak na te czasy daje 6,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam poraz enty - poco Wam myszka do tej gry ?? Sama klawiatura w pelni wystarcza :|

Jak ci wystarcza w pełni klawiatura to graj na klawiaturze. Nie narzucaj innym swoich rozwiązań. :mur:

Jak ktoś chce grać z myszką, to niech gra. Myszka jest chociażby po to, aby kamerę dało się dobrze ustawić.

 

Chcesz grać na klawiaturze? Graj!

Chcesz grać na padzie? Graj!

Chcesz grać na klawiaturze i myszce? Graj!

I pozwól że każdy sam sobie wybierze którąś z tych opcji. :angry:

 

 

Ta cała rozmowa, nie tylko w tym temacie zresztą, jest bez sensu. Niech każdy gra tak jak chce. Skończcie te dywagacje na czym lepiej się gra, bo to do niczego nie prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm , widze ze po ostatniej awari troche postow ubylo , 10/10 nie dam , 8.5/10 , a to dlatego bo graficznie praktycznie sie nie rozni od pozostalych i nie mozna odcinac glow i innych czesci ciala :P , jestem na samym koncu ale chyba nie skoncze bo moja uwage przykula onimusha 3 ktora wlasnie wyszla na pc :D

A tobie sie cos nie pomyliło ? - ta gra wyszla na PC jakies 2 lata temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tobie sie cos nie pomyliło ? - ta gra wyszla na PC jakies 2 lata temu ;)

raczej tobie bo piszesz o pierwszej czesci :P

 

Publisher: Typhoon Games

Developer: Capcom Entertainment

Category: Action

Media: Release Date

Intl: 12/08/2005

 

http://www.typhoongames.com/us/games.php?G...games/onimusha3

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...