Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Ta gra jest coraz lepsza.Im dalej gram tym lepiej.Odrazu mowie,ze gra sie zaczyna dopiero po dostaniu sztyletu czasu wiec niech nikt nie wylacza przed.Po dojsciu tam gra zmienia sie o 360 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

360 stopni? Czyli jest taka sama :D

Dobra to 180 :P Tek9. Jak przejsc tego skubanego olbrzyma?? Wiem,ze musze sie dostac na sama gore i kiedy wokol mnie zablysnie promien to mam go zaatakowac,ale gdy juz wskocze na niego i go jakims glupim fartem uderze to on za chwile i tak mnie zlapie i odrzuca.PS - daleko mam do Ciebie?? Bo nie chcialbym by to juz byla koncowka :( Pozdro Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej tobie bo piszesz o pierwszej czesci :P

 

Publisher: Typhoon Games

Developer: Capcom Entertainment

Category: Action

Media: Release Date

Intl: 12/08/2005

 

http://www.typhoongames.com/us/games.php?G...games/onimusha3

eeee ? http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=25478&hl=onimusha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybys poswiecil wiecej uwagi to bys zobaczyl ze thread jest o zapowiedzi gry , data zalozenia z 2003r , oni 3 na ps2 wyszla w 2004r w kwietniu jak dobrze pamietam , wszyscy co tam sie wypowiadaja pisza o czesci 1 na pc a nie o onimushy 3 na pc , wystarczy przeczytac posty o patch'ach i menu , chodzi tam o oni.exe a nie oni3.exe , ani menu w oni3 nie ma 3 opcji jak to ktos napisal , load , start game , exit , radze sprawdzic cos zanim sie do czegos przyczepisz

 

hydro , musisz wejsc na gore , i jzrobic speed killa , 3 razy go dzgnac , potem drugi raz wejsc na gore i to powtorzyc , 2 speed kille wystarcza , potem go natluc normalnie po nogach a pozniej znowu speed kill , i koniec :)

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

OK - juz sobie poradzilem.Na samej klawiaturze te manewry wykonuje nieco inaczej,ale gralem np na padzie i nic nie ogarnialem, a inne manewry sa proste i jestem przyzwyczajony do samej klawiatury.Dla mnie klawiatura to podstawa :) W kazdym razie dzieki Tek :) Ide grac dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Vasago, a moze sprobuj przebiec po scianie kolo wejscia/wyjscia z lokacji. Tzn biegnij po scianie w gore i sie odbij moze sie zlapie tego bolca? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, ze biegnac po scianie da sie skoczyc tylko do tylu (prostopadle do powierzchni, po ktorej sie biegnie). Zeby trafic w ten drazek, trzeba by biec albo po wiezy (niemozliwe,bo ma wyrwe) albo po scianie, pod ktora znajduje sie dziura. Z kolei kamien, nad ktorym znajduje sie grot strzalki teka9, sugerowalby, ze trzeba zaczac biec wlasnie z niego.

Edytowane przez Vasago

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tek9, strzelasz czy przeszedles to? Tak wlasnie probowalem,ale nie da sie tak skoczyc.

da sie , ja tak to przeszedlem tez sie zacielem na tej lokacji , inaczej tego nie przejdziesz musisz przebiec po scianie a potem skoczyc na ten drazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A ja mam teraz problem z chyba 90 kolesiami jak nie wiecej.Jak by tego bylo malo to gram na hardzie i nie mam zadnych cofan.Level nazywa sie City Garden.Raz mi sie udalo to przejsc ,ale zginalem na nastepnych kolesiach bo juz nie mialem szans.Wogole to jest bez szans,nawet jakbym mial 6 piaskow i za kazdym razem uzywal "zezłacania".Nie wiem jak mi sie udalo przejsc,ale jakims glupim fartem przeszedlem.Tek9 - byles juz tam?? Jresli tak to czy masz na walke z nimi konkretny sposob?? Ja juz probowalem ich wyrzucac w przepasc,obijac sie o sciane.Raz nawet dostalem piasek i probowalem pokonac ich ze zwolnieniem i nic.Piasku w tym momencie normalnie nie da sie dostac bo na srodku jest zloty promien.

 

Vasago - tez mialem z tym problem.Nie biegnie sie tak jak Tek9 pokazal tylko od drugiej strony.Biegnij po prawej scianie a ksiaze ci sie tak ustawi,ze bedziesz mogl odskoczyc na antenke :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz problem z chyba 90 kolesiami jak nie wiecej.Jak by tego bylo malo to gram na hardzie i nie mam zadnych cofan.Level nazywa sie City Garden.Raz mi sie udalo to przejsc ,ale zginalem na nastepnych kolesiach bo juz nie mialem szans.Wogole to jest bez szans,nawet jakbym mial 6 piaskow i za kazdym razem uzywal "zezłacania".Nie wiem jak mi sie udalo przejsc,ale jakims glupim fartem przeszedlem.Tek9 - byles juz tam?? Jresli tak to czy masz na walke z nimi konkretny sposob?? Ja juz probowalem ich wyrzucac w przepasc,obijac sie o sciane.Raz nawet dostalem piasek i probowalem pokonac ich ze zwolnieniem i nic.Piasku w tym momencie normalnie nie da sie dostac bo na srodku jest zloty promien.

 

Vasago - tez mialem z tym problem.Nie biegnie sie tak jak Tek9 pokazal tylko od drugiej strony.Biegnij po prawej scianie a ksiaze ci sie tak ustawi,ze bedziesz mogl odskoczyc na antenke :)

ja to przeszedlem w ten sposob jak pokazalem :P co w tym trudnego wbiegnac na sciane i nacisnac skok w opdowiednim momencie :)

 

ci goscie co sie teleportuja ? deko nie pamietam bo jestem prawie przy koncu , ale chyba pamietam , musisz utluc ich przywodce tego co ich przywoluje , najpierw a potem jest prosto , najlepiej jak sie da to wykorzystac jakas kolumne do atakow

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kurde mam problem z tym olbrzymem wiem ze parę postów wyżej jest niby opisane jak przejść, ale jakoś dla mnie trochę nie jasno, co to jest ten speedkill i jak go użyć? Skacze na tego kolesia z góry to albo on sie odsuwa albo mnie odrzuca raz mi sie udało go zachaczyć mieczem, ale energii mu nie odebrało proszę napiszcie dokładniej, jak kto przejść

 

Ps ogólnie gra wymiata szkoda tylko ze engime gry jest taki sam jak wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kurde mam problem z tym olbrzymem wiem ze parę postów wyżej jest niby opisane jak przejść, ale jakoś dla mnie trochę nie jasno, co to jest ten speedkill i jak go użyć? Skacze na tego kolesia z góry to albo on sie odsuwa albo mnie odrzuca raz mi sie udało go zachaczyć mieczem, ale energii mu nie odebrało proszę napiszcie dokładniej, jak kto przejść

 

Ps ogólnie gra wymiata szkoda tylko ze engime gry jest taki sam jak wcześniej

ech , speed kill to jest wtedy jak kogos zachodzisz od tylu i pojawia sie na ekranie , ummm jak to nazwac ? taki shit blurowaty itp , wykonuje sie go w nastepujacy sposob , musisz nacisnac fire w czasie gdy lsni ostrze , tyle ze tu nie musisz zachodzic nikogo od tylu tylko wspiac sie na sama gore a potem bedziesz mial opcje aby uzyc speed killa gdy wejdziesz na taka deske , wtedy bedziesz mogl uzyc speed killa i skoczyc na potwora tyle ze musisz sie zmiescic w czasie jak ostrze lsni albo olbrzym cie schwyta i ukarze za brak reflexu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech , speed kill to jest wtedy jak kogos zachodzisz od tylu i pojawia sie na ekranie , ummm jak to nazwac ? taki shit blurowaty itp , wykonuje sie go w nastepujacy sposob , musisz nacisnac fire w czasie gdy lsni ostrze , tyle ze tu nie musisz zachodzic nikogo od tylu tylko wspiac sie na sama gore a potem bedziesz mial opcje aby uzyc speed killa gdy wejdziesz na taka deske , wtedy bedziesz mogl uzyc speed killa i skoczyc na potwora tyle ze musisz sie zmiescic w czasie jak ostrze lsni albo olbrzym cie schwyta i ukarze za brak reflexu :D

Nie no nie mam już sil rzucam sie na kolesia chyba z 10x i nic.

Czy ma to jakiś znaczenie z jakieś deski wyskoczę? Z jednej uderza sie go w rękę chyba a z drugiej w plecy.

Za kazdym razem mnie zrzuca z siebie dzgnolem go ostrzem chyba z 10x pod zad. Raz miałem taka sytuacje ze jak byłem w jego łapie miałem ten niby speedkill i dżgnolem go mieczem no i wyzucił mnie w powietrze. Najgorsze jest to ze pomimo tylu ciosów, co mu zadałem nie odebrało mu ani troche energii wiec nie wiem, co jest grane wy tez tak mieliście ze jak go ugodziliście nożem to mu energii nie odbierało? Co mam zrobić żebym mugł go bić po nogach tak jak kolega pisał kilka postów wyżej?

Pomocy, bo nie mogę patrzeć na te jego obleśną gębę ja chce go pokonać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie mam już sil rzucam sie na kolesia chyba z 10x i nic.

Czy ma to jakiś znaczenie z jakieś deski wyskoczę? Z jednej uderza sie go w rękę chyba a z drugiej w plecy.

Za kazdym razem mnie zrzuca z siebie dzgnolem go ostrzem chyba z 10x pod zad. Raz miałem taka sytuacje ze jak byłem w jego łapie miałem ten niby speedkill i dżgnolem go mieczem no i wyzucił mnie w powietrze. Najgorsze jest to ze pomimo tylu ciosów, co mu zadałem nie odebrało mu ani troche energii wiec nie wiem, co jest grane wy tez tak mieliście ze jak go ugodziliście nożem to mu energii nie odbierało? Co mam zrobić żebym mugł go bić po nogach tak jak kolega pisał kilka postów wyżej?

Pomocy, bo nie mogę patrzeć na te jego obleśną gębę ja chce go pokonać :D

musisz wejsc na sama gore , jak wejdziesz na deske zmieni sie obraz , beda takie deformacje nie wiem jak to nazwac , i wtedy robisz speed killa , 3 ciosy , i odplywa mu pol energi , potem drugi raz , wszystko co musisz zrobic to nacisnac fire jak lsni sztylet , jesli ci sie uda cala sekwencja czyli 3 ciosy , to pol energii mu spada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wejsc na sama gore , jak wejdziesz na deske zmieni sie obraz , beda takie deformacje nie wiem jak to nazwac , i wtedy robisz speed killa , 3 ciosy , i odplywa mu pol energi , potem drugi raz , wszystko co musisz zrobic to nacisnac fire jak lsni sztylet , jesli ci sie uda cala sekwencja czyli 3 ciosy , to pol energii mu spada

Ja robię tak wchodzie na deskę jest to zniekształcenie obrazu czy cos skacze sztylet lśni dusze fire on udeża w potwora np skacze mu na kark, ale ten mnie od razu zrzuca i energii mu nie odbiera :cry: i tak w kulko mogę skakać do woli i nic

Mówiąc 3 ciosy, co miałeś na myśli 3x skacząc na niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że nieodpowiednio robisz speedkill'a. moze wlasnie za bardzo dusisz ten "fire". Naciskasz go w momencie jak ostrze sie mieni, zaświeci nie wiem jak to opisac, a nie ile razy się da

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że nieodpowiednio robisz speedkill'a. moze wlasnie za bardzo dusisz ten "fire". Naciskasz go w momencie jak ostrze sie mieni, zaświeci nie wiem jak to opisac, a nie ile razy się da

Tak właśnie tak robię jak opisujesz

Dla jasności chodzi o ten moment po wyskoku z deski jak jestem w powietrzu i w połowie lotu jest błysk ostrza i widach wyraźnie jak koleś dostaje w miecza w plery. Nic mu energii nie odbiera :cry: próbowalem już wszystkiego nawet wgrałem wcześniejszego, sava bo myślałem ze mam cos skopane i nic.

Z tego, co piszecie to po zadaniu mu ciosu powinno mu odbierac energie tak?

 

 

Dobra zabilem sukin***na moj blad polegal na tym ze chyba zaduzo razy guzik dusilem

Dzieki za pomoc

Edytowane przez remi83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak?

Dołączona grafika

 

1. Wskakujesz na to 'coś'. ;)

2. Biegniesz pionowo po ścianie i łapiesz się tego drewnianego czegoś. ;)

3. Podskakujesz i łapiesz się gzymsu.

4. Przemieszczasz się w prawo aż do dojdziesz do tego wejścia.

5. Wspinasz się.

 

Nie wiem czy to zadziała. Nie posiadam gry i trudno jest mi ocenić odległość między poszczególnymi miejscami na tym obrazku. Poza tym nie wiem czy książe nie ma jakichś nowych możliwości. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...