Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu sie zacialem. Co tu trzeba zrobic?

 

Nie cytuj obrazków - Crosis

Najpierw wskakujesz na pierwszy poziom tego czegos - nastepnie wallrunem biegniesz w Prawo (patrzac z tej perspektywy co zrobiles screena) - dalej moze sobie poradzisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Otóż mam problem z pierwszym bossem. Niech ktoś, krok po kroku (jak dziecku) napisze jak dźgnąć to monstrum w łape. Na jednym filmiku widziałem co trzeba zrobić i jak to ma wyglądać, ale nie wiem jak! Prosze o pomoc.

 

TUTAJ jest filmik gdzie się DOKŁADNIE zaciąłem.

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie masz juz opis przejscia tego bossa.

No ja wiem, że na poprzedniej stronie jest opis. Tylko, że nawet po jego przeczytaniu nie moge tego frajera pokonać. Gdy ten mnie trzyma w ręce, sztylet powinnien zabłysnąć i wtedy daje na speedkilla i ciach go w łape, a u mnie nic. Ide dalej kombinować... Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. W ogole nie ma cie trzymac w lapie. Na arenie sa dwie platformy na ktore trzeba wejsc korzystajac ze schodkow, drazkow i innych bzdetow.

Kazda z tych plaform konczy sie decha ustawiona w osi areny. Wlazisz na ta deche i wlacza sie spowolnienie czasu jak przy speed kill. Wciskasz E i wlacza sie sekwencja walki. Teraz musisz czekac na blyski sztyletu i wtedy uderzac. Calosc trzeba wykonac dwa razy.

Edytowane przez Vasago

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to także wiem... Jestem na samej górze pierwszej platformy (zaraz po prawej od wejścia) daje speedkilla, skacze na potwora, widze błysk, ekran robi się jakby zielonkawy, klikam na lewy przycisk mychy, chwytam się potwora za ramię, ten mnie bierze w łape i tutaj się zacinam, ponieważ żadnego błysku nie ma! Trzeba trzymać cały czas klawisz "E" od momentu wyskoku z tego "drewienka"?

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jezeli cie zlapal,to znaczy, ze masz zly timing. To jest seria trzech uderzen, ktore musisz zadac przy trzech kolejnych blyskach. Sadzac z opisu, mylisz sie juz przy pierwszym.

Edytowane przez Vasago

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jezeli cie zlapal,to znaczy, ze masz zly timing. To jest seria trzech uderzen, ktore musisz zadac przy trzech kolejnych blyskach. Sadzac z opisu, mylisz sie juz przy pierwszym.

Ale on mnie MUSI złapać! Jak mnie trzyma, trzeba go "ciachnąć" w łape tylko, że mi to nie wychodzi bo nie ma drugiego błysku. Skoro pierwsze z trzech uderzeń jest ok to początek całej sekwencji nie może być zły, prawda? Czy trzeba trzymać klawisz speedkill'a (klawisz "E") przez całą sekwencje (od wyskoku z "drewienka", aż po ukłucie w oko)?

 

Zapytam inaczej: Czy ma to wyglądaćtak jak na TYM filmiku? Jeżeli tak to jak to zrobić?

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to także wiem... Jestem na samej górze pierwszej platformy (zaraz po prawej od wejścia) daje speedkilla, skacze na potwora, widze błysk, ekran robi się jakby zielonkawy, klikam na lewy przycisk mychy, chwytam się potwora za ramię, ten mnie bierze w łape i tutaj się zacinam, ponieważ żadnego błysku nie ma! Trzeba trzymać cały czas klawisz "E" od momentu wyskoku z tego "drewienka"?

Zaciołem sie na tym samym wczoraj wiec pomogę:D

Pewnie robisz ten sam błąd, co ja jak już skoczysz na niego zabłyśnie sztylet dusisz lewy guzik chwytasz sie go i w tym czasie nic nie duś żadnego guzika on cię chwyci w łapę i jak nic nie dusiłeś powinien ci sztylet znowu błysnąć.

Musisz pamiętać żeby nic nie dusić jak jesteś już na nim, bo wtedy sztylet ci nie błyśnie:lol: Sam sie wczoraj męczyłem a okazało sie to banalnie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. O co chodzi z trzema platformami w zamkowych ogrodach? Kazda ma wajche, ktora pozwala przesunac dana platforem w gore albo dol. Rozumiem ze trzeba je jakos konkretnie ustawic, ale nie widze zwiazku miedzy nimi, a panienka czekajaca w zupelnie innym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, klawisza "E" mam także NIEdusić, tak?

Tak jak już jesteś na nim to w tym czasie nic nie duś tylko musisz wyczekać na ten moment, w którym ekran zrobi sie taki nie wiem czarno-bialy to wtedy musisz nadusisz lewy klawisz myszy:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. O co chodzi z trzema platformami w zamkowych ogrodach? Kazda ma wajche, ktora pozwala przesunac dana platforem w gore albo dol. Rozumiem ze trzeba je jakos konkretnie ustawic, ale nie widze zwiazku miedzy nimi, a panienka czekajaca w zupelnie innym miejscu.

 

Musisz wszystkie platformy dac na najwyzszy "level" (jak najwyzej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytano odnośnie gry ponieważ w 2 części popa jak kogoś sie trafilo to tak fajnie ginoł np przecinało sie gościa w pół, głowe dalo sie odciąć itp a w 3 popa ten sam engine a jak kogoś trafie w glowe to robi sie jak w 2 tylko że glowa nieodpada anie nic takiego ciekawego czy to gdzieś w opcaj sie ustawia czy w 3 tego poprostu niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ze speed killem pewnie macie taki problem jak ja na poczatku,ze jak wam wyjdzie to za drugim razem juz nie moze i dlatego nie mozecie pokonac olbrzyma.Wystarczy tylko ciachnac go raz a potem dac strzalki w przeciwna strone niz jest sie ustawiony i koles znow sie przygotuje do speed killa i znow ciach,tak kilka razy i olbrzym padnie,a potem tylko w nozki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytano odnośnie gry ponieważ w 2 części popa jak kogoś sie trafilo to tak fajnie ginoł np przecinało sie gościa w pół, głowe dalo sie odciąć itp a w 3 popa ten sam engine a jak kogoś trafie w glowe to robi sie jak w 2 tylko że glowa nieodpada anie nic takiego ciekawego czy to gdzieś w opcaj sie ustawia czy w 3 tego poprostu niema.

Chyba tego nie ma a szkoda, bo był zajebisty efekt:)

 

A ja mam znowu problem. Wałcze tera na jakieś arenie z 2 kolesiami wokól mnie pali sie ogień a wcześniej jechałem bryczka :-P Nie mam zielonego pojęcia jak tych kolesi zabić. Raz jednemu kolesiowi młot sie zaklinował w ziemi i mogłem go pare razy walnąć. Nie wiem, od czego to zależy ze kolesiowi klinuje sie ten młot jak ktoś to przeszedł może opisać jakąś taktykę na nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tego nie ma a szkoda, bo był zajebisty efekt:)

 

A ja mam znowu problem. Wałcze tera na jakieś arenie z 2 kolesiami wokól mnie pali sie ogień a wcześniej jechałem bryczka :-P Nie mam zielonego pojęcia jak tych kolesi zabić. Raz jednemu kolesiowi młot sie zaklinował w ziemi i mogłem go pare razy walnąć. Nie wiem, od czego to zależy ze kolesiowi klinuje sie ten młot jak ktoś to przeszedł może opisać jakąś taktykę na nich?

Mowisz skoncentrowac sie na gosciu ktory ma miecz (dokladnie to samo mowi twoje drugie ja) - gdy bedziesz walił w tego z mieczem, gostek z siekiera bedzie bral duzy zamach na Ciebie, ty wtedy musisz zrobic unik - w ten sposob siekiera mu sie zaklinuje, ty go wtedy ciach :D.

W ciagu calej walki bedziesz mial jeszcze ze 2 speed kille tak wiec oboje zginal w tym samym czasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Micro :)

 

Remi83, nawalaj tego z mieczem. Facet z toporem bedzie probowal mu pomoc i wyprowadzi uderzenie, ktore spowoduje spowolnienia czasu (widoczny juz kiedy bierze zmach). Wtedy przetaczasz sie za niego i nawalasz do oporu. Po ktoryms uderzeniu wlaczy sie speed kill. Trzeba to powtorzyc 2 albo 3 razy.

Edytowane przez Vasago

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Micro :)

 

Remi83, nawalaj tego z mieczem. Facet z toporem bedzie probowal mu pomoc i wyprowadzi uderzenie, ktore spowoduje spowolnienia czasu (widoczny juz kiedy bierze zmach). Wtedy przetaczasz sie za niego i nawalasz do oporu. Po ktoryms uderzeniu wlaczy sie speed kill. Trzeba to powtorzyc 2 albo 3 razy.

ufffff udalo sie dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam soebie zeby cos komus odpadlo, ale nie uzywalem combosow. Walczylem uzywajac speed killa, rzutow i skoku nad przeciwnikiem z jednoczesnym cieciem. No, od czasu do czasu odbilem sie od jakiejs sciany albo okrecilem wokol kolumny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dochodze tutaj, i co dalej misiu pysiu ? :lol:

Nie cytuj obrazków. Czy to trudne do zrozumienia? // Crosis

Powiem szczerze ze nie pamietam co tam dalej jest (wkoncu jak mam pamietac kazdy szczegół PoP :])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...