Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponowal bym w dol. Najlepiej walni screena co widac z tamtego miejsca

jak spadam na doł ( tam gdzie stoi ten kole si klęczy drugi koles ) to ksiaze umiera wskutek spadku zzaduzej wysokosci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak spadam na doł ( tam gdzie stoi ten kole si klęczy drugi koles ) to ksiaze umiera wskutek spadku zzaduzej wysokosci :(

Musisz iść tam gdzie pokazałeś na obrazku kończy sie parapet i musisz sie opuścić na dół jest chyba wyrwa w ścianie potem z tej wyrwy znów na parapet przejść pod oknem a dalej to już pikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść tam gdzie pokazałeś na obrazku kończy sie parapet i musisz sie opuścić na dół jest chyba wyrwa w ścianie potem z tej wyrwy znów na parapet przejść pod oknem a dalej to już pikus

tak, nie wiem jak to mozliwe, ale wczesniej tego [ciach!]a sie ksiąze nie łapał :) no dzieki

papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem jestem hmm w jakieś jaskini kawałek za tymi 3 platformami ten koleś mnie zrzuca do dziury jakiejś schodzę na sam duł i musze iść miedzy piłami dochodzę do jednego momentu gdzie jest piła z boku ściany a na wprost jest przepaść i nie wiem, co dalej zrobić nie da sie przejść po ścianie, bo ta piła za szybko sie kreci nawet spowalniacz czasu na nią nie działa albo mi sie wydaje albo ktoś wcześniej miał problem w tym samym miejscu, co ja, ale nie mogę znaleźć tego posta

Mam nadzieje ze jasno wszystko objaśniłem:]

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Znowu mam problem jestem hmm w jakieś jaskini kawałek za tymi 3 platformami ten koleś mnie zrzuca do dziury jakiejś schodzę na sam duł i musze iść miedzy piłami dochodzę do jednego momentu gdzie jest piła z boku ściany a na wprost jest przepaść i nie wiem, co dalej zrobić nie da sie przejść po ścianie, bo ta piła za szybko sie kreci nawet spowalniacz czasu na nią nie działa albo mi sie wydaje albo ktoś wcześniej miał problem w tym samym miejscu, co ja, ale nie mogę znaleźć tego posta

Mam nadzieje ze jasno wszystko objaśniłem:]

Proszę o pomoc

Daj screena to ci powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem ten problem, ale juz rozwiazalem ;) Nad ta pila jest szczelina w scianie. Trzeba sie jej zlapac.

Dzięki Vasago już sobie poradziłem:D

Teraz mecze sie z ostatnim kolesiem, ale dam mu rade :lol:

 

 

Edit:

Gra skończona:] dawno tak mnie żadna gra nie wciągnęła jak ta polecam

Edytowane przez remi83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka , mam problem z levelem pt "The promenade" sam początek misji gdzie jest jakby taka sadzawka, co tam trzeba zrobić próbowałem już wszystkiego. Help

Napisz cos wiecej albo daj screna to postaram ci sie pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj lepiej czegoś wyglądającego na KWADRAT(taki z dziurkami) ...jak znajdziesz to podskocz i wbji miecz w niego z resztą juz se poradzisz...a tera z innej beczki jak mozna przejsc 1 BOSA tego grubego bo qrde skacze na niego wbijam miecz hmmm i nic mu energi nie ubywa :)

ooo ja juz go znalazłem u Ciebie na 2 screenie kolo tego martwego straznika ( to mała podpowiedz)

 

a ja utknołem tu http://img222.imageshack.us/my.php?image=s...shot00039ut.jpg

Edytowane przez Kaffar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ivan06 - po prostu wbiegnij na ściane i tam gdzie masz takie dziurki wbij sztylet, podskocz i wbij jeszcze raz i biegnij teraz na balkon. Nie wiem w czym trudność?

 

Kaffar - ten boss jest naprawdę łatwy i to bardzo, wystarczy wejść na podest i na samą górę wskoczyć na niego i kiedy zaswieci obraz nacisnać odpowiedni klawisz i tak z 3 razy i znów wejść na inny podest i to samo. Wtedy potwór oślepnie i trzeba unikać jego ciosów i ładować mu w nogi aż padnie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mala podpowiedz hehe bo dostaje komunikat uoy didn't cos tam moze nie potrafie trafic na odpowiedni moment :)

Widocznie tak, po prostu nie stresuj sie i czekaj na odpowiedni moment. To jest naprawde proste...mi na początku to średnio wychodziło, a teraz to wymiatam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panów, mam mały problem z ów gierką.. ;)

dla niektórych może to jest banalne, ale mam problemy z pokonaniem "stworów" które są na poniższym screen'ie.. zdaje mi sie że uderzam, uderzam i wogóle im nie odbieram życia.. może mam przed nimi uciec? :P

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ivan06 - po prostu wbiegnij na ściane i tam gdzie masz takie dziurki wbij sztylet, podskocz i wbij jeszcze raz i biegnij teraz na balkon. Nie wiem w czym trudność?

tak widze ze sa tam otwory na wbicie miecza ale nie moge tam go wbic bo jesli stane pod sciana i zaczne biec pionowo w gore to nie moge wbic miecza bo poprostu nie siegam , moze jakos inaczej trzeba sie tam dostac ale wlasnie nie mam pojecia jak

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam do was wielka prosbe czy moglby mi ktos udostepnic jednego sava z gry. Doszedlem do momentu gdy walcze na arenie z dwoma kolesiami. Niestety nie moge przejsc tego momentu poniewaz za kazdym razem gdy wskakuje na kolesia z toporem wyskakuje mi blad:( Niestety nie pomoglo nawet przeinstalowanie gry :( . Jesli ktos moglby mi podeslac na maila nastepnego sava zaraz po walce bede wdzieczny. Moj mail daniel_kw@o2.pl

 

Naprawde prosze o pomoc bo giera jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam do was wielka prosbe czy moglby mi ktos udostepnic jednego sava z gry. Doszedlem do momentu gdy walcze na arenie z dwoma kolesiami. Niestety nie moge przejsc tego momentu poniewaz za kazdym razem gdy wskakuje na kolesia z toporem wyskakuje mi blad:( Niestety nie pomoglo nawet przeinstalowanie gry :( . Jesli ktos moglby mi podeslac na maila nastepnego sava zaraz po walce bede wdzieczny. Moj mail daniel_kw@o2.pl

 

Naprawde prosze o pomoc bo giera jest super :)

Ivan06 nie wiem jak to możliwe ze nie możesz wbiec i chwycić sie tego sztyletu po prostu nie ma chyba innej opcji musisz wbiec po scianie i wbić sztylet to wszystko

 

Dankwi nie masz skakać na tego kolesia z toporem tylko bić sie z tym kolesiem ze mieczem wtedy koleś z toporem zajdzie cię od tylu i będzie próbował walnąć tym toporem wtedy będzie takie spowolnie nie czasu i będziesz mięć czas, aby zrobić unik.

Zablokuje mu sie topór w ziemi i będziesz mógł go uszkodzić trochę za 2 razem będziesz mógł już zrobić speedkila i tak 2x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ivan06 nie wiem jak to możliwe ze nie możesz wbiec i chwycić sie tego sztyletu po prostu nie ma chyba innej opcji musisz wbiec po scianie i wbić sztylet to wszystko

 

Dankwi nie masz skakać na tego kolesia z toporem tylko bić sie z tym kolesiem ze mieczem wtedy koleś z toporem zajdzie cię od tylu i będzie próbował walnąć tym toporem wtedy będzie takie spowolnie nie czasu i będziesz mięć czas, aby zrobić unik.

Zablokuje mu sie topór w ziemi i będziesz mógł go uszkodzić trochę za 2 razem będziesz mógł już zrobić speedkila i tak 2x

 

 

no wlasnie tak robie walcze z kolesiem z mieczem wtedy kolo z toporem zaczyna mnie atakowac czas zwalnia a ja robie unik. Kiedt walne kolesia z toporem pare razy moge uzyc speed kila tylko ze wtedy wlasnie sa problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moglby ktos mi powiedziec co zle robie? Jestem juz na arenie i walcze z tym mutantem. Wchodze na ta belke wciskam speedkilla i w trakcie skoku ostrze zaczyna lsnic. Wtedy wciskam lmb i wbija mu noz w ramie. Potem mutant mnie lapie i odrzuca. Skakalem juz x razy i napewno wciskam wtedy jak ostrze lsni. Moze robi sie cos wiecej??? Prosze o szybka odpowiedz, bo juz mnie k....ca bierze i mam juz dosc zbierania i wkladania przyciskow w klawiature po kolejnym uderzeniu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moglby ktos mi powiedziec co zle robie? Jestem juz na arenie i walcze z tym mutantem. Wchodze na ta belke wciskam speedkilla i w trakcie skoku ostrze zaczyna lsnic. Wtedy wciskam lmb i wbija mu noz w ramie. Potem mutant mnie lapie i odrzuca. Skakalem juz x razy i napewno wciskam wtedy jak ostrze lsni. Moze robi sie cos wiecej??? Prosze o szybka odpowiedz, bo juz mnie k....ca bierze i mam juz dosc zbierania i wkladania przyciskow w klawiature po kolejnym uderzeniu ;]

Wchodzić na deskę skaczesz błyska otrze dusisz lewy klawisz myszy (jeden raz) Książe przyczepi sie do kolesia w tym czasie nie możeś nic dusić czekasz aż weźmie cię w rękę i będziesz mógł go znowu uderzyć dusisz raz ten sam guzik musisz po prostu pamiętać żeby międzyczasie nic nie dusić, bo inaczej nie będzie możliwości użycia speedkella

 

Skup sie a na pewno go pokonasz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak robie walcze z kolesiem z mieczem wtedy kolo z toporem zaczyna mnie atakowac czas zwalnia a ja robie unik. Kiedt walne kolesia z toporem pare razy moge uzyc speed kila tylko ze wtedy wlasnie sa problemy

Jakie problemy? Po prostu ładuj combosem w tego gościa z mieczem, po chwili ten z toporem wyskoczy na ciebie, zrób unik i zacznij w niego ładować, unikając też ciosów tego z mieczem i tak w kółko, aż będziesz mógł skorzystac z "speed kill" i tak z 2 razy i będzie po nim/nich :wink:

 

czy moglby ktos mi powiedziec co zle robie? Jestem juz na arenie i walcze z tym mutantem. Wchodze na ta belke wciskam speedkilla i w trakcie skoku ostrze zaczyna lsnic. Wtedy wciskam lmb i wbija mu noz w ramie. Potem mutant mnie lapie i odrzuca. Skakalem juz x razy i napewno wciskam wtedy jak ostrze lsni. Moze robi sie cos wiecej??? Prosze o szybka odpowiedz, bo juz mnie k....ca bierze i mam juz dosc zbierania i wkladania przyciskow w klawiature po kolejnym uderzeniu ;]

Hmm po prostu w czasie wbiegania na te słupy (nie przy wyskoku) wciskasz odpowiedni klawisz za "rozpoczęcie speed kill" i dalej juz w odpowiednim momencie wciskasz wiadomo jaki przycisk :wink:

 

I tak z parę razy i zacznie sie juz ostatni etap z tym bossem. I w końcu pada :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy w 3 czesci jest taka rzecz jak wbijanie miecza gosciowi ktorego przewrocilem a on po tym ciosie odrazu ginie?? w 1 bylo takie cos wbijales gostkowi lezacemu miecz i sie rozsypywal na kawalki.

 

PS:jak zalatwic tes psy z pierwszych misji ktore kradna ci moc?? tzn cofanie czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem :)

Dawno mnie zadna gierka nie wciagnela tak jak ta :)

Nie wie ktos czy planuja jeszcze jakies czesci :)?

A co myślisz, że po takiej udanej serii skończą pisać nowe wersje ? :|

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy w 3 czesci jest taka rzecz jak wbijanie miecza gosciowi ktorego przewrocilem a on po tym ciosie odrazu ginie?? w 1 bylo takie cos wbijales gostkowi lezacemu miecz i sie rozsypywal na kawalki.

 

PS:jak zalatwic tes psy z pierwszych misji ktore kradna ci moc?? tzn cofanie czasu

Można wbijać miecz/sztylet w leżącego wroga. Jak jest mocno pobity to tak, jest identycznie jak w przypadku WW.

 

Skonczylem :)

Dawno mnie zadna gierka nie wciagnela tak jak ta :)

Nie wie ktos czy planuja jeszcze jakies czesci :)?

NIe, The Two Thrones to ponoć ostatnia już część i dobrze. Niech zakończą już ją. Seria jest zajebista, więc najlepiej zostawić ją jaka jest, a nie wydawać dalsze odsłony, odgrzewane kotlety.

 

A co myślisz, że po takiej udanej serii skończą pisać nowe wersje ? :|

 

pozdro.

Tak. :]

Już raczej nie będzie nowej gry z serii Prince of Persia.

Zresztą zakończenie było jednoznaczne. Co by było dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

qjin - a ja slyszalem ze to NIE JEST ostania czesc serii, tylko ostatnia czesc jezeli chodzi o piaski czasu... cos mi sie obilo o uszy ze kolejne serie beda trakotwac o czym innym. Tak jak napisal ojejku - dlaczego mieliby zabic kure znoszaca zlote jaja? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...