Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

2 Days To Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

narazie szczęki szukam ale chyba będe musiał zejść do piwnicy... Jeżeli ta gra zaistanieje w przeciągu 3 lat to mój sprzęt będzie złomem, ale jeżeli to nie są screeny tylko rysunki graficzne to kogoś czymś palne że znowu kit wciskają, gierka graficznie prezentuje sie zaczepiście (o ile to screeny), ale co z resztą? Zgaduje że gra jest a'la GTA, no cóż czekam na więcej info o tej "gierce"

 

hehe wymyśliłem wymagania do owej "gry":

Min.

Procesor: AMD Athlon 5 Ghz

Karta graficzna: GeForce 6800GT x2

Pamięć ram: 3Gb

min. Miejsca na dysku 6-8Gb

to jest min.

 

zalecane:

Porzyczyć kompa od istot pozaziemskich <_<

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*zbiera szczeke z podlogi

 

to musi byc na konsole nowej generacji mam nadzieje ze na pc tez , ale wyglada po prostu niesamowicie - http://www.steelmonkeys.com/eng/projects_eng.html

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

to jest chyba tylko na xboxa , ale to nie sa screeny z gry , to sa rendery :(

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsole? chłopie chyba PS 6, tego by 3 nie udźwigneła :/

jesli nie ps 3 czy xbox 2 to szczerze watpie co by to udzwignelo bo napewno nie domowy pc skoro nowe konsole maja miec 4 ghz procesory itp

 

zreszta to za dobrze wyglada zeby bylo prawdziwe :) trudno cos o tym znalezc ale wszedzie jest na starego xboxa , robione przez ruskiego developera , nigdzie nie ma screenow z gry ale napewno nie sa nawet blisko jakosci tych screenow

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Boże widzisz i nie grzmisz :D :D :D :D

 

Ale cudo :D :D , może za 5-10 lat sobie pogramy w takie coś, ale na pewno nie teraz :cry: :cry:

 

edit.

to jest chyba jakieś demo technologiczne ukazujące możliwości programistów, tak myślę :blink:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema to jak dobry rendering :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A projekcik zwie się 2 Days 2 Vegas:

"2 Days To Vegas" is a story driven 3rd person action-adventure game..." - więc i jej charakter tez juz znamy. Pozostaje tylko czekać na in-game screenshots ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "O Boze" tylko "O Programisci" :lol:

 

<_< i znow pewnie przyda sie wymiana kompa <_<

 

Spojrzyjcie na ta cysterne na drogim screenie, oja k.... pier.....

 

UE3 to przy tym chyba pikus :blink:

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

chyba sobie żartujecie, jasne taka grafa na next genach napewno jest NIE możliwa, te samochody to wyglądają jak na realu...

 

PS. to sie nazywa realistyczna grafa a nie jakies hl2 czy farcry :P

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vinny has a problem…

He has just been released from Rickers prison after serving a three year stretch. Unfortunately, his dreams of the quiet life on the outside and seeing his girl didn't quite work out as planned…. His younger brother Tony has went and got himself into some serious trouble….

"2 Days To Vegas" is a story driven 3rd person action-adventure game. The thrill-a-minute story is crammed full of car chases, shootouts and unexpected twists, to keep you on the edge of your seat throughout the game. The action is set in several major cities across the USA and takes place during an intense 48 hour period. This game has it all, a gripping story of contemporary gangster life combined with thrilling car chase action and an intense race against the clock.

The project is under constraction.

 

 

I sie mowi Yo Ziomale :lol: fabula jak TORQE

 

A tak dla ciekawostki zgadnijcie co ci panowie maja na swoim kacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he, już widzę te komentarze po wyjściu tej gry - "grafika paskudna, sterowanie skaszanione, gdyby wyszła 5 lat temu to może by coś z tego było" :D :D :D

A mówiąc serio to normalnie opad szczeny zaliczyłem widząc te obrazki. Będzie mega-hit który pewnie zmiecie GTA i Mafię, choć wszystko zależy też od fabuły i scenariusza, o czym niestety producenci gier (i filmów) zapominają. Ciekawe jak będzie wyglądać GTA na nowe konsole, oby tak samo jak ten projekt co tu podziwiamy.

Przyszłość gier akcji jeszcze nigdy nie była taka śliczna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze 6800 ultra albo i slabsze karty po mojemu sa w stanie obrobic taka grafike,tylko,ze programisci nie chca sie przykladac do takiego wykorzystania wspolczesnych kart graficznych a to dlatego,ze rbobienie takiej gry z taka grafa zajelo by naprawde sporo czasu a jestem pewny,ze nawet 9700pro by sobie z nia poradzila,tylko w takim przypadq optymalizacja zajela by lata,ale by sie dalo,dzis wszystko sie da.Jesli chodzi o PS3 - z paluchem pociagnie taka grafe.Wasze nierealne stanie sie realnym.Zaloze sie tez,ze wiekszosc sie z tym nie zgodzi,ale cozz zrobic,to tylko moje zdanie - ciezko jest

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze 6800 ultra albo i slabsze karty po mojemu sa w stanie obrobic taka grafike,tylko,ze programisci nie chca sie przykladac do takiego wykorzystania wspolczesnych kart graficznych a to dlatego,ze rbobienie takiej gry z taka grafa zajelo by naprawde sporo czasu a jestem pewny,ze nawet 9700pro by sobie z nia poradzila,tylko w takim przypadq optymalizacja zajela by lata,ale by sie dalo,dzis wszystko sie da.Jesli chodzi o PS3 - z paluchem pociagnie taka grafe.Wasze nierealne stanie sie realnym.Zaloze sie tez,ze wiekszosc sie z tym nie zgodzi,ale cozz zrobic,to tylko moje zdanie - ciezko jest

1417340[/snapback]

Napewno nie. Jezeli pc (razem z takim a64 i gf6x) bylby zamknieta platforma jak np. PS2 to pewnie by taka grafike pociagnal.

 

Ale w takim statnie w jakim pc sa teraz NAPEWNO takiej grafiki ani X800, ani Gf na niewiadomo ilu SLI ;] tego nie pociagnie.

 

Next gen ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jeszcze sie okaze,ze to screeny z filmikow :P a wyglada to jak Driver :P.Ale bym zdzieral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie screeny? na pierwszy rzut oka widac, ze to renderowane arty... takie 'screeny' to jeszcze wieksze glupoty niz obietnice przedwyborcze w naszym kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać, ale musiałem :)

Dzieci, spokojnie :) Tak jak już ktoś powiedział - "screeny" z Drv3 i Gateway też wyglądały podobnie, a może nawet lepiej. Imo to co jest na obrazkach, to albo retusze, albo rendery (samochody to czysty render) i nie ma się czym podniecać.

Co do maszyn co to mają pociągnąć - jeżeli goście przyłożyli by się do tego, to zwykłe 2gh + Gf3 (efekty te co widać obsługuje) spokojnie grę by pociągnął - dlaczego tak twierdzę ? Bo skoro "gupie" PS1 mogło obsłużyć 3 części Tekkena, to PC (po przyłożeniu się programistów) też mógłby to puścić z palcem w .. stacji dysków.

Ten koleś na 1 screenie to główny bohater ? Wygląda jak z Rysio z "Klanu".

Drugi screen przedstawia Hondę Civic ? Siviki mają takie światła (te starsze). Łysy to Rynkowski ? Laski lubią bronz ;)

Bryki (rendery) te co pokazał Crisis, wyglądają tak jak pokazówki ze Street Racing Syndicate - też było "cool", a grał w to ktoś ?

Ochłońcie! Zapraszamy na serwer CSS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...