Skocz do zawartości
romeorunner

czy mój wynik w 3D marku jest dobry?????????

Rekomendowane odpowiedzi

Do pablo Spadaj chyba mam printscreena i pisze tam wyraźnie 9041 a z tym so mówisz że wyłączyłem było troche więcej ok. 9145ale nie mam schoota bo komp miał zwisa i niemusisz ciągle mi dogryzać bo lepiej ci się procek wykręca i nie bądz zazdrosny że mam więcej punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pablo Spadaj chyba mam printscreena i pisze tam wyraźnie 9041 a z tym so mówisz że wyłączyłem było troche więcej ok. 9145ale nie mam schoota bo komp miał zwisa i niemusisz ciągle mi dogryzać bo lepiej ci się procek wykręca i nie bądz zazdrosny że mam więcej punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pablo Spadaj chyba mam printscreena i pisze tam wyraźnie 9041 a z tym so mówisz że wyłączyłem było troche więcej ok. 9145ale nie mam schoota bo komp miał zwisa i niemusisz ciągle mi dogryzać bo lepiej ci się procek wykręca i nie bądz zazdrosny że mam więcej punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ptk to se wiesz co wsadz a nie bedziesz mowil ze ci zazdroszcze nie ma czego mi rodzice kompa nie składają sam musze sobie kase kolować.

Dajcie sobie po razie!

Ale nie wciskajcie juz Wyslij po kilka razy bo sie syf robi. Macie problem, ktory ma szybszego kompa? Dzieciaki z was czy co?

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to powiedzcie czy mój wynik jest dobry bo mnie pomału krew zaczyna zalewać na P4 nie kręconym (2,5Ghz) 13,2k a gdy jest na @2,95 to jest 14,5k (karta nie kręcona bo się grzeje)

Puszczałem 3D Marka 2001SE (330) na sprzęcie podobnym do Twojego, z tym że płyta główna była Asus P4B533 i 1GB RAM-u PC266. Na driverach ATI v.6-13-10-6178 uzyskałem około 13,7k punktów, bez żadnego podkręcania, system był świeżo zainstalowany. TU wrzuciłem screena. Chyba Twój wynik poprostu potwierdza, że chipset SISa jest mniej wydajny od Intela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to powiedzcie czy mój wynik jest dobry bo mnie pomału krew zaczyna zalewać na P4 nie kręconym (2,5Ghz) 13,2k a gdy jest na @2,95 to jest 14,5k (karta nie kręcona bo się grzeje)

Puszczałem 3D Marka 2001SE (330) na sprzęcie podobnym do Twojego, z tym że płyta główna była Asus P4B533 i 1GB RAM-u PC266. Na driverach ATI v.6-13-10-6178 uzyskałem około 13,7k punktów, bez żadnego podkręcania, system był świeżo zainstalowany. TU wrzuciłem screena. Chyba Twój wynik poprostu potwierdza, że chipset SISa jest mniej wydajny od Intela.
Na stronach hardwarowych pisali coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, czy na tym co mam w podpisie czyli AMDXP2000 - 1667@1816 i Radeonie9000 250x400@280x440 mam 7338, co o tym sądzicie. Dzisiaj go kupiłem i ten wynik tak na początek :) tylko nie wiem czy to dużo jak na tą grafę czy mało :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, czy na tym co mam w podpisie czyli AMDXP2000 -  1667@1816 i Radeonie9000 250x400@280x440 mam 7338, co o tym sądzicie. Dzisiaj go kupiłem i ten wynik tak na początek :)  tylko nie wiem czy to dużo jak na tą grafę czy mało  :oops:

nie jest źle chociasz do pełni szczęścia potrzeba dzisiaj ponad 14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, czy na tym co mam w podpisie czyli AMDXP2000 -  1667@1816 i Radeonie9000 250x400@280x440 mam 7338, co o tym sądzicie. Dzisiaj go kupiłem i ten wynik tak na początek :)  tylko nie wiem czy to dużo jak na tą grafę czy mało  :oops:

nie jest źle chociasz do pełni szczęścia potrzeba dzisiaj ponad 14k

to prawda, ale za 400zł grafy chyba lepszej nie znajde :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niejest żle ale może być lepiej jak podkręcisz katę graficzną zmodyfikuj chłodzenie.

Czekam na ten colerek na grafike od zalmana , a na razie zbieram na wentylator przemysłowy
Wentylator przemyslowy?Co ty kompa chcesz rozmiesć na kawałki przecierz to ma ze 30-40cm na bide.gdzie ty go zamontujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...