Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

a kumple ostatnio jeepem zmiazdzyli jakiegos fiata chyba seicento oczywiscie babka stara jakas klocila sie ze to ich wina przyjechala corka wytlumaczyla co znak oznaczal i seicento do kasacji kumple zalowali ze nie mieli lepszego zderzaka to by przejechali po tym fiacie a wiecie co ma jeep uszkodzony lekko zderzak :)

 

Zawsze mi sie wydawalo, ze jezdzi sie na kolach a tu sie okazuje, ze jednak na... ZDERZAKACH!!! :D

 

Jakby tak zamontowac porzadny zderzak, to moze nie tylko po fiatach ale i po mercedesach daloby sie pojezdzic!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdane dzis :twisted2:

 

WORD TARNOBRZEG

 

- egzamin godz 14.00, na jazde czekalem kilka godzin, az zapadł zmrok. Egzaminator trafil mi sie niezbyt przyjemny. Od wyjazdu z placu jazda trwala ponad godzine, jezdzilem po najgorszych dziurach, 2 zawracania, jedno na duzym skrzyzowaniu drugie na malej uliczce. Zatrzymalem sie zeby przepuscic pieszego a gosc mowi "po co sie zatrzymywalem, baba sama nie wie czy isc czy nie"

 

Zero bledów bylo i sie zaliczylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblane.

Nie wiem jakim cudem, ale ten gosc ma chyba sensor szybkosci w glowie ;]

Albo wydalo mu sie dziwne ze jade szybciej niz lewy pas...

Chyba już pisałem że kolega jadąc do tarnowa A-4 miał na budziku ~105, mimo że instruktor spał i miał głowe odchyloną do etyłu zwrócił mu uwage by zwolnił nie otwierając oczy..

Z tymi sensorami to nie głupia ajdija .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblane.

Nie wiem jakim cudem, ale ten gosc ma chyba sensor szybkosci w glowie ;]

Albo wydalo mu sie dziwne ze jade szybciej niz lewy pas...

Tak sie niesmiało spytam... mozna wyprzedzać prawą stroną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakaś regulacja..

To chyba leci tak że w zabudowanym można apoza niemożna albo odwrotnie :P

i tylko jak masz minimum 3 pasy?

Niech sie wypowiedzą Ci co są na czasie z tym [;

Tylko kto do tego sie stosuje teraz.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z prawej mozna wyprzedzac:

-na jednokierunkowej ;)

-obszarze zabudowanym (minimum 2 pasy w jednym kierunku)

-poza obszarem zabudowanym(minimum 3 pasy i chyba mozna przy dwoch pasach ale na drodze 2-jezdniowej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z prawej mozna wyprzedzac:

-na jednokierunkowej ;)

-obszarze zabudowanym (minimum 2 pasy w jednym kierunku)

-poza obszarem zabudowanym(minimum 3 pasy i chyba mozna przy dwoch pasach ale na drodze 2-jezdniowej)

Mając tak konkretne dane niech się pocuś pochwali gdzie to dokładnie było.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu_1990: Znajomy wczoraj zdawał B1 na Odlewniczej, a jeśli chodzi o kurs to takie same koszty jak na kat. B. Na kursie jezdzisz jakims maluszkiem (chociaz w praktyce to róznie wygląda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zakonczeniu praktycznego zapytalem sie egzaminatora co musze teraz zrobic, a on powiedzial tylko ze mam sie stawic za 2 tygodznie po odbior. O kasie nic nie wspominał. Dziwne.. Zadzwonie jutro przed poludniem do WORDu. Dzieki za pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczątko w moim miescie najpierw wplaca sie kase potem pchna papiery dalej, zasugerowalem sie miastem 10km oddalonym ok mojego, a tam sie placi przy odbiorze, dobrze ze przypadek bo bym czekal jak glupi :mur: Moze przed swietami mi wydadza :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy taką sytuację:

 

Mam samochod zarejestrowany na siebie, za kółkiem posadze kumpla, a ja bede obok siedzial, a on bedzie brykal po jakis tam drogach.

 

I tu pytanie. Czy jezeli by doszlo w takiej sytuacji do kontorli przez policje to czy bym ponosił jakies konsekwencje udostepnienia pojazdu osobie bez prawa jazdy ??

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...