Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się podniecacie okładkami, że boję się wyjechać na ulicę, jak zobaczę takiego kierowcę jeszcze z ciepłymi papierami w samochodzie, który już dawno powinien odwiedzić złom.

 

Ludzie, trochę wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się podniecacie okładkami, że boję się wyjechać na ulicę, jak zobaczę takiego kierowcę jeszcze z ciepłymi papierami w samochodzie, który już dawno powinien odwiedzić złom.

 

Ludzie, trochę wyobraźni.

 

w padle jak w padle, ale jak pozyczy auto tatusia :blink:

 

statystyki wyraznie o tym mowia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem egzamin o 15 na Odlewniczej W Warszawie. O godzinie 16 zostalem poinformowany przez egzaminatora ze za 2 tygodnie zapraszamy po odbior prawa jazdy w urzedzie ;) Wreszcie.. jak to sie mowi.. do 3 razy sztuka ;) Wreszcie trafilem na bardziej normalnego egzaminatora.. chodz jak go zobaczylem pierwszy raz to bylem pewien ze znowu kasa w plecy i kolejne poltora miecha czekania :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Neo_x :)

 

Ja dzisiaj miałem oba egzaminy... teoria 0 błędów, praktyka: wynik pozytywny :) :D :)

Na praktykę poczekałem z 45 minut. W miłym towarzystwie się trochę odstresowałem i jazda, jazda :D

Na placyku ładnie, spytał się mnie jak sprawdzić czy jest płyn do spryskiwaczy, troszku się zamotałem, ale dałem rade :lol: Na mieście nie długo, 35 góra 45 minut :) W jednym momencie myślałem, że mnie za coś ulał, bo kazał mi zjechać i się zatrzymać, ale okazało się, że chce zrobić kopertę (szkoda, że nie wiedziałem, nie potrzebny stres) i miał na celu przepuszczenie tego za mną :wink: Przy zordzie zawracanie na 3 i po wszystkim :)

Jaka ulga...

 

Teraz "tylko" czekać na papierek...

Edytowane przez Chlebu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najbardziej wqr*ia na odlewniczej w warszawie? (i pewnie nie tylko mnie) Bylem dzisiaj z kumplem ktory tez zdawal egzamin i go zaliczyl. Siedzialem godzinke i czekalem na niego.. i przy okazji patrzylem co sie dzialo na placu... zal patrzec jak te dziewczyny wybiegaja z samochodu i piszcza ZDALAM! ZDALAM! IIIIIIIIIIII!!!! OOO!!! I!!!!!! JEEEEE!!!! ZDALAM!!! IIIIII!!!!!

Ja nie wiem.. jak sie idzie na egzamin to z nadzieja ze sie go zda a nie idzie dziewczyna i jej sie wydaje ze sie uda, ze jakos to bedzie, ze pokaze noge i jej zaliczy. Jak podchodzilem do egzaminu do wiedzac ze cos umiem i ze po cos tu przyszedlem. W grupie bylo chyba 25 osob... z czego z 8 dziewczyn, 2 zdaly i jeczaly jak bym nie wiem co mialy powsadzane nie wazne gdzie a reszta sie prawie poplakala bo nie zdalo. Tam o facetach nie mowie bo to czy zdali czy nie bylo mozna wywnioskowac tylko po tym czy maja kartke w reku czy nie jak wychodzili z samochodu. Taka mala sugestia z mojej strony ;)

Chlebu i Sid dzieki :* ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeczaly jak bym nie wiem co mialy powsadzane nie wazne gdzie

Dobry tekst :)

 

Hm. Ja jak teraz mam kilka dni przerwy i siądę po tym czasie to czuje że "czegoś mi brakowało" ;) Póki co jazdę traktuje jako straszną przyjemność. Tylko parkowania średnio kocham. Ale co tam, przyzwyczaję sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze lubie jezdzic hehe.. chyba jak wszyscy z tego dzialu forum ;) Parkowanie lubie... a co ;) Najsmieszniejsze jest to ze odbieram prawko i odrazu bede dymal 400 km w jedna manke hehe.. ale od czegos trzeba zaczac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sid :)

 

Sid miałem dokładnie to samo. Żyłem od jazdy do jazdy :lol: :wink:

 

Neo_x jak dobrze pójdzie to pociągnę 120km w jedna stronę jeszcze w te wakacje (o ile zdążę odebrać papier) :) Fajnie od razu w taką trasę, można się wiele nauczyć, no i zdobyć (bądź nie :lol: ) zaufanie u taty :wink:

Ja nie wiem.. jak sie idzie na egzamin to z nadzieja ze sie go zda a nie idzie dziewczyna i jej sie wydaje ze sie uda, ze jakos to bedzie, ze pokaze noge i jej zaliczy.

Dokładnie. Trzeba być pozytywnie nastawionym. Ja się cały weekend stresowałem , ale bezpośrednio przed egzaminem mnie puściło :)

A to, że zdałem jeszcze do mnie dociera (jak pomacam prawko to dotrze :D ). Jakoś tak dziwnie, poszedłem, zrobiłem swoje, dziękuję, do widzenia i po wszystkim.

Większość L-ek, która przede mną przyjechała to oblany egzamin :| Normalnie strach w oczach, zdający wyjeżdża, egzaminator przyjeżdża i weź tu się nie stresuj :D

 

Parkowanie jest fajnie, zwłaszcza skośne. Najgorsze jest równolegle do krawężnika, średnio mi szło. Albo byłem parę cm za daleko od krawężnika, albo musiałem małą korektę zrobić, na 10 takich parkowań 5-6 było poprawnych, bez korekty i w miarę blisko krawężnika - będę musiał nad tym popracować :) Jak usłyszałem nazwisko egzaminatora, to wiedziałem, że będzie koperta na 100%, bez małej korekty się nie odbyło. Ważne ze udało się :)

Edytowane przez Chlebu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mowa o dłuższych trasach zaraz po zdaniu prawka...

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2414588

 

200km w jedną stronę ok 19 wyjechałam 3 dni po zdaniu bez papierów, wróciłam ok 3 nad ranem, a o 5:30 pobudka bo do szkoły trzeba jechać;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ty Daron taki zdolny jesteś w każdej dziedzinie, że dasz sobie radę i tak i tak;)

Eee :blink: Do prawdy?

 

Znacie jakies "dodatkowe pytania egzaminatorow" takie jak

ps. jak sie to sprawdza ? :D

ROTFL - psztyrknij se wycieraczkami... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno wielkie przerażenie w oczach :|

Terminy w krakowskim WORDzie są już na połowę Października. JUŻ. A mi jeszcze 22h jazd zostało :|.

W Warszawie tak samo :) Pojdz do instruktora i powiedz zeby juz Ci wypisali papiery ze ukonczyles kurs i idz z nim do WORDa bo strasznie dluge terminy sa. Powinni Ci wypisac wsio.... a 22h to mozna w tydzien wyjezdzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie tak samo :) Pojdz do instruktora i powiedz zeby juz Ci wypisali papiery ze ukonczyles kurs i idz z nim do WORDa bo strasznie dluge terminy sa. Powinni Ci wypisac wsio.... a 22h to mozna w tydzien wyjezdzic ;)

Ja wiem, że można. Tylko, ze mój instruktor ma jeszcze wpizdu ludziz poprzedniej tury kursu.

Jazdy następne:

21 - godz. 8:00 - 2h

25 - godz. 8:00 - 2h. Jak widać z takimi terminami w moim przypadku trudno jest wyjeździć 22h w tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale qrcze... na teoretyczny egzamin bedziesz czekal miesiac... (przynajmniej tak ejst w wawie) to juz masz minimum 8 godzin wyjezdzone... pozniej na praktyczne z poltora miecha to juz masz minimum 12 godzin... a to w niczym nie przeszkadza by Ci dali papiery :) Cos nie ogarnieci sa w tym Twoim osrodku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eMJotka u mnie takie coś by nie przeszło... z tatą jakoś jeszcze bym się dogadał, ale mama by mi nie pozwoliła nawet na drogę wyjechać.

Mogliby wydawać jakiś papierek na ten czas oczekiwania...

 

W porównaniu do tego jakie u Was są terminy, to u mnie się wcale nie czeka... Teraz zapisują na wrzesień.

 

Neo_x z tymi 22h w tydzień to trochę chyba przesada :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eMJotka W porównaniu do tego jakie u Was są terminy, to u mnie się wcale nie czeka... Teraz zapisują na wrzesień.

 

Neo_x z tymi 22h w tydzień to trochę chyba przesada :wink:

A skad jestes? Ja mowie ze w Warszawie sa kolosalne terminy an nie w calej polsce ;)

Jak by bardzo potrzebowal, odpowiednio wiecej doplacil to kurs by mial w 2 tygodnie skonczony ;) (dodam ze ja mialem w 3 tyg skonczony :) ) a w tydzien nie problem wyjezdzic 22h.. a to wychodzi po 4h na dzien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W WORD Tychy są terminy na październik teraz...

 

Pomysł moją inicjatywą jest i się może przyjmnie, jeśli nie to nie bijcie po oczach, proszę. Otóż tutaj niech się dyskusja toczy _tylko_ o prawie jazdy. Natomiast inne dyskusje dotyczące techniki/sytuacji na drogach/itp. niech się odbywają w nowym temacie:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=241909

Edytowane przez Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem po druczek od lekarza

 

brak przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami silnikowymi, do których wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B

i jutro o 17.00 zaczynam kurs. Oczywiscie zeby sie z teorią wyrobić do konca sierpnia to trzy razy w tygodniu po 3h 45min i to mnie troche przeraża, przeciez ja tam będę spał o.O Oczywiscie chce sie z kolesiem dogadać zeby te lekcje to przed południem były bo niebardzo mi sie podoba tracić całe wieczory :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas lekarz był w ośrodku, badanie wzroku i ankieta krótka...

 

Co do kursów to 3h45m to imho koszmar. Ja miałem po 2 i ledwo wytrzymywaliśmy grupą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas lekarz był w ośrodku, badanie wzroku i ankieta krótka...

 

Co do kursów to 3h45m to imho koszmar. Ja miałem po 2 i ledwo wytrzymywaliśmy grupą...

Ja miałem po 3h teoria i normalnie tam spałem :lol:

Trzeba było wybrac inny osrodek bo wiekszosc kumpli włogole nie miała teorii :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne ze na https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx tydzien po zdaniu prawka wciaz widnieje informacja:

"Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany." ?

Wiecie.. niecierpliwie sie ;D

Ja czekałem 2 tygodnie na informacje o tym ze przyjęto wniosek, a potem jeszcze tydzień na info o odbiorze, więc cierpliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem 2 tygodnie na informacje o tym ze przyjęto wniosek, a potem jeszcze tydzień na info o odbiorze, więc cierpliwości ;)

Sprawdzam to 15 razy dziennie ;) Jednak czytalem w roznych serwisach ze to nie do konca mowi prawde bo niektorzy trafiali do urzedu 3 dni wczesniej a prawko juz czekalo o czym nie bylo informacji na tej www ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad jestes? Ja mowie ze w Warszawie sa kolosalne terminy an nie w calej polsce icon_wink2.gif

Sianów pod Koszalinem :wink: Pisząc "u Was" chodziło mi o odlewniczą - taki skrócik myślowy :lol: , no ale już mniejsza z tym :wink:

 

Czy to normalne ze na https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx tydzien po zdaniu prawka wciaz widnieje informacja:

"Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany." ?

Wiecie.. niecierpliwie sie ;D

Też tak mam, a najgorsze jest to, że w poniedziałek zdałem egzamin, a dopiero w piątek miały dojść (miały, bo nie wiem czy doszły, takie info w urzędzie dostałem). Kurde, ja bym bardzo chętnie sam zaniósł im te dokumenty, zawsze to parę dni wcześniej.

Ja też po 15 razy dziennie wchodzę i sprawdzam, to chyba normalne :) Ja już chcę pomacać prawko i się przejechać gdzieś, bo nie wyrobie :damage_wall:

 

Edit:

Dobrze, że jest LFS to chociaż tam sobie pojeżdżę :lol:

Edytowane przez Chlebu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...