Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

imo chore miec przy sobie kase na nastepny raz, to tak jak od razu zakladac ze sie nie zda.

No tak lepiej 2 razy dymac do osrodka nie. ;]

Ja powiem wiecej, ze przed egzaminem praktycznym mialem juz wypelniony blankiet do wplaty, gdybym nie zdal, kolejki na odlewniczej w kasach potrafia byc bardzo dlugie i kazda minuta sie liczy. :lol2:

Na szczescie nie byl potrzebny. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie! Rozumiem, ze dzisiaj nie zapisales sie od razu po uwaleniu na ponowny egzamin? Twoj blad. Ja przy sobie mialem podczas egzaminu awaryjna kase na nowy B-) A zdalem... w najwieksza zawieruche jaka byla podczas zimy 2005/2006, tak wiec nie trac nadzieji tylko lec sie zapisywac na nastepny raz. Trzymam kciuki :wink:

 

PS Zdalem za pierwszym razem :D

No nie zapisalem sie na drugi odrazu, bo skonczylem egzamin okolo 18:20, a o 19 zamykali... a byla taka kolejka ze do 20 by sie nie skonczyla :o, nic pojde w poniedzialek, pozostaje mi tylko czekac :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ath mowi. Kazda minuta sie liczy, bo kazda kolejna osoba to potencjalny dzien w plecy. Po drugie ja mialem 2h od domu do Worda i jakos nie usmiechalo mi sie jechac szmat drogi po raz drugi. Ale zeby blankiet miec wypolniony :D

Wiesz co jakbys zobaczyl 2 kolejki jak do miesnego na kartki w prl'u to tez bys mial blankiet wypelniony. ;]]]

Jak sie przyjdzie w godzinach popoludniowych to mozna spokojnie 2h stracic na staniu w kolejkach, masakra, niektorzy przychodzili sie zapisac, widzieli kolejke i w tyl zwrot. ;]

 

A co do zdawania w zime to roznie, jedna kolezanka zdala za pierwszym razem a inna miala zasypane znaki poziome na jezdni i nie za bardzo wiedziala, gdzie sie zaczyna dany pas itp. i fail. ;] No i szybko sie sciemnia, ja wolalem sie zwolnic z pracy, albo wziac dzien wolny, zeby koniecznie egzamin miec po widoku.

 

Na kursie jezdzilem wieloma corsami, zeby sie nie przyzwyczaic do jednego samochodu i faktycznie, co samochod to inaczej pracuje sprzeglo, na egzaminie powinien byc czas na oswojenie sie z samochodem a nie od razu jazda, ale to juz kwestia kasy, im krocej trwa egzamin, tym wiecej os. uda sie przeegzaminowac i z tego powodu wiecej kasy zgarnac. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uczyłem się tutaj.

Niestety wszyscy instruktorzy z którymi jeździłem już tam nie pracują, więc ciężko mi coś powiedzieć na ten temat.

Flota pojazdów była chyba jakiś czas temu modernizowana (tzn pozbyli się starego próchna :lol:).

 

A gdzie najlepiej? Ilu "kierowców" tyle odpowiedzi :P Ogólnie omijałbym PZM bo wielu ludzi narzekało na instruktorów i problemy przy ustalaniu godzin.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dzisiaj mnie uwalili 3 raz. Ile kosztuje jazda bez prawka w razie klopotow? Cos tam odraczaja? potrzebuje pewnych informacji i zaczynam jezdzic...

500zł. Masz przerąbane, współczuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wlasnie nie... i bede jezdzil czy zdam czy nie... mam dosyc tych oslow ;/ bo egzaminatorami powinni byc ludzie poważni, a nie patrzący na zlotowki tylko...

To sobie jezdzij po podworku, ale nie po ulicach stwarzajac zagrozenie dla innych os.

Jak umiesz jezdzic to dopelnij formalnosci i zdaj egzamin, inni zdaja to i Ty tez zdasz, niestety nieraz trzeba poczekaj dluzej, ale z takim podejsciem to faktycznie najlepiej jezdzic bez prawka... :mur:

Jesli wciaz jestes na nie, to zycze mandatu 1k pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie w jakim kraju zyjecie, zewszad debilizm i paranoja ;]

U mnie oddzielnie robi sie licencje na automat i manual [;

Wszystko jest ulatwione, nikt nie patrzy na pensy, bo place maja dobra ;]

 

Szczerze przyznam, ze po zrobieniu kursu zabraklo mi czasu i weny do zdania wlasciwego egzaminu.

Po nowym roku przymierzam sie do prawka i pozniejszego zakupu jakiegos automatu, ale prawko zamierzam robic na manual.

 

'Kto mnie bedzie wiozl, jak sie spije, rob na manualna skrzynie, potem wezmiesz mi samochod, spalisz sprzeglo i bedzie muka' :lol:

 

EDIT

 

Egzaminatorzy to banda niedorozwojow, majacych grube dupska i wczorajszy oddech - za Wasze pieniadze - za oblane egzaminy.

Zobaczcie jak jezdza egzaminatorzy... Zero poszanowania dla przepisow, jakichkolwiek, nawet tych natury etycznej.

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie uwalili 3 raz. Ile kosztuje jazda bez prawka w razie klopotow? Cos tam odraczaja? potrzebuje pewnych informacji i zaczynam jezdzic...

Tiaa miszczu jeździj. 500zł mandat jak Cie tylko skontrolują, jak będziesz miał wypadek albo nawet jeśli ktoś w Ciebie wjedzie to współczuję Ci konsekwencji. A i do tego będziesz miał przerwę od egzaminów na 2 lata.

Prawda jest taka że jak się umie jeździć i jest się pewnym swoich umiejętności to nawet jeśli trafisz na najgorszego s[ciach!]ysyna to zdasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że jak się umie jeździć i jest się pewnym swoich umiejętności to nawet jeśli trafisz na najgorszego s[ciach!]ysyna to zdasz.

Z tym sie w zyciu nie zgodzie. Wlasnie nawet jak potrafisz jezdzic, jestes pewny, a trafisz na s[ciach!].. to nie zdasz jesli on sobie bedzie tak zyczył i to jest chore :mur:

Jednak absolutnie nie popieram poruszania sie po ulicach bez prawa jazdy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w KrK spadł śnieg :)

 

Czas zabrać się za dojeżdzenie trzech godzinek.

 

Jak to jest w zimie panowie. Ludzie się boją egzaminów? Bo ja generalnie pomyślałem, że skoro jeździć umiem to sobie poradzę no i uciezszyłem się na widok śniegu. Mniej samochodów? Mniej publiczności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja zdalem, to byla MEGA zadyma. Wiadomo, dostosowalem predkosc do warunkow jazdy, wiec nawet 50 nie przekroczylem :lol2: Ja zimowy egzamin milo wspominam, choc jak na placu mialem gorke to mialem troche pietra. Dacie rade! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie uwalili 3 raz. Ile kosztuje jazda bez prawka w razie klopotow? Cos tam odraczaja? potrzebuje pewnych informacji i zaczynam jezdzic...

Za pierwszym razem 500 zl i sciagaja auto na lawete.. a parking policyjny kosztuje jak 5gwiazdkowy hotel. Za drugim razem to samo.... za 3 dostajesz sad grodzki i odroczke od roku do bodajrze 2 lat. Jak bedziesz jezdzil na odroczce bez prawka i Cie zlapia to czeka cie wiezienie. Jak dlugo juz nie pamietam... zalezy od sadu

 

chyba wlasnie nie... i bede jezdzil czy zdam czy nie... mam dosyc tych oslow ;/ bo egzaminatorami powinni byc ludzie poważni, a nie patrzący na zlotowki tylko...

Skoro jestes taki cudowny i tak wspaniale jezdzisz to ciekaw jestem czemu do tej pory nie zdales... idealny sie znalal.... troche rozumu cFaniaku...

 

Tiaa miszczu jeździj. 500zł mandat jak Cie tylko skontrolują, jak będziesz miał wypadek albo nawet jeśli ktoś w Ciebie wjedzie to współczuję Ci konsekwencji. A i do tego będziesz miał przerwę od egzaminów na 2 lata.

Prawda jest taka że jak się umie jeździć i jest się pewnym swoich umiejętności to nawet jeśli trafisz na najgorszego s[ciach!]ysyna to zdasz.

Dokladnie... nawet jesli Ty bedziesz niewinny w danym wypadku to i tak wina w 90% spadnie na Ciebie bo prawa jazdy nie masz i nie jestes uprawniony do prowadzenia pojazdow do 3,5 tony. Nie wspominajac nawet o tym jak spowodujesz tragedie na drodze i ktos tfu tfu zginie... a wtedy zobaczysz ze bedziesz plakal ze prawka nie zrobiles... lepiej zebym Cie przypadkiem nie spotkal za kierownica w samochodzie na publicznej drodze bez prawka i bez eLki na dachu... Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestes taki cudowny i tak wspaniale jezdzisz to ciekaw jestem czemu do tej pory nie zdales... idealny sie znalal.... troche rozumu cFaniaku...

 

Nie mam pojęcia dlaczego go od razu jedziesz za to że napisał że będzie jeździł bez prawka :blink:

 

I pamiętaj że człowiek to nie maszyna i choćbyś nie zrobił błędu to Cię upierniczy za byle [ciach!]o.

Dam Ci tu chociażby przykład kolesia z mojego ośrodka gdzie jednym z błędów na karcie było nie sprawdzenie grubości tarczy i grubości klocków hamulcowych, razem z tym kolesiem oblało 7 innych osób zdających w tym dniu... czyli nie zdał nikt przez widzimisię egzaminatora. W tym wypadku frustracja z powodu pracy w sobotę :|

To że potrafisz nie znaczy że zdasz :|

 

Co do jazdy bez plastiku się nie wypowiadam bo zaraz zostanę zjechany :|

 

 

Aaa kary, czyli 500zł mandatu bez prawka i albo laweta albo się dogadasz i ktoś z prawkiem będzie potrzebny. Za brak kategorii 300zł.

Przy wypadku całą winę ponosisz tylko Ty gdyż nie masz prawa jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci tu chociażby przykład kolesia z mojego ośrodka gdzie jednym z błędów na karcie było nie sprawdzenie grubości tarczy i grubości klocków hamulcowych, razem z tym kolesiem oblało 7 innych osób zdających w tym dniu... czyli nie zdał nikt przez widzimisię egzaminatora. W tym wypadku frustracja z powodu pracy w sobotę :|

Sory, ale ja w to nie wierze. Moze jeszcze powiesz, ze cala 8 oblal dzieki tym samym klockom hamulcowym i cala 8 po dowiedzeniu sie czego zostala oblana jak posluszne psy poszla ze 120zl w reku zapisac sie na kolejny egzamin? Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x w tym momencie to ty cFaniakujesz ;] ostatnim razem zostałem oblany za to ze pieszy wchodzący na pasy - jakiś młody zobaczył ze to egzamin i sie cofnął... ja stoję czekam aż ten za przeproszeniem baran przejdzie w końcu, a on po chwili odszedł normalnie chodnikiem. Egzaminator zarzucił mi że nie byłem zdecydowany i miałem przejechać - powiedziałem ze skoro przechodzący sie cofnął... to raczej on był niezdecydowany. Później stwierdził że podoba mu sie moja jazda, a na placu powiedział ku mojemu zdziwieniu że nie zdałem. Dlaczego? Nie dostosowałem prędkości do warunków jazdy. Pytam sie jakich warunków. Okazało się że drogi po deszczu - który uwaga padał poprzedniego dnia i przez nic z uwagi na temperaturę asfalt nie wysechł do końca - jeździłem trochę ponad 40 km/h. Za każdym razem kiedy zdaje podoba im sie jazda, parkowania ale jest jakies smieszne ale... takie żeby kase wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia dlaczego go od razu jedziesz za to że napisał że będzie jeździł bez prawka :blink:

 

I pamiętaj że człowiek to nie maszyna i choćbyś nie zrobił błędu to Cię upierniczy za byle [ciach!]o.

Dam Ci tu chociażby przykład kolesia z mojego ośrodka gdzie jednym z błędów na karcie było nie sprawdzenie grubości tarczy i grubości klocków hamulcowych, razem z tym kolesiem oblało 7 innych osób zdających w tym dniu... czyli nie zdał nikt przez widzimisię egzaminatora. W tym wypadku frustracja z powodu pracy w sobotę :|

To że potrafisz nie znaczy że zdasz :|

Sorry ale albo ty opowiadasz bajki albo Tobie ktoś naopowiadał.

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do osob ktore pisza w moim kierunku... osobiscie zdalem za 3 razem... pierwszy raz ok.. wiem.. popelnilem blad.. glupi i musialem sie przez to pozegnac z prawkiem na poltora miecha (bo tyle czekalem na egzamin)... drugi raz trafilem na mende ktora tylko darla ryja... to byl czlowiek ktorego zreszta wyrzucono wlasnie za jego zachowanie wzgledem zdajacych. Za trzecim razem tez dostalem typa dosc nieprzyjemnego (zreszta przedemna oblal 2 osoby). Jednak nie popelniajac praktycznie zadnych powaznych bledow uznal ze umiem jezdzic wiec mi zaliczyl. Jezeli ktos mi pisze ze zdawal 7 razy to jakas paranoja (a mam kilku znajomych ktorzy zdawali 7 razy)... wtedy logiczne jest to ze nie umie jezdzic i musi wziac dodatkowe jazdy (czy teorie jak nie moze zapamietac podstawy). Nie wierze w to ze trafil 7 razy na ta sama osobe i za kazdym razem go oblewala (chodz sam zdajacy uwaza ze jezdzi cudownie). Skoro tyle ludzi jezdzi w polsce legalnie z prawkiem to widac jego zdobycie nie jest takie trudne. A z roku na rok jego zdobycie jest coraz trudniejsze a co za tym idzie coraz kosztowniejsze. I nikt mi nie wmowi ze jazda bez prawka jest dobra. To ze po wsiach sobie pojezdzi czy po polach to nie problem.. ale jak taka osoba wbije sie na miasto... to az strach sie bac...

Aha.. i nikogo nie zjezdzam.. ale szlak mnie trafia jak widze osoby ktore chca jezdzic bez prawka... a wiem ze sam na egzaminy poswiecilem pol roku + duze pieniadze na kurs i egzaminy

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przyjeżdżajcie na Olkusz i sobie z tym kolesiem pogadajcie jak nie wierzycie :lol2:

Drugi błąd miał za złe postawienie moto na stopkę.

 

Koleś się odwoływał, ale nie wiem co z tego wyszło bo niedługo po nim miałem egzamin i już się w ośrodku nie pokazywałem.

 

No cóż, paranoja, ale to w końcu WORD w Dąbrowie :|

 

Ja miałem na przykład takiego egzaminatora że zdali wszyscy od ręki, no pomijając jedną osobę która nie przeszła teorii.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bash.org.pl

 

<nint> egzamin na prawko miałam

<rrn> i jak i jak?!

<nint> jeździłam 45 min , w miescie wszystko zajebiście

<nint> wg mnie żadnego błędu nie popelniłam

<nint> dojeżdżamy do WORD'u i koleś mi mówi

<nint> "przykro mi oblała pani"

<nint> wciach!iona pytam dlaczego

<nint> a koleś z uśmiechem " bo ja nie zapiąłem pasów"

<nint> :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...