Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanka z klasy nie zdała w czwartek, jak samam mówiła z jej winy, wie o co kaman gdzie zrobiła błąd itd. Zapisała sie odrazu na drugi egzamin. Zapisała się 15 listopada a termin powtórki ma na 16... stycznia :mur: (WORD Poznań)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka z klasy nie zdała w czwartek, jak samam mówiła z jej winy, wie o co kaman gdzie zrobiła błąd itd. Zapisała sie odrazu na drugi egzamin. Zapisała się 15 listopada a termin powtórki ma na 16... stycznia :mur: (WORD Poznań)

W krk są terminy pewnie na luty. Kolega zapisywał się kilka tygodni temu i dostał na 15 stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zdalem dzis za pierwszym podejsciem w lomzy, wszystko bezblednie i bez zastrzezen :D

br0 dla wszystkich :gitarzysta:

Slynna Lomza. ;]

Kumpela z pracy zdala wczoraj o ~21, za 2gim razem - odlewnicza - wawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mgła była jebitna, lomza robi sie slynna.. akurat to moj osrodek bo mam do niej jakies 25km ale ludzie byli w wiekszosci co maja po 150~200km .... zdala dziewczyna z wawy ktora ani razu w lomzy nie byla ;D byly dobre warunki bo to bylo pod wieczor.. ja jechalem o jakiejs 21 maly ruch, mgla taka ze znakow nie bylo widac :damage_wall: ale luxik lepiej byc nie moglo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moim zdaniem glupota jest zdawac egzamin w jakiejs malej miescinie a pozniej nagle wyjechac na warszawe. Zupelnie 2 rozne swiaty.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moim zdaniem glupota jest zdawac egzamin w jakiejs malej miescinie a pozniej nagle wyjechac na warszawe. Zupelnie 2 rozne swiaty.

Ale prawo jazdy sie ma i to jest najwaznieszje bo jazdy po warszawie tez sie mozna nauczyc

Kazdy chce miec prawo jazdy ale nie kazdy umie jeździc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moim zdaniem glupota jest zdawac egzamin w jakiejs malej miescinie a pozniej nagle wyjechac na warszawe. Zupelnie 2 rozne swiaty.

bez przesady.. wbrew pozorom lomza wcale taka latwa nie jest i z roku na rok robi sie coraz trudniej bo miesto sie prężnie buduje jesli chodzi o drogi;) a warszawa to jest przede wszystkim chamstwo na drodze same wymuszenia itp. i przy tym trzeba umiec jezdzic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady.. wbrew pozorom lomza wcale taka latwa nie jest i z roku na rok robi sie coraz trudniej bo miesto sie prężnie buduje jesli chodzi o drogi;) a warszawa to jest przede wszystkim chamstwo na drodze same wymuszenia itp. i przy tym trzeba umiec jezdzic..

Tia. Małe miasto, brak tramwajów, mało autobusów... Ile macie rond ile jednokierunkowych ?

O łomży i tym podobnych miastach było nawet kiedyś w TVN'ie. Z resztą widziałem już akcje gdzie ośrodek szkolenia kierowców organizował wyjazd na egzaminy do mniejszych miasteczek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a warszawa to jest przede wszystkim chamstwo na drodze same wymuszenia itp. i przy tym trzeba umiec jezdzic..

I wlasnie o to chodzi ze trzeba sie na to juz od samego poczatku uodparniac... reagowac duzo wczesniej niz w malych miasteczkach... Ja uczylem sie jezdzic w warszawie i tutaj takze na odlewniczej zdawalem egzamin. Po warszawie ogarnalem jazde gdzies po miesiacu czasu codzienniej jazdy po odebraniu prawka. Na egzaminach uczysz sie jezdzic na pamiec ciagle po tych samych egzaminacyjnych trasach i w ten sam sposob parkowac przez co napewno nie nauczysz sie jezdzic przez te 30 godzin.

A jak pare dni temu uslyszalem ze moja kolezanka 2 raz oblala egzamin i powiedziala ze pewnie kupi prawo jazdy to mnie krew zalala... a co gorsza wiem ze ona jezdzic po prostu nie umie i sie raczej nie nauczy. Tyle ze ona chce byc "trendi"... i tak jej powiedzialem ze samochodu odemnie nie dostanie jezeli nie zda legalnie egzaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a warszawa to jest przede wszystkim chamstwo na drodze same wymuszenia itp. i przy tym trzeba umiec jezdzic..

a nie prawda, wystarczy dopasowac sie do pewnych zasad. po jakims czasie jezdzi sie bezproblemowo;) jeszcze nikt na mnie nie natrabil :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze trzeba umiec przy tym jezdzic ale nie znaczy ze trzeba tak samo jezdzic.. narazie czekam na plastik[;

btw. w dzisiejszej.. a raczej wczorajszej juz łomżyńskiej wspolczesnej jest artykul o łomży i kursantach z calej PL.. znalazlem na necie;p link

a kupowanie prawka to najgorsza glupota jaka mozna zrobic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze trzeba umiec przy tym jezdzic ale nie znaczy ze trzeba tak samo jezdzic.. narazie czekam na plastik

Troche jedno drugiemu zaprzecza, bo skad mozesz to wiedziec, jesli nie masz zadnej praktyki? Oczywiscie oprocz jazdy L, ale dla tych z reguly ludzie sa bardziej wyrozumiali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma praktyki, skoro moderator ma drugi zestaw pedalow ;]

Co innego jazda samochodem sam na sam z rzeczywistoscia, ale to juz inna bajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie doswiadczenie rowne w przyblizeniu zero.. tak miedzy nami to mialbym lekkiego stracha jak bym mial teraz jechac do stolicy.. pewnie za jakis czas sie wybiore(kilka miesiecy) zobaczymy czy wyjade w calosci hehe ;p

a ojciec dzis na wlasnym podworku sie zderzyl z drugim samochodem :lol2: :damage_wall: haha to dopiero zaawansowanych umiejetnosci wymaga;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...