Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba sposobem brata to zrobię. Po prostu walnę się wcześniej spać :D

I To Cie uspokaja :D ?

Leż żadnych leków uspokajających nie polecam, a na pewno nie na egzamin z prawka gdzie trzeba mieć szybką reakcję, kreatywnie myśleć, być skoncentrowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I To Cie uspokaja :D ?

Leż żadnych leków uspokajających nie polecam, a na pewno nie na egzamin z prawka gdzie trzeba mieć szybką reakcję, kreatywnie myśleć, być skoncentrowanych.

Uwielbiam spać :D

 

DO tego złożę dobrą playlistę z użyciem Limp Bizkit, Coldplay, U2 i będzie OK. Dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych lekow itp, isc normalnie na zywca.

No wlasnie, do pubu na zywca i na egzamin :lol: A tak na powaznie to znajdz lepiej jakis sposob zeby sie odstresowac bo inaczej bedziesz gral jak na perkusji, a to raczej nie pomaga w operowaniu pedalami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, do pubu na zywca i na egzamin :lol: A tak na powaznie to znajdz lepiej jakis sposob zeby sie odstresowac bo inaczej bedziesz gral jak na perkusji, a to raczej nie pomaga w operowaniu pedalami ;)

Akurat wybijanie rytmu perkusyjnego mam dobrze opanowane x]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mp3 player z ulubioną muzyką. Powinno pomóc.

No w tym pierdzielniku to napewno nie będę prowadził konwersacji z nikim bo to akurat najmniej potrzebne.

W800i wyposażony został w stosowną ilość pamięci z tego względu o muzykę trudno nie będzie.

 

Coraz bardziej zaczynam sie bać tego, że przejadę się na jakiejś błachostce. Coś w stylu zagłówka czy cos, że o czymś zapomnę :/

 

Przejazdy przez różne rodzaje przełączek mam obcykane, skrzyżowania z pierwszeństwem obcykane. Łuk obcykany. Jutro z ojcem idę parkować jeszcze na różne sposoby.

 

Ja po prostu nie zamierzam lądować na Koszykarskiej po raz drugi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze podczas egzaminu tej muzyki nie bedziesz sluchal :lol: ;)

 

Daron, spokojnie do tego podejdz. Tez sie troche denerwowalem, ale jakos poszlo. A popelnilem naprawde dwa spore bledy, ale jak gosc bedzie widzial ze umiesz jezdzic to pusci Cie...

 

Ja dla otuchy chciałem jechac "elastycznie" i smignalem 60km/h tam gdzie bylo ograniczenie do 30km/h ;-) I lekko przekroczylem podwojna ciagla na takim dziwnym slalomie, ale slonce odbijalo sie od drogi i nie widzialem w ogole lini rozdzielających pasy.Hehe, ogolnie jechalem caly czas 55-60km/h. Zwrocil uwage mi tylko zebym częsciej uwzględnial znaki przy jezdzie ;) A niby karygodne błędy zrobiłem.

 

Baw sie galką od zmiany biegow bo po to ona tam jest i pokaż, że potrafisz ją wykorzystać, nie zamulaj auta jadąc 50km/h na piątce, pokaż gosciowi ze rozglądasz sie jakos, lookaj w lusterka co jakis czas. no krzyżowki raczej simple są, nie wbijaj sie tylko na jana na rondo czy cos, ale znowu za dlugo nie tamuj ruchu. Ja jak widzialem ze spory ruch na rondzie jest i trudno sie wbic, a nie chcialem zeby pomyslal ze wymusze pierwszenstwo, powiedzialem mu "O, przed tym wskoczymy" i wjechalem plynnie nie zwalniając nikogo. W razie czego poprostu uprzedz egzaminatora, zeby tchorz nie musial hamulca Ci wciskac ;-)

 

Nikt od Ciebie ani nikogo zdającego egzamin nie wymaga, ze będziesz jezdzil idealnie, bo idealnie to nikt nie jezdzi i przez nastepne pare lat czlowiek naprawde mocno sie uczy dopiero jezdzic i ciagle odkrywa nowe rzeczy.

 

Także wrzuć na luz i bedzie dobrze. I nie trzymaj lewej stopy na sprzęgle :P Staraj sie hamowac silnikiem, a nie jak masz lekko przyhamowac, to sprzeglo niektorzy wciskają, a po co ? Nie wiem. Prawdopodobnie wiesz te rzeczy, ale przypominam, bo zwracają na to uwagę.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak to jest z przystapieniem do egzaminu ? Jak juz zalicze wszystkie jazdy i teorie to moge zlozyc papier o egzamin zanim ukończe 18 lat czy musze czekać do skońćzenia 18 i dopiero wtedy brać termin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest najlepsza rada moim zdaniem.

Lepsze to niż perfidne wymuszenie. Nikt nie będzie stał 5 minut na wjeździe na rondo, bo znowu egzaminator powie, że hamuje się ruch :blink: W gruncie rzeczy i tak źle i tak niedobrze, jednakże czasami jest taka pora, że nie da się wjechac na rondo w tempie 60 letniego staruszka, poprostu się nie da. A agresywniejsze przyłączenie się do ruchu na rondzie moze byc roznie przez egzaminatora odczytane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka mi powiedziała coś o jakiś ukrytych pytaniach, w sensie - nie dostępnych na testach.

Wie ktoś coś?

 

To pytań nie jest 488 sztuk?

I jezscze jedno - jak to jest z trasami egzaminacyjnymi? PO co one w ogóle są udostępnione skoro się po nich nie śmiga?

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zaczynam sie bać tego, że przejadę się na jakiejś błachostce. Coś w stylu zagłówka czy cos, że o czymś zapomnę :/

Skończ marudzić! :P

Trzeba podejść na luzie i tyle. Nawet jak nie zdasz to co? Świat sie zawali? Po co sobie na siłę wymyślać jakieś problemy i umartwiać się na siłę? Jeszcze zostaniesz emo czy coś :lol:

Ja bałem sie teoretycznego*. Ale doskonale wiedziałem że zdanie teorii = otrzymanie papierka. No i obyło się bez płaczu ;]

Więc siedź cicho i ewentualnie idź pobiegać/ulepić bałwana. Zmęczysz sie i szybciej zaśniesz ;]

 

 

*Te lata rozwiązywania klasówek metodą "chybił-trafił" dają sie we znaki :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobelek dobrze prawi, w rzeczywistości średnia zdawania wynosi przecież ok. 30% i nikt nie traktuje tych, co zdali za drugim razem jako gorszych, bo wszyscy wiedzą, jak niewiele brakuje by oblać egzamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka mi powiedziała coś o jakiś ukrytych pytaniach, w sensie - nie dostępnych na testach.

Wie ktoś coś?

Pytań jest bodajże 490. 'Ukryte pytania', hmm, zapewne chodzi o te, które są na próbnym, tzn. kiedy uczysz się jak obsługiwać program i klawiaturkę. Baza egzaminacyjna jest już normalna, bez paniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Powie mi ktoś jak to jest z przystapieniem do egzaminu ? Jak juz zalicze wszystkie jazdy i teorie to moge zlozyc papier o egzamin zanim ukończe 18 lat czy musze czekać do skońćzenia 18 i dopiero wtedy brać termin ?

Możesz składać przed ale egzamin dostaniesz najwcześniej w dniu urodzin bo wcześniej sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz, ale żeby się zapisać też potrzebny dowód/paszport (do paszportu zaświadczenie o zameldowaniu stałym).

Coś mi się wydaję, że do zapisania się dowód nie jest potrzebny. Potrzebny jest w dniu zdawania egz. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zdawalem na samym dowodzie, a egzamin nie wiem bo instruktor mi ustalal ale wiem ze kserowal paszport ode mnie i chyba nic wiecej.

edit: dzis po dwoch tyg dostalem prawko ;) odrazu wzielem fure i pojezdzilem sobie sam spokojnie po miescie;) lajtowo ;] jutro jak uda mi sie starych przekonac to jade do szkoly [;

Edytowane przez hubi_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...