Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

stres? Raczej relaks.

stres stres :razz:

 

Gdy ja zdałem to moja pierwsza samotna jazda była trochę nerwówką i jeździłem tak z 3 tyg z lekkim stresem, teraz to już jest relaks :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Fajnie" czyta się zmagania kandydatów na praFko, gdy już ma się już je ;) w listopadzie poszło za pierwszym razem i jestem zadowolony z tego. Za tydzień zdaje mój brat i jestem niezmiernie ciekaw co pokaże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też zdawałem 30-ego :razz: Oczywiście za pierwszym, tylko że czekam za prawkiem juz 12 dzień .... mam nadzieje, że dzadzą mi dziś :sad: Jutro jade po moją hondzinke i chce nią juz wrócić ...;/

Edytowane przez Ranken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz sie zdziwic.

 

ja poszedlem dzis z mysla ze juz odbiore, bo minely rowno 2 tygodnie od zdania i sie dowiedzialem ze nawet nie doszly jeszcze moje dokumenty za skierniewic ...

 

zadzwonilem do skierniewic gdzie okazalo sie, ze paczka z moimi dokumentami zostala wyslana 31 lipca .... brawo poczta polska, paczka polecona na odleglosc 25km idzie 2 tygodnie .... <_<

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnioslem sie troche na duchu jak dowiedzialem sie ze pani Czesia zostala zwolniona i egzaminuje teraz w Elblagu (mysle ze czesc osob wie o kim mowie :P)

Jest jeszcze jeden kosiarz, dziadek ktory zawsze chodzi w bialym garniturze. Za kazdym razem jak bylem w PORDzie albo widze go na miescie to wlasnie kogos oblewa :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie za pierwszym razem kat C zdana :) teraz C+E

C+E, tylko najwięksi hardcorowcy i wymiatacze to zdają :D Nie lepiej zrobić sobie coś "spokojniejszego", np. D? Spore jest wzięcie teraz na kierowców busów podmiejskich na przyklad. OFC nie mowię, że tirowców nikt nie chce ;)

 

P.S. Jest w ogóle jakaś szansa na załapanie się na pracę typu "dorywczego" z kat. C? Zrobiłem sobie to prawko, ale studiuję dziennie, a wszyscy chcą tylko kierowców na pełen etat i najlepiej za granicę ich wysyłać

Edytowane przez Ghazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiszka, teoria zdana, placyk i inne pierdy też. :angry: WYMUSZENIE.....ciekawe bo tir był w takiej odległośći, że zanim by przyspieszył na górce, ja już był bym 100 metrów od niego.

Na egzaminie niestety musisz wykazać się nadmierną wyobraźnią.

Egzaminator zobaczył, że sobie za żwawo poczynasz na egzaminie więc co będzie jak dostaniesz już prawko.

Musisz być nadwrażliwy i czasami przesadzać z ostrożnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiszka, teoria zdana, placyk i inne pierdy też. :angry: WYMUSZENIE.....ciekawe bo tir był w takiej odległośći, że zanim by przyspieszył na górce, ja już był bym 100 metrów od niego.

no niestety zdarza sie, mam nadzieje ze nastepnym razem lepiej ci pojdzie.

 

A ja jutro mam egzamin an 14.45 jakies rady?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim przećwicz dobrze światła. Pozycyjne, postojowe, mijania itd itp. Pamiętaj, że np egzaminator może zrobić Ci taki myk, że każe Ci wrzucić tylni bieg oraz włączyć światłą przeciwmgłowe tylnie i będziesz musiał wiedzieć które jest które, dwie osoboy na tym dzisiaj poległy. Pamiętaj też, żeby nie robić czegoś takiego jak zrobiła jedna dziewczyna, wskazała palcem zbiornik płynu hamulcowego i powiedziała "płyn hamulcowy", na co egzaminator odpowiedział "jest pani pewna ?" i oblała. Tak więc zbiornik płynu hamulcowego, zbirornik płynu tkiego i owego. I nie mów na wskaźnik bagnetowy "bagnet" bo takie rzeczy też dzisiaj słyszałem, za co niestety po egzaminie było. To w zasadzie najpoważniejsze błędy, reszta to już kwestia odstresowania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim przećwicz dobrze światła. Pozycyjne, postojowe, mijania itd itp. Pamiętaj, że np egzaminator może zrobić Ci taki myk, że każe Ci wrzucić tylni bieg oraz włączyć światłą przeciwmgłowe tylnie i będziesz musiał wiedzieć które jest które, dwie osoboy na tym dzisiaj poległy. Pamiętaj też, żeby nie robić czegoś takiego jak zrobiła jedna dziewczyna, wskazała palcem zbiornik płynu hamulcowego i powiedziała "płyn hamulcowy", na co egzaminator odpowiedział "jest pani pewna ?" i oblała. Tak więc zbiornik płynu hamulcowego, zbirornik płynu tkiego i owego. I nie mów na wskaźnik bagnetowy "bagnet" bo takie rzeczy też dzisiaj słyszałem, za co niestety po egzaminie było. To w zasadzie najpoważniejsze błędy, reszta to już kwestia odstresowania się.

sorry ale to już jacyś debilni egzaminatorzy musza być żeby za takie coś oblewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiszka, teoria zdana, placyk i inne pierdy też. :angry: WYMUSZENIE.....ciekawe bo tir był w takiej odległośći, że zanim by przyspieszył na górce, ja już był bym 100 metrów od niego.

Wiesz.. Nie obraź się - młody jesteś i nie czujesz prędkości. Dopiero po dobrych kilku latach nauczyć sie prawidłowo oceniać te czynniki.. Więc przyjmij to za dobrą lekcję i nie spiesz się na drugi raz ... Bo będziesz płakał - jak ja ostatnio - za wymuszenie :unsure: hehe.. Niby 10 lat prawka a taka kiszka <_< Teraz też się już nie spieszę i wolę trochę poczekać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim przećwicz dobrze światła. Pozycyjne, postojowe, mijania itd itp. Pamiętaj, że np egzaminator może zrobić Ci taki myk, że każe Ci wrzucić tylni bieg oraz włączyć światłą przeciwmgłowe tylnie i będziesz musiał wiedzieć które jest które, dwie osoboy na tym dzisiaj poległy. Pamiętaj też, żeby nie robić czegoś takiego jak zrobiła jedna dziewczyna, wskazała palcem zbiornik płynu hamulcowego i powiedziała "płyn hamulcowy", na co egzaminator odpowiedział "jest pani pewna ?" i oblała. Tak więc zbiornik płynu hamulcowego, zbirornik płynu tkiego i owego. I nie mów na wskaźnik bagnetowy "bagnet" bo takie rzeczy też dzisiaj słyszałem, za co niestety po egzaminie było. To w zasadzie najpoważniejsze błędy, reszta to już kwestia odstresowania się.

wiem wiem ze za takie rzeczy oblewaja, przed chwila sobie jeszcze pojezdzilem z kumplem i czuje sie dobrze i pewnie, mam nadzieje tylko ze nie ZA pewnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, nie tłumaczę się, dlatego następnym razem poczekam, aż nikogo nie będzie w zasięgu pół kilometra ;)

I jeszcze rzuć jakimś dowcipasem do ezgaminatora - jak się roześmieje, tzn. że spoko gość i zdasz.. Jak nie to nawet nie wsiadaj do samochodu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka zasada.. jak umiesz jezdzic to zdasz :) I nie stresowac sie... ja podszedlem na luzaku do egzaminu... i jakos nie byl dla mnie duzym problemem :) Zreszta opisywalem juz nie raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka zasada.. jak umiesz jezdzic to zdasz :) (...)

Kurcze, chcialbym zeby bylo tak pieknie. Rzeczywistosc jest inna :D.

 

Pozdro

 

PS. Za 2 dni egzamin na kat. A - jest maly stresik zwiazany z przezyciami WORDowymi :/.

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...