Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde teraz nie znajde tego pytania bo rozwiazuje tu:

 

http://www.grupaimage.home.pl/testy/

 

 

Jak znajde to zaraz zamieszcze, jakbys mogl to przybliz teorie z tymi znakami ogolnie jest 100m, prawda?

kurcze nawet zadnego bledu nie zrobilem :P

 

podaj mi pytanie bo nie kojarze o jakie 100m ci chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam informacje z pierwszej ręki.

 

Przed chwilą dzwoniłem do Ministerstwa Infrastruktury z kilkoma pytaniami dotyczącymi obecnego projektu ustawy o kierujących pojazdami.

 

Osoba odpowiedzialna za ten projekt upewniła mnie, iż nawet jeśli projekt zostanie wydany w Dzienniku Ustaw i podpisany przez prezydenta do końca września, to w życie wejdzie on dopiero od

PAŹDZIERNIKA PRZYSZŁEGO ROKU.

 

To jest informacja pewna i potwierdzona. Dodatkowo, zostałem poinformowany, że tak jak i dawniej był znany pewien punkt graniczny, do którego można było się zapisać na kurs/egzamin wedle starych zasad, tak i teraz będzie coś takiego - jeśli ktoś się zapisze na kurs/egzamin wedle obecnie obowiązujących zasad, to będzie go wedle tych zasad kończył!

 

Natomiast nie uzyskałem odpowiedzi na temat tzw. okresu próby lat 2ch od wydania prawa jazdy. Usłyszałem, iż jest to kwestia jeszcze dyskutowana, ale sama w sobie zapewne będzie działać jak punkt powyższy, czyli prawo nie działa wstecz i będzie dotyczył jedynie nowych kierowców.

 

Tyle informacji, przy czym tutaj macie pewność, że są dokładne, bo prosto z Ministerstwa od osób tą ustawę prowadzących.

Powyższy cytat z forum scigacz.pl

 

Czyli na wiosnę jak zaczne kursik, to powininem się załapać na stare zasady, uff...

 

Teraz jeszcze musi to ktoś potwierdzić, bo sami chyba wiemy jak ludzie w urzędach są czasami niekompetentni! <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro egzamin jakies rady ;]?

 

Czestochowa 7:05

Tylko spokój może Cię uratować :D

Podejdź do tego jak do kolejnych jazd na kursie, a będzie dobrze.

Powodzenia :)

 

 

A ja mam pytanie: oczekując na plastik korzystaliście z https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx? Ten cały system w ogóle działa?

Ja sprawdzam codziennie i mimo, że upłynęło już 9 dni od egzaminu to nadal mam: Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko spokój może Cię uratować :D

Podejdź do tego jak do kolejnych jazd na kursie, a będzie dobrze.

Powodzenia :)

 

 

A ja mam pytanie: oczekując na plastik korzystaliście z https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx? Ten cały system w ogóle działa?

Ja sprawdzam codziennie i mimo, że upłynęło już 9 dni od egzaminu to nadal mam: Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany.

Ostatnio kumpel zdawał na C tak samo ciągle info "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany" poszedł do urzędu po bodajże 11 dniach odebrał plastik, a na stronie dalej to samo info także nie ma sensu się tym sugerować lepiej jest zadzwonić/podejść do urzędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :]

 

Na miescie 2 razy nie wiele braklo do zachamowania przez egz

 

1) wyjezdzalem z drogi podporzadkowanej i nic nie jechalo puscilem kilka aut itp ale szybko wyjechal gosci pasatem z drogi z pierszenstwem i mnie wyprzedzil ;] wiem za zagmatwane ale to bylo takie dziwnie skrzyzowanie takie:

 

|

|\

 

2) zawracalem na drodze rownorzednej i auto ktore wczesniej mialem z lewej stalo sie autem z prawej ale gosci z cinka ktory nagle zrobil sie "prawy" nie ruszyl a ni nic i pojechalem dalej :D

 

Ale jakos sie udalo

 

Ciekawe ile bede musial czekac na papier :(

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :]

 

Na miescie 2 razy nie wiele braklo do zachamowania przez egz

 

1) wyjezdzalem z drogi podporzadkowanej i nic nie jechalo puscilem kilka aut itp ale szybko wyjechal gosci pasatem z drogi z pierszenstwem i mnie wyprzedzil ;] wiem za zagmatwane ale to bylo takie dziwnie skrzyzowanie takie:

 

|

|\

 

2) zawracalem na drodze rownorzednej i auto ktore wczesniej mialem z lewej stalo sie autem z prawej ale gosci z cinka ktory nagle zrobil sie "prawy" nie ruszyl a ni nic i pojechalem dalej :D

 

Ale jakos sie udalo

 

Ciekawe ile bede musial czekac na papier :(

ja czekalem 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: oczekując na plastik korzystaliście z https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx? Ten cały system w ogóle działa?

Ja sprawdzam codziennie i mimo, że upłynęło już 9 dni od egzaminu to nadal mam: Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany.

Ja korzystałem z https://www.kierowca.pwpw.pl/ i było dobrze, po południu info że dokument dotarł do urzędu. Rano sprawdzałem w urzędzie nie było. Na drugi dzień rano odebrałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...