Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

aż tyle trzeba teraz czekać?! masakra....

Na Śląsku tak to wygląda, u kuzynki (Wlkp) dwa-trzy tygodnie i następny egzamin...

 

 

za bledy sie placi ;) wjechanie pod prad to juz lekka przesada ;)

Najlepsze jest to że ja to wszystko umiałem, po prostu tak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najlepsze jest to że ja to wszystko umiałem, po prostu tak wyszło.

Umiałeś wcześniej, ale nie w chwili egzaminu, to znaczy, że byłeś za słabo przygotowany - niestety taka prawda. Pamiętaj, że to nie działa jak kartkówka w szkole trybem ZZZ (Zakuć-Zdać-Zapomnieć). ;) Przygotowuj się dalej aby nie robić takich "kffiatkuf" ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w Ciebie walił jakbyś mi wyjechał na mój pas i jechał pod prąd.

Brawo za podejscie... ciekawe czy przezylby koles jadacy pod prad nowa e-klasa 50km/h majaca milion podusze i jeszcze wiecej stref zgniotu... czy Ty w swoim tico....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewiało cię? ja zdawałem na początku października i potem byłem przeziębiony przez 2 tygodnie.

Szczerze mówiąc to nie :) egz. miałem o 11, wstałem rano, pogoda wydawała mi się dosyć ładna, to nawet nie zakładałem najgrubszej kurtki. Jak już wyjechałem na miasto, to przez pierwsze 5 min było trochę zimno, ale szybko się przyzwyczaiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzeszla pora zeby wkoncu zaczac kurs. Slyszalem ze od przyszlego roku maja zmienic sie przepisy i w zwiazku z tym mam pytanie. Czy beda mnie obowiazywac zasady z tego roku jesli zapisze sie jeszcze w tym roku, czy juz nowe zasady skoro prawo jazdy otrzymam w przyszlym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzeszla pora zeby wkoncu zaczac kurs. Slyszalem ze od przyszlego roku maja zmienic sie przepisy i w zwiazku z tym mam pytanie. Czy beda mnie obowiazywac zasady z tego roku jesli zapisze sie jeszcze w tym roku, czy juz nowe zasady skoro prawo jazdy otrzymam w przyszlym?

Nie liczy się moment zapisu na kurs, a moment otrzymania prawa jazdy. :) Raczej nie zdążysz, aczkolwiek nie wiem, bo w sejmie różnie być może. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem 2h miasta zarówno samochodem jak i motorem. Bardzo szybko i przyjemnie mijał mi ten czas i nic nie bolało :)

 

\edit: myślałem, że chodzi o jazdy. Na egzaminie nie zwracałem uwagi na czas.

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 4 raz oblałem na mieście, miałem zawrócić na wyspie, zamiast wybrać prawy pas, i zjechać następnie na lewy, od razu zrobiłem to na lewym. Jeździłem w Dąbrowie Górniczej 40 min po mieście.

 

JROX dokładnie tam za torowiskami dałem ciała na wysepce ;). Tam trzeba zjechać na prawy pas, zaraz jest podwójna ciągła, włączyć lewy kierunkowskaz i wtedy wykonać ten manewr. Jeździłem tam na jazdach, ale nie zawracałem, swoją drogą mało tam miejsca na taki manewr...

 

Następny egzamin mam 09.01...

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh podstawowy błąd [;

Nie wyczuliłeś się na to? :D

 

Mnie koleś wziął na to zawracanie za torowiskami, a potem jeszcze na mieście robiłem w podobnej sytuacji.

Ale za drugim razem, już się nie dałem na niczym sprowokować [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A instruktor pasy to mial zapiete czy 'jak zawsze'? (...) Nie wazne kto zawinil czy kierowca VW czy L'ka, ale znajac zycie to rzadko ktory instruktor zapina pasy, fakt przepisy go nie zobowiazuja, ale chyba wiekszosc nigdy nie miala nawet lekkiego dzwona i nie zdaje sobie sprawy jakie to siły dzialaja...

 

Nevermind, clio obrocilo o 90*C i VW wjechal w instruktora.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 4 raz oblałem na mieście, miałem zawrócić na wyspie, zamiast wybrać prawy pas, i zjechać następnie na lewy, od razu zrobiłem to na lewym. Jeździłem w Dąbrowie Górniczej 40 min po mieście.

 

JROX dokładnie tam za torowiskami dałem ciała na wysepce ;) . Tam trzeba zjechać na prawy pas, zaraz jest podwójna ciągła, włączyć lewy kierunkowskaz i wtedy wykonać ten manewr. Jeździłem tam na jazdach, ale nie zawracałem, swoją drogą mało tam miejsca na taki manewr...

 

Następny egzamin mam 09.01...

Nie ma sie co przejmowac ja swoj 3 termin uwalilem wracajac do osodka i zachcialo mi sie pas zmienic na prawy i akurat na kims wymusilem bo juz mi koncentracja puscila :D

A to byla cholerna 45 minuta.

 

Ehh ale na szczescie pozniej zdalem 18 jak byl 2 dzien opadow sniegu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę temat i pochwalę się przy tym. Wczoraj zdawałem egzaminy teoria+praktyka i mimo trudnych warunków na drodze udało mi się zdać oba egzaminy za pierwszym razem :razz: . Ogólnie zrobiłem jeden błąd po po ominięciu samochodu nie wrzuciłem prawego kierunku, ale taki błąd nie jest dyskwalifikujący na szczęście. No miałem jeszcze jedną sytuację, że prawie oblałem. Był korek i samochody powoli przemieszczały się do przodu i w ostatniej chwili zauważyłem że z lewej strony idą piesi. Egzaminator już szykował nogę na hamulec, ale na szczęście wyprzedziłem jego ruchy :lol2: . Jestem zadowolony bo cały egzamin od początku do końca szedł mi bardzo łatwo i o dziwo bezstresowo może dzięki temu udało mi się zdać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...