Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Moja dziewczyna zdala ostatnio prawo jazdy i przypomnialo mi sie ciekawe pytanie na teoretycznym.

 

Pytanie brzmialo - Jaki jest ustawowy rozmiar tablicy rejestracyjnej.

 

O_O

 

Jakbym ja to zdawal to chyba bym wyciagnal noz i w wordzie zrobil jakas masakre widzac takie pytanie...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna zdala ostatnio prawo jazdy i przypomnialo mi sie ciekawe pytanie na teoretycznym.

 

Pytanie brzmialo - Jaki jest ustawowy rozmiar tablicy rejestracyjnej.

 

O_O

 

Jakbym ja to zdawal to chyba bym wyciagnal noz i w wordzie zrobil jakas masakre widzac takie pytanie...

Odpowiedzią powinno być również pytanie:

- Której, do ciężkiej cholery?

 

http://www.lex.pl/du-akt/-/akt/dz-u-03-161-1564 << wymiary tablic są chyba w załączniku #3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo. bede wiedzial o jakich wymiara ramke kupic zeby zmiescila sie w nia tablica.

idealny przyklad na to jak wyciagaja kase od ludzi. pytania nie sa trudne, ale sa tak glupio formulowane, ze rece opadają.

zblizajac sie do faceta stojacego na chodniku przy jezdni, ktory ma jak widac zamiar ja przekroczyc nie trzeba zachowywac szczegolnej ostroznosci.

jednak gdy ktos idzie chodnikiem, a dokladnie sciezka rowerowa wzdluz drogi juz musisz zachowac szczegolna ostroznosc.

auto wymuszajace pierwszenstwo z podporzadkowanej i ledwo wtaczajace sie na nią przy zasniezonej drodze. hamowac nie mozesz. to zla odpowiedz. lepiej walic w bok najwidoczniej.

paranoja. nie mozna odpowiadac logicznie bo napewno sie nie zda.

 

chyba zrobie albumik z takich pytan. juz pare uzbieralem.

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś się orientuje czy ta ekojazda wprowadzona od dziś. będzie obowiazywać tez dla innych kategorii niż tylko B?

 

//taa. eko dotyczy też innych kategorii. nie wiem jak jest z A :)

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dopiero bedzie ;D

Egzaminator:-
Oblales, jedziesz na 2 pod gorke 20km/h 7%+. Powinienes na min. 4 w tym 60 konnym pudl

Oblales, zgasl Ci silnik na tej 4ce
Oblales, za malo gazu i nie przyszpieszasz

 

:D

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na reklamę ale...

 

Ekojazda... ale to jest bzdura. Twój samochód to jeździj jak chcesz, poczujesz po kieszeni to zaczniesz jeździć eko. Ty masz ogarnąć jak samochód działa, jakie są zasady ruchu i jak nie zabić innych osób, a nie jak spalić jak najmniej paliwa. Kompletny bezsens. Widzę to po ludziach, którzy niedawno zdawali prawko, zamiast dać w palnik i normalnie ruszyć i dynamicznie włączyć się do ruchu to patrzą na obroty silnika. Parodia. 

 

Teraz robię prawko na A, moja druga kategoria po B i z tego co się przekonałem chyba jeden z normalniejszych egzaminów, bo na prawdę wymaga jakichś umiejętności na tym placu. Na B każdy może zdać, a zrobienie łuku czy ruszenie pod górkę tak dużo ułatwia w życiu... 

 

Te pytania teoretyczne są niekiedy pozbawione sensu ale cóż, hajs się musi zgadzać ;)

btw. nawet jak to reklama to stronka jest spoko, ale ustawiona typowo pod B. A tak to nie ma się do czego przyczepić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...