Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się pochwalę ;]

 

Dziś miałęm egzamin. Gość byłbaaardzo mało rozmowny, mimo moich kilku prób zagajenia rozmowy, nic się do mnie nie odezwał. Ale jechałęm bardzo ostrożnie, powoli i bezpiecznie - i zostało to dostrzeżone.

 

ZDAŁEM ! Za pierwszym razem ;] Naprawdę jestem zadowolony, i dumny. A wiecie co mi gość powiedział na koniec ? Cytuję:

 

Bezpiecznie pan jeździ, ale na drogach to trochę szybciej, dynamiczniej niech pan jedzie, bo jakoś tak za wolno panu się jechało chyba. Naprawdę trochę więcej dynamizmu i prędkości.

 

Może dlatego, że mu zrobiłem przejażdżkę po okolicy z prędkością ~35km/h. Grunt, że zdałem !

Nie wiem czym ty sie chwalisz, za taka "przejazdzke" powinni ci od razu podziekowac. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj teoria składa się z dwóch egzaminów, jeden po drugim. Oba muszą być zdane żeby zaliczyć teorię. Pierwszy to 35 pytań (30 minimum żeby zdać) a drugi to 14 filmików 2 minutowych. W każdym jest jedno zagrożenie (w jednym dwa), kiedy je się zobaczy należy kliknąć. Za każde można maksymalnie 5 pkt dostać, zależy od szybkości reakcji. Maksymalnie można zdobyć 75 pkt, a wymagane do zaliczenia jest 59% (44pkt).

Czyżby jakieś zmiany zaszły o których nie wiem, czy to tylko u ciebie tak jest? Ja zdaje w Gdańsku i jak mi wiadomo to jest 488 pytań (chyba kilka nowych doszło) i na egz. dostaje się 18, można mieć 2 błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Czyżby jakieś zmiany zaszły o których nie wiem, czy to tylko u ciebie tak jest? Ja zdaje w Gdańsku i jak mi wiadomo to jest 488 pytań (chyba kilka nowych doszło) i na egz. dostaje się 18, można mieć 2 błędy.

Spójrz skąd jest jacol, Manchester :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych co jakos ostanio zdawali:

 

podczas jazdy egzaminator zapisywal cos na jakiejs kartce ?

Nie wiem jak daleko znaczy "ostatnio", ale ja majac egzamin w kwietniu egzaminator na bieząco podczas jazdy wypelniał kartke ktora dostalem pozniej po zakonczeniu egzaminu z "P" i "N". [Poztytw;Negatyw]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym ty sie chwalisz, za taka "przejazdzke" powinni ci od razu podziekowac.

Dokładnie!

Moja dziewczyna na chyba 2 egzaminie została oblana bo tamówała ruch, nie ruszała z piskami, i zostawiała w korku odstep taki, że z pozycji kierowcy maska 'eLki' zasłaniała tablice rejestracyjną w samochodzie jadącym przed nią..

 

hmm.. nie zdała Pani.. hmm.. a! za tamowanie ruchu,o!..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych co jakos ostanio zdawali:

 

podczas jazdy egzaminator zapisywal cos na jakiejs kartce ?

tak

 

Nie wiem jak daleko znaczy "ostatnio", ale ja majac egzamin w kwietniu egzaminator na bieząco podczas jazdy wypelniał kartke ktora dostalem pozniej po zakonczeniu egzaminu z "P" i "N". [Poztytw;Negatyw]

Ja jej nie dostalem :P

moze dlatego ze zdalem za pierwszym razem? B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna zdac w warszawie za pierwszym

Ja też nikomu nie wierzyłem, że się da, a teraz widzę, że to jednak możliwe ;)

 

BTW - Ile kosztuje odebranie Prawka? Podobno 70 PLN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1 razem, 0 bledow na teorii, brak jednego kierunkowskazu przy zawracaniu, brak bo jechalem nowa corsa, 1025km przebiegu, wrzucilem kierunek za szybko i zaskoczyl jako "wyprzedzanie - 3 migniecia". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie zapisywał, po skończonym egzaminie wpisał tylko sobie wszędzie P. Było to wkurzające, bo nie wiedziałem co i jak, czy mu się podoba czy nie, więc trochę stresu było.

 

Co do prędkości - na prostej, to wiadomo, że jechałem ~50, ale kurde zdawałem w sobotę ~14, i nie było prawie żadnych innych samochodów na drodze, więc nie było czego tamować ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że mu zrobiłem przejażdżkę po okolicy z prędkością ~35km/h. Grunt, że zdałem !

Nie zwrócił Ci uwagi czemu piesi na chodnikach poruszają się szybciej od ciebie? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[; Sytuacja w Warszawie uległa drobnej zmianie. Wiem bo mam "swojego człowieka" na odlewniczej. Generalnie chodzi o to, że w tej chwili jest tyle chętnych osób na jednego egzaminatora (mowie o praktyce), że oceniają troszkę łagodniej. W sensie chcą już mieć delikwenta z głowy niż się z nim witać po 3 razy (czy tez przysparzac roboty kolegom, bo wiadomo ze losowane kmoputerowo jest). Mają po prostu od pyty roboty, stąd troszkę teraz jest łatwiej. Aby na placu sobie dobrze poradzić, a jak widzą że miasto ogarniamy dzielnie i się nie boimy samochodu (stres ma duzy wplyw) to się nie czepiają. Wiem na przykładzie kolzanki. Poszła zdawać, przez całą drogę facet darł na nią ryja jak kretyn (to sie nazywa testowanie podzielnosci uwagi? [; ) po czym jak wrocili to sadziła ze nie zdała, była juz tak podenerwowana jego zachowaniem. Jeszcze na koniec jej pojechał po czym...zdała. Egzamin skończył się płaczem i to nie były łzy radości tylko nerwy z wyzywania się tego grubego debila. Tak więc jak widać musial sie nagadac ale roboty sobie nie dołożył...Więc korzytajmy i się nerwowo nie dajmy ;)

Ja idę na "rzeź" 2 lipca...

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FastlY dzieki za link ;)

 

swoja droga ja tez tak mialem, ze nic nie wpisywal tylko wyluzowany jechal, jak dla mnie to byl lajt, bo gosciu zalozyl sobie rece za zaglowek, noge na noge i jechal jak gosc ;) mysle ze jak ktos PŁYNNIE jezdzi tj. rozpedza i hamuje odpowiednio to zda napewno, nawet jak gdzies o kierunku zapomni ;) takze przyszlym zdajacym zycze wyrozumialych instruktorow i sie nie denerwowac !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede za kilka dni zaczynal robic prawko i mam kilka pytan:

 

- czy egzaminy z teorii sa robione w tym osrodku w ktorym sie ucze ?

- czy egzaminy z jazd sa robione w tym osrodku w ktorym sie ucze ?

- ile kosztuje prawko ?

- na co zwrocic uwage wybierajac osrodek szkolenia kierowcow ?

- ile trwa taki kurs ?

Edytowane przez futureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede za kilka dni zaczynal robic prawko i mam kilka pytan:

 

- czy egzaminy z teorii sa robione w tym osrodku w ktorym sie ucze ?

- czy egzaminy z jazd sa robione w tym osrodku w ktorym sie ucze ?

- ile kosztuje prawko ?

- na co zwrocic uwage wybierajac osrodek szkolenia kierowcow ?

1 tylko wewnętrzny egzamin z teorii tak reszta w WORD

2 nie

3 różnie 1200-1500 to granica

4 na fachowa pomoc i wyszkolonych instruktorów którzy znają się na swoim fachu

 

I poczytaj ten temat bo tu było dużo tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 tylko wewnętrzny egzamin z teorii tak reszta w WORD

2 nie

3 różnie 1200-1500 to granica

4 na fachowa pomoc i wyszkolonych instruktorów którzy znają się na swoim fachu

 

I poczytaj ten temat bo tu było dużo tego.

No niei wiem, ja miałem wewnętrzny z teori i JAZD..

 

1150, zdawalnosć (1-szy raz) bardzo wysoka u mojego instruktora..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- na co zwrocic uwage wybierajac osrodek szkolenia kierowcow ?

- ile trwa taki kurs ?

1. Przejdz sie do wordu i zobacz ranking najlepszych szkół. Wybierz pięć z czołowki i wybierz najlepszą ofertę

2. 2-x miesiecy "normalnym" trybem . Ja zaczynałem w kwietniu, a egzamin miałem 30 maja (ehh jak ten rok szybko minal :) ) . Szybko poszło, bo miałem bardzo kumatego instruktora. Po 10h jezdzenia juz mialem ustalony termin egzaminu i zdawalem go z biegu, tzn ostatnia godzina jezdzenia konczyla mi sie o 12:00, a egzamin 12:15 :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko teorie jazdy nie miałem. Z tym to jest różnie i nie ma się co wspierać :wink:

Ale być powinien, bo na świstku który idzie do WORDu jest pole o egzaminie wewnętrznym z jazd, ale w wielu przypadkach ten egzamin jest jakby go nie było, zdający nawet nie wie że jest na egzaminie i go zdaje ;]

 

Ja zacząłem 10 kwietnia, egzamin 18 lipca, wczesniej sie nie dało bo mnie 18 trzymała (10lipca), a i tak było bardzo krótko, teoria ponad miesiac, pkartyka też- szkoła porządna, no ale na egzam czekałm 2 tyg a nie jak inni 2 miesiace wówczas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...