Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

To ja myślałem że w Gdańsku masakra, bo sie miesiąc czeka, no w sumie 2, bo najpierw teoria i dopiero wtedy jazdy :/

dobrze mieć to juz za sobą, ale czekanie na dokument jest ciężkie :D

Edytowane przez Xaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :lol:, zdawał ktoś ostatnio egzamin na kat C we Wrocławiu? Jaki jest współczynnik zdawalności? Bo ze słyszenia wiem, że o ile na B ludzie podchodzą średnio 1 do 4 razy, to na C bywają nawet po kilkanaście razy na egzaminie...

Edytowane przez Ghazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam termin na 20listopada.. juz dawno temu ustalalem.. kumpel ma na koniec grudnia.. ehh ale tak to jest jak z wawy do mojego wordu (łomża) przyjezdzaja autobusami zeby zdawac.. jak nie zdam za pierwszym to sie chyba potne.. :mur: bede musial czekac praktycznie do wiosny na poprawke :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam troche absurdalna sytuacje. chce ten egzamin przyspieszyć więc dzwonię co dzień do WORDu i za każdym razem odpowiedz, że nikt nie przesunął, a myk w tym że jak ktoś przesunie sobie na dalszy termin i osoba która aktualnie jest przy okienku lub zaraz będzie od razu dostaje najwcześniejszy termin, czyli tego kogoś kto przesunął :/ Nie wiem czy mi się to uda, musiałbym non stop na telefonie siedzieć, tyle dobrze ze te Panie są dość miłe, ale jak tak będę co chwila dzwonił to może ich coś trafić :P no i jeszcze ten rachunek za telefon, ahh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam troche absurdalna sytuacje. chce ten egzamin przyspieszyć więc dzwonię co dzień do WORDu i za każdym razem odpowiedz, że nikt nie przesunął, a myk w tym że jak ktoś przesunie sobie na dalszy termin i osoba która aktualnie jest przy okienku lub zaraz będzie od razu dostaje najwcześniejszy termin, czyli tego kogoś kto przesunął :/ Nie wiem czy mi się to uda, musiałbym non stop na telefonie siedzieć, tyle dobrze ze te Panie są dość miłe, ale jak tak będę co chwila dzwonił to może ich coś trafić :P no i jeszcze ten rachunek za telefon, ahh...

Heh, zamiast kasy na telefon mógłbyś inaczej to załatwić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(2007-10-15) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.

 

(2007-10-17) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

 

a zdawalem 10 X, więc szybko się wyrobili :D właśnie jestem po pierwszej jeździe, troche inaczej jeździ się seicento z 3 pasażerami po ciemku :) teraz czas się troche poskillować jeźdąc jak najwięcej ]:->

 

ps. coś ucichł temat, chyba wszyscy porobili prawko latem, a teraz już nieliczni sie udzielają

Edytowane przez Xaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(2007-10-15) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.

 

(2007-10-17) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

 

a zdawalem 10 X, więc szybko się wyrobili :D właśnie jestem po pierwszej jeździe, troche inaczej jeździ się seicento z 3 pasażerami po ciemku :) teraz czas się troche poskillować jeźdąc jak najwięcej ]:->

 

ps. coś ucichł temat, chyba wszyscy porobili prawko latem, a teraz już nieliczni sie udzielają

Albo czekają na egzamin...

 

Nawet mi się uczyć nie chce. Co trzeci dzień mam 'przyjemność' zrobienia samochodem 3 metrów. Słownie:

trzech metrów. Przeparkowywuję samochód ojca z kijowego miejsca w dobre miejsce.

 

Nie ma to jak ćwiczenia praktyczne :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaRoN sry ale marudzisz z tym prawkiem jak mała dziewczynka...

Widocznie pierwszy raz spotkałem się z tak ordynarnym omijaniem przepisów w Polsce.

I robią to ludzie, którzy sprawdzają jak się przestrzega innych przepisów!

Sory, ale dla mniet o jest jakiś paradoks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze pytanie z innej beczki ale ile jest obecnie pytan na egzaminie teoretycznym w kat. B ? Poniewaz dostalem ksiazeczke z wszystkimi pytaniami i jest ich tam 490 a słyszalem kiedys ze jest ponad 500, czy to znaczy ze mam stara ksiazeczke ??

Edytowane przez qbaneoplus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze pytanie z innej beczki ale ile jest obecnie pytan na egzaminie teoretycznym w kat. B ? Poniewaz dostalem ksiazeczke z wszystkimi pytaniami i jest ich tam 490 a słyszalem kiedys ze jest ponad 500, czy to znaczy ze mam stara ksiazeczke ??

Gdzieś w tym temacie dawałem program EUROTEST z nową bazą pytań która była aktualna na yyy... Lipiec... Już były tam nowe pytania z pierwszej pomocy (obowiązują od 2007, bodajże kwietnia...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dość nietypowe pytanie - słyszałem od znajomego, że podobno jest możliwość przystąpienia do egzaminu państwowego bez całego kursu prawa jazdy. Wiecie coś o tym?

z teoretycznym moze by i przeszlo

 

a ja slyszalem, ze nie trzeba w ogole chodzic na kurs, tylko ladnie powiedziec dzien dobry egzaminatorowi.

 

bez przesady ludzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro egzamin...

 

Zapisalem sie jakos 8 sierpnia, a egzamin dopiero jutro :/

 

Najgorsze jest to... ze lekko zjebal.... sprawe, zamiast wziac egzamin teoretyczny wczesniej, to ja wzialem teorie i praktyke rownoczesnie... jak bede mial na teori 3 bledy to chyba rozwale te kompy tam... 3 miechy czekania, po to zeby znowu nastepne pare miechow czekac :x ... mam nadzieje ze bez blednie teorie zdam i potem praktyke ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chu.... teoria zdana lajtowo... plac zdany lajtowo... ale, zajebista pora roku, w ktorej ciemno juz o 16 sie robi mi fajnie utrudnila jazde po miescie ... :/ nie mialem ani razu jazd w nocy, co sie odpilo dzis ograniczona widocznoscia i lekkim stresem dzis :/ ... jeszcze kurde sie zachciewa ludzia jezdzic na zasrane groby i zwieksza ruch na drogach ;sds

 

Teraz pewno bede mial gdzies pod koniec grudnia egzamin, w sniegu... chyba sobie wykupie jazdy -.-

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie! Rozumiem, ze dzisiaj nie zapisales sie od razu po uwaleniu na ponowny egzamin? Twoj blad. Ja przy sobie mialem podczas egzaminu awaryjna kase na nowy B-) A zdalem... w najwieksza zawieruche jaka byla podczas zimy 2005/2006, tak wiec nie trac nadzieji tylko lec sie zapisywac na nastepny raz. Trzymam kciuki :wink:

 

PS Zdalem za pierwszym razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...