Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bylem dziś w Mordzie zapisac sie na egzamin... Termin 15 marca :(, w sumie nie jest tak zle ale spodziewalem sie troszke wczesniej...

Zapewne się minęliśmy gdzieś po drodze ;]

 

Ja dzisiaj skończyłem osobistą przygodę z egzaminami kategorii B ;]

 

Czekam na plastyk ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ghazi za obszerne wyliczenie cennika. Troszkę sporo jak się całość podliczy. Powiem szczerze, że nie zamierzam pracować w branży gdzie prawko na takie wozidła przydałyby się, ale nigdy nie wiadomo kiedy może coś takiego się przydać. Ojciec mnie namawia do tego cuda również (sam nie ma i żałuje że nie zrobił sobie w młodości). Podobno kiedyś w wojsku można było prawko zrobić za friko, choć tam również się nie wybieram :lol: Trzeba będzie odłożyć plany na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Agnes, nie, odstrzał daltonistów jest już na pierwszym badaniu przed egzaminem. To badanie robi się po to, zeby sprawdzic czy ma się równo pod kopułą ;)

jakbym ułozył czerwonego penisa na niebieskim tle - nie dopuscili by mnie?

 

Witam bylem dziś w Mordzie zapisac sie na egzamin... Termin 15 marca :(, w sumie nie jest tak zle ale spodziewalem sie troszke wczesniej...

Zapisywalem się w piątek w Lublinie, dostalem na 7 marca - piątek 7ma rano ;/

 

O 7 rano w Lublinie są potworne korki - czy to dobrze czy źle? Łatwiej jest zdać egzamin kiedy przez miasto przepływa fala samochodów i wnerwionych z rana ludzi którzy spieszą się do pracy czy w godzinach pełnego spokoju? Przecież jak wjade w taki korek... to 30 minut stania murowane :D a dwie godziny egzaminowania nie poswięci sie na mnie...

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi egzaminator przed egzaminem powiedział tak:

egzamin moze trwac 30,10 minut a nawet 2 godziny, wazne jest przejechanie okreslonej trasy i sprawdzenie umiejetnosci, a ile to bedzie trwalo to nie ma znaczenia.

takze spokojnie ;) czeka Cie taki sam stres jak i innych ;)

ale nie ma sie czym stresowac ;] im mniej stresu tym lepiej dla Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi egzaminator przed egzaminem powiedział tak:

egzamin moze trwac 30,10 minut a nawet 2 godziny, wazne jest przejechanie okreslonej trasy i sprawdzenie umiejetnosci, a ile to bedzie trwalo to nie ma znaczenia.

takze spokojnie ;) czeka Cie taki sam stres jak i innych ;)

ale nie ma sie czym stresowac ;] im mniej stresu tym lepiej dla Ciebie ;)

Ja jeździłem 1.5 godziny na egzaminie ... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ponoć jest przepis na to, że jeździ się 45minut. I z tego co widziałem to tyle wlaśnie ludzie jeżdzą (sam też jeździłem coś w okolicach 45minut).

 

Pytanie: Jak długo czekaliście w Krakowie? (Ci, którzy do odebrania mieli prawko na Al. Powstawnia Warszawskiego 10).

Bo aż się już doczekać nie mogę, zwłaszcza, że już kroi się dłuższa wycieczka samochodem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaczyna juz to wkurzac :/

 

Zdalem 8 stycznia, 16 stycznia wniosek trafil do urzedu(... ah ta szybkosc)... mamy 24 stycznia i ani widu, ani slychu o plastiku :/

 

W innych miastach po 2 dniach odbieraja albo po tygodniu -.- cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez juz krew zalewa. 2 tygodnie i nic... jutro wykonam chyba pare telefonow. Od czego zalezy dlugosc okresu oczekiwania? Od ilosci lodkow ktorzy zdali? A i na stronce Wytworni Papierow Wartosciowych wyskakuje mi komunikat,że "bledne dane, brak spraw w toku, dokument wydany". Mam sie martwic?

Edytowane przez Carkon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez juz krew zalewa. 2 tygodnie i nic... jutro wykonam chyba pare telefonow. Od czego zalezy dlugosc okresu oczekiwania? Od ilosci lodkow ktorzy zdali? A i na stronce Wytworni Papierow Wartosciowych wyskakuje mi komunikat,że "bledne dane, brak spraw w toku, dokument wydany". Mam sie martwic?

 

Wpiszesz imie inaczej niz jest u nich i juz masz blad. Wiec zadnych zdrobnien itp.

 

Mi sie na stronie pojawilo "wsniosek przyjety" w momencie jak babka z urzedu domnie zadzwonila ze trzeba zaplacic pierw. Poszedlem wplacilem i na drugi dzien bylo juz zarejestrowane na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaktiv - moje imie generalnie nie ma zdrobnienia wiec nie w tym problem. No wlasnie z ta wczesniejsza wplata to jest dziwne. Kumpel mi mowil ze trzeba najpierw zaplacic a w urzedzie koles powiedzial, ze nie... Zadzwonie chyba albo pojde tam. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile razy mam powtarzac zeby nie patrzyc na ta strone? idziesz po tygodniu do urzedu i sie dowiadujesz bo ta strona jest aktualizawana raz na tydzien chyba... u mnie info ze moge odebrac prawko pojawilo sie wtedy jak prawko juz odebralem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile razy mam powtarzac zeby nie patrzyc na ta strone? idziesz po tygodniu do urzedu i sie dowiadujesz bo ta strona jest aktualizawana raz na tydzien chyba... u mnie info ze moge odebrac prawko pojawilo sie wtedy jak prawko juz odebralem...

Luzik :P Już wszystko jasne. Prawko bedzie w przyszlym tygodniu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_X, dzieki ze to napisales. Gdyby nie to, pewnie bym czekal jak glupi az sie na tej stronie pojawi, a tak to poszedlem dzis i odebralem :)

Juz nie raz to pisalem i jeszcze pewnie nie raz napisze Dołączona grafika

 

Kurde co drugi dzień bede do nich chodził :D

ja tak chodzilem az wychodzilem Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie raz to pisalem i jeszcze pewnie nie raz napisze Dołączona grafika

ja tak chodzilem az wychodzilem Dołączona grafika

No i kurde już drugi tydzien czekam... :/

 

EDIT: mam nadzieje, że jutro bedzie z rana...

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szczęśliwy bo zrobiłem wczoraj prawko. Egzamin miałem na Wilczaku w Poznaniu , wziąłem sobie teorie + praktyke w jeden dzień. Najgorsze było to ,że egzaminator wyciągnął mnie na obszar gdzie wcześniej nie jeździłem z intruktorem na jazdach :blink: ,ale wszystko poszło lajtowo. Na placu musiałem powtórzyć górke bo za pierwszym razem za mało puściłem sprzęgło i auto się troszke stoczyło. Na mieście nie wrzuciłem kierunkowskazu przy zmianie pasa i przy zawracaniu na rondzie przez chwile nieuwagi zboczyłem ze skrajnego lewego na środkowy pas ,ale ogólnie to luz ,egzaminacyjne punciaki chodzą jak masełko. Na egzamin czekałem ponad 2 miesiące, zdawałem pierwszy raz. Teraz czekam na plastik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja się już przestałem bać innych samochodów. Dzisiaj teściowi wyjeżdżałem z parkingu i poszło jak po maśle. A na pierwszy rzut oka nie było ciekawie, bo zamiast małym autem wyjeżdżałem "peżotem" 405 bez wspomagania ;) Jak już to ktoś powiedział - grunt to wyczuć sprzęgło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...