Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szbko - jaki był adres strony, na której można sprawdzić, czy prawo jazdy zostało już wyrobione ? Googlowałem ale coś chyba nie wyszło ;)

https://www.kierowca.pwpw.pl/ ;)

Tylko nie wierz do końca tej stronce ;) Najlepiej dzwonić i pytać. Mi podało dobrze, ale kolega miał takie kwiatki, że na stronie pisało, że nie ma, a w urzędzie już leżał ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafi15

mam pytanko szukalem ale nie znalazlem jaka jest zdawalnosc egzaminow praktycznych w Bytomiu, katowicach i tychach? dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafi15

tylko czy z kursantami czy z egzaminatorami?

i tu i tu jest mnostwo osob ktore umia jezdzic a oblewaja bo zdaja 1 raz a nie dali w lape :) to jest oczywiste... lapowki nigdy sie nie skoncza a oni beda dazyc do tego zeby zarobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko szukalem ale nie znalazlem jaka jest zdawalnosc egzaminow praktycznych w Bytomiu, katowicach i tychach? dzieki za odpowiedz

Hehehe - źle szukałeś.

 

http://www.word.katowice.pl/index.php?inc=...=11764423312481

 

Tu masz statystyki. Tylko nie wiem czy to jest dla samego Bytomia, czy ogólnie. Ale z tego co widziałem (i sam przez to przechodziłem) w Bytomiu to raczej średnio.

 

A tak swoją drogą - egzamin zdany 27.01, prawko do odbioru już od 04.02 :) W poniedziałek je trzeba będzie odebrać.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafi15

Hehehe - źle szukałeś.

 

http://www.word.katowice.pl/index.php?inc=...=11764423312481

 

Tu masz statystyki. Tylko nie wiem czy to jest dla samego Bytomia, czy ogólnie. Ale z tego co widziałem (i sam przez to przechodziłem) w Bytomiu to raczej średnio.

 

A tak swoją drogą - egzamin zdany 27.01, prawko do odbioru już od 04.02 :) W poniedziałek je trzeba będzie odebrać.

gratki, trafilem na ta strone ale to nie pisze czy to chodzi o katowice czy o region caly ktory tam wymieniony jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No - ja się mogę zaliczyć do tych 75% :E

Dziś 1. raz - WORD Bytom - nie wyszło...

 

W poniedziałek dzwonię po WORD'ach w okolicy jak z terminami...

Bo mi dali 16 kwietnia... no ****** co za chory kraj... 9tygodni czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafi15

No - ja się mogę zaliczyć do tych 75% :E

Dziś 1. raz - WORD Bytom - nie wyszło...

 

W poniedziałek dzwonię po WORD'ach w okolicy jak z terminami...

Bo mi dali 16 kwietnia... no ****** co za chory kraj... 9tygodni czekać...

stary idz do babeczki co przyjmuje zapisy 100zl dasz na kawe i czekasz do 4tygodni!

Gdzie i za co Cie oblali?

mozna sie zapisac na prawko z paszportem czy musi byc dowod?

Edytowane przez rafi15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z giftami nie będe się bawił i ryzykował :E;

 

A oblali mnie z mojej własnej winy - więc nie będe snuł wizji kolejnego mrocznego i złego egzaminatora;

Wymuszenie pierwszeństwa (ostre słońce/odbijanie się światła w asfalcie - 'rozpłynął' mi się jasny samochód);

Ot sytuacja głupia, żenująca; A sam egzaminator... Może nie gadatliwy i sympatyczny ale nie doczepiał się na placu do niczego (żadnego dopytywanie się o każde światło, płyn itd... olej to tylko pytanie czy umiem sprawdzić poziom, odpowiedź tak - koniec tematu, łuk sobie na lusterka częściowo machnąłem - też nic); Zatoczka na mieście - jak dla mnie słabo mi wyszła - zero uwag itd;

 

Cóz - widocznie tak miało być;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafi15

Z giftami nie będe się bawił i ryzykował :E;

 

A oblali mnie z mojej własnej winy - więc nie będe snuł wizji kolejnego mrocznego i złego egzaminatora;

Wymuszenie pierwszeństwa (ostre słońce/odbijanie się światła w asfalcie - 'rozpłynął' mi się jasny samochód);

Ot sytuacja głupia, żenująca; A sam egzaminator... Może nie gadatliwy i sympatyczny ale nie doczepiał się na placu do niczego (żadnego dopytywanie się o każde światło, płyn itd... olej to tylko pytanie czy umiem sprawdzić poziom, odpowiedź tak - koniec tematu, łuk sobie na lusterka częściowo machnąłem - też nic); Zatoczka na mieście - jak dla mnie słabo mi wyszła - zero uwag itd;

 

Cóz - widocznie tak miało być;

daj znac jak z terminami w innych wordach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu i tu jest mnostwo osob ktore umia jezdzic a oblewaja bo zdaja 1 raz a nie dali w lape :) to jest oczywiste... lapowki nigdy sie nie skoncza a oni beda dazyc do tego zeby zarobic

 

stary idz do babeczki co przyjmuje zapisy 100zl dasz na kawe i czekasz do 4tygodni!

Gdzie i za co Cie oblali?

mozna sie zapisac na prawko z paszportem czy musi byc dowod?

a ty tylko o lapowkach, oj oj kolega chyba idzie najlżejszą linia oporu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafi15

a ty tylko o lapowkach, oj oj kolega chyba idzie najlżejszą linia oporu ;)

nie zamierzam dac lapowki za prawo jazdy jesli o to ci chodzi bo to jest przegiecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tychy - 10 kwietnia, ew. po świętach;

 

Te 6 dni nie zrobi mi różnicy;

Zostaje dzwonić i pytać się czy nie zwolnił się jakiś termin, ew. będe spamował ich podaniem o wcześniejszy termin (powód mam, nie żaden wyssany z palca);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem dzisiaj, ze za nie zapiete pasy u pasazera placi wlasnie pasazer, a jesli pasazer ma prawo jazdy to dostaje rowniez punkty karne. Prawda to?

pasazer płaci 100zł a kierowca 100zł i bonus w postaci 1punktu ;)

jazda bez pasów - 100zł

przewozenie autem osob bez pasów - 100zł +1pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś doświadczenia w zdawaniu w ośrodkach w Krakowie? Jest ich mnóstwo i szczerze mówiąc ciężko się na coś zdecydować, oczywiście opinie znajomych są tutaj bezcenne ale może tutaj tez ktoś coś poradzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie znajomych raczej nie są bezcenne i miarodajne, chyba że znajomi są już dorośli i nie robią afery ,,bo oni mnie uwalili to ja im zrobię że są nie dobrzy''. Najlepiej obadaj okolicę worda i postaraj się nie stresować.

 

ps. jest forum Dąbrowskiego worda, więc Krakowski też może je ma (sprawdź google) ;)

Edytowane przez lol802

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku egzaminów na prawo jazdy poza umiejętnościami i opanowaniem, ważne niestety jest szczęścia jakie się ma przy takim egzminie.

 

Tak, jasne... A co liczysz w to "szczęście" ? :) Ja rozumiem, że "szczęście" trzeba mieć, żeby nie trafił się upierdliwy egzaminator a pozatym to ... ? Bądźmy szczerzy - umiejętności i opanowanie to 99% sukcesu. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy - umiejętności i opanowanie to 99% sukcesu. :) 

Jak masz szczęście :P . Trochę szczęścia nawet Ty byś potrzebował gdybyś jutro miał zdawać egzamin (i pomimo że trudno to tak przeliczyć na % to i tak sądzę że wyraźnie więcej niż 1%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...