Skocz do zawartości
bjabrzyk

Klawa Logitecha Nie Dziala

Rekomendowane odpowiedzi

siema pisze z klawy ekranowej wiec sie nieczepiajcie :mur: wczoraj siedzialem sobie na kompie i przestala dzialac myszka (zdaza sie trzeba zrestartowac kompa i jest ok)to restartuje wlaczam ok mycha chodzi ale klawa nie to wymieniam bateie ale dalej niedziala . :mur: probowalem juz wszystkiego i nadal njc ale co dziwne w biosie klawa dziala :blink: pomozcie!!! klawa to logitech cordles keybord w komplecie z myszka

Edytowane przez bjabrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczylem inna klawe i tez nie dziala a jak instaluje drivery logitecha to wyskakue System Windows pomyślnie załadował sterownik urządzenia dla tego sprzętu, ale nie może odnaleźć urządzenia sprzętowego. (Kod 41)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłącz do innego kompa na próbe - powinna działać bez koniecznosci instalowania żadnych sterowników. jesli nie pójdzie to sprawa jasna - klawa Ci padła (ale jesli sie nie myle masz na nia 5 lat gwarancji)

inna opcja to sprawdz jeszcze raz baterie. ja mialem z moja problemy dwukrotnie:

- raz pierwszy sprzedali mi stare baterie :/

- raz drugi zmieszałem ze sobą dwie pary różnych baterii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak jezli to jest klawiatura radiowa to gdy zmieniasz baterie w niej to poznije musisz wcisnać pod myszka i klawiatura takie male guziczki aby odbiornik je mogł znaleźć jeżeli nie to to padła klawiatura też mam poodbna klawiature Logitecha i zawsze tak mam jak wymieniam baterie musze ja wtedy tak jak by restartować.

Co wiedziałem to napisałem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladniej to pierw connect na odbiorniku, później connect pod klepałką

 

właśnie przed momentem, zaraz po napisaniu poprzedniego posta klawiatura przestala mi dzialac :D to sie nazywa zlosliwosc :) bateryki padly bez ostrzezenia (w sterach bylo "battery level is fair")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli klawiatura, jest na PS2, to raczej martw sie o płyte, a nie o klawiature, miałem swojega czasu dziwny pad najpierw myszy a potem klawiatury i winne było mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...