Skocz do zawartości
BENITO

Ostrzeżenie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałem do CHIPa robić test past termoprzewodzących. Więc do kompletu dostałem premierową pastę Pana Krzysztofa K. z Tarnowa.

 

Pasta jest na bazie proszku diamentowego.

 

Niestety na niej nie mogłem stabilnie postawić procka (nawet winda nie wchodziła), a co gorsza te piep.......ne diamenty powodują rysy na spodach bloczków oraz na RDZENIU!!!!!! :mur:

 

W paście ponadto można znaleźć jakieś grudy, które skutecznie mogą pomóc w spaleniu procka. :angry:

 

Stanowczo odradzam zakup tego wynalazku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość NoToKlops

beniu dzia ... (znaczy się dziękuję) - nie wdepnę w kupę dzięki Tobie .... a miałem już nadzieje, że i polacy coś wymyśleć umieją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miałeś farta stary. To coś nadaje się tylko do polerowania radiatorów o ile nie natrafisz na niespodziankę.

 

Więcej tego nie założę. Co ciekawe na każdej innej paście mój procek startuje, a na tej za cholerę nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miałeś farta stary. To coś nadaje się tylko do polerowania radiatorów o ile nie natrafisz na niespodziankę.

 

Więcej tego nie założę. Co ciekawe na każdej innej paście mój procek startuje, a na tej za cholerę nie chce.

1412618[/snapback]

Moze trafiła ci sie jakas "zgrupiała" resztka pasty lub za długo lezała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim jest Pan Krzysztofa K. z Tarnowa ? :>

Szef wszystkich szefów? A nie, to nie ten... :D

 

Ale tak na poważnie to faktycznie bardzo niemiła niespodzianka. Też miałem nadzieję, że w końcu coś rodzimego pokaże światu klasę a tu takie kwiatki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beniu jakis pech prześladuje Wałbrzyszan, Tobie przysyłaja sparchaciałego fiata ( :> ) i rysująca bloczki paste a mi siada pompka i co jakiś czas bez przerwy odskakują zaczepy od memów, to ci los :lol:

 

a tak do tematu:

POLAK POTRAFI !

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go nazwał mechanizatorem ;)

 

Przynajmniej bloczki się fajnie poleruje na lusterko tą pastą.

 

Obawiam sięwłasnie że koleś próbuje wciskać paste polerską zamiast pasty termo.

 

Przy pocieraniu o bloczek to badziewie robi się całe czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu syf a nie pasta <_< a mialo byc tak pieknie.......

A moze dostales jakas probke ktora byla z "pierwszej" parti, gdy koles jeszcze dopracowywal sposob produkcji :?: jezeli nie to chce sprzedawac najdrozsza paste polerska na swiecie, swoja droga jakie to musialy byc grudy ze porysowaly rdzen i bloczek :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej bloczki się fajnie poleruje na lusterko tą pastą.

 

Obawiam sięwłasnie że koleś próbuje wciskać paste polerską zamiast pasty termo.

 

Przy pocieraniu o bloczek to badziewie robi się całe czarne.

1413341[/snapback]

Ale tak samo sę dzieje jak poleruje się bloczki ceramiqe lub zwykłą H też sie robią czarne. Więc na podstawie tego nie moża pisać, że to pasta polerska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykły silikon o składzie pasty do zębów, a te diamenty to taki chwyt marketingowy bo człowiek sobie pomyśli

"Łał diameny to musi byc bardzo dobra.... musze ją mieć..."

Skoro ta pasta jest tak wydajna (z własnych doświadczeń, nie z pustych zapewnień) jak as5 na bazie srebra, to w czym problem ? Ważne, że odbiera ciepło, i dobrze odbiera ciepło. Nie wiem co miał Benito, ale to chyba nie ta pasta ;] Może ruska podróbka ;] ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Krzysztof wynalazca :P

P.S.

O czleku od CPC imc Krzysztofie P. nie wspomne... :P

1413327[/snapback]

a ty cierpisz cos do Krzysztofow ?

pochwal sie swoim imieniem a tez znajde kilku pajacow o tym samym

 

moj post wnosi tyle co cytowany ,wiec jezeli moderator uzna ze trzeba go usunac to tylko w komplecie prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co koleś do CHIPa wysyłał by podróbki? :lol:

 

Ostrzegam przed tym co zuwazyłem i tyle. Może defaultowy procek na tym i pójdzie,ale po solidnym OC nie ma mowy.

 

Zużyłem na próby pół strzykawki zanim napisałem tego posta, więc nie opieram się na jednorazowym doświadczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na moich znajomych dwóch Krzysztofów wynalazców (pozdrowienia :D) mogę powiedzieć że mają dobre pomysły ale są BARDZO roztrzepani więc możliwe że wysłał nie to co trzeba :D

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co koleś do CHIPa wysyłał by podróbki?

 

Ostrzegam przed tym co zuwazyłem i tyle. Może defaultowy procek na tym i pójdzie,ale po solidnym OC nie ma mowy.

Pewnie mu się coś yebło. Ja mam 4 próbki (mieszanki) i na każdej paście procek startował (o/c o 400MHz - mało, ale na więcej coś mi nie pozwala).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja na testy rzeczy związanych z chłodzeniem specjalnie puszczam proca na max OC, bo wtedy różnice pomiędzy wynikami są największe.

 

Przykładowo porównałem AS5 Z ACeramique i wyszło 2 stopnie mniej na korzyść AS5.

Na defaultowym procku,albo lekkim OC różnice były by trudne do odczytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...