Skocz do zawartości
BENITO

Ostrzeżenie.

Rekomendowane odpowiedzi

Benito, dostales chyba jeszcze wersje beta tej pasty, wiec nie miej pretensji, co innego jak by to byl gotowy produkt ktory sie juz sprzedaje, u Thorna widzialem 4 tubki oznaczone roznymi kolorami, ale jakos nie mialem okazji ich przetestowac samemu bo zapomnialem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> do domu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem Krzysztof - KGB też nim jest - w każdej grupie znajdą sie pajace :P ja jednego pajaca o imieniu Benito też znam a na nazwisko mu Musolini :P naziol!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad nexer masz to cos? za friko gdzies rozdaja?

1414464[/snapback]

Nie rozdają.

 

W każdym razie, osoba która "zleciła" mi test, prosiła mnie o dyskrecje i nie udzielanie żadnej informacji, ale wypowiadam się tutaj tylko z tego powodu by przypadek jaki niestety trafił się Benitowi nie wpłynął źle na sam produkt.

 

Benito, dostales chyba jeszcze wersje beta tej pasty, wiec nie miej pretensji, co innego jak by to byl gotowy produkt ktory sie juz sprzedaje, u Thorna widzialem 4 tubki oznaczone roznymi kolorami, ale jakos nie mialem okazji ich przetestowac samemu bo zapomnialem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> do domu

Te pasty właśnie są OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze za malo dajesz tej pasty :lol: daj pół tubki i wtedy spojrz na wyniki ;) Wiecie co czasami to polak potrafi :) ale wykombinować jak tu szybko zarobić na nieprzemyslanej idei :). W sumie to pewne że diament będzie szorował/ ścierał rdzeń.... info z jakieś stronki chmicznej :D diament syntetyczny: chemiczne i fizyczne właściwości diamentu syntetycznego pokrywają się z właściwościami diamentu naturalnego. Ściernice diamentowe ze spoiwem żywicznym zaleca się m. in. do szlifowania dokładnego węglików spiekanych i ostrzenia narzędzi skrawających. Ściernice diamentowe ze spoiwem metalowym służą m. in. do szlifowania węglików spiekanych, ceramiki, szkła, krzemu, skóry i gumy. Więc cuż się dziwić Benito ze ci bloczek i procka porysowało. Po drugie... jezeli jest to tak twardy materiał to trudno go będzie rozdrobinić (dlatego grudy w paście). Co prawda diament ma ogromną zalete znakomicie przekazuje ciepło, ale ma ogromne wady :mur: Nie jestem pewny i nie chce mi sie szukać :D ale wydaje mi sie ze diament przewodzi prąd... to tez by go dyskfalifikowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diament chyba nie przewodzi pradu, tylko grafit. No i bloczek raczej nie jest z krzemu ale na jedno wychodzi :)

 

A w zasadzie co nas obchodzi ze ten Pan Krzysztof nie moze rozdrobnić diamentów, to on robi tę pastę i na niej zarabia.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diament chyba nie przewodzi pradu, tylko grafit. No i procek raczej nie jest z krzemu ale na jedno wychodzi :)

 

A w zasadzie co nas obchodzi ze ten Pan Krzysztof nie moze rozdrobnić diamentów, to on robi tę pastę i na niej zarabia.

1417022[/snapback]

 

cos musi byc z krzemu, bo po co by robili wafle krzemowe ? zastanawiales sie kiedys nad tym oc piszesz ?

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos musi byc z krzemu, bo po co by robili wafle krzemowe ? zastanawiales sie kiedys nad tym oc piszesz ?

1417038[/snapback]

A ty sie zastanawiales kiedys nad tym co czytasz?? :mur: :mur:

 

"No i bloczek raczej nie jest z krzemu" BLOCZEK! , nie sądziłem że do produkcji miedzianych bloczków do chłodzenia wodnego są używane wafle krzemowe, ale skoro tak twierdzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benito ale moze walnij jakies proste testy na niekreconym procku. do ludzi bardziej dotrze ze na balymzwyklymszicie jest 2 stopnie mniej niz jak ty piszesz ze sie komp nie uruchamia. (nie chodzi tu o mnie ale jak bedizesz o tym pisal w chipie to lepiej jak oprocz zjebki pasta dostanie prosty test)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w przypadku gdy sam postanowisz sobie przetestować bo robisz to na własną odpowiedzialność, ale gdy "chip" narzuci ci np. przetestowanie czegos bo dostali probke i w tym momencie przy testach to coś uszkodzi ci podzespoły, czy "chip" tez sie wypina w tym momencie ? troche dziwne gdyby tak było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...