Skocz do zawartości
s0n1c

Jaka Obudowa Do 250zł

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie jak wiekszosc postow, pytanie jest w temacie.

Poszukuje jakies dobrj obudowy, najlepiej bez zasilacza, gdyz posiadam wlasny.

Co do obudowy to najlepiej zeby miala minimum 4 kieszeni 5.25, i jedna 3.25 zew.

Licze na wasza pomoc.

Acha jak by to mialo cos pomoc to plyta glowna DFI LanParty Ultra-D i zasilacz Tagan 420w. Do tego na proca wejdzie cooler zalmana 7000B wiec prosilbym o "przestrzenna" i przewiewna obudowe.

Jak chcecie mozecie pisac propozycje do max 300zł ale tylko wtedy jak buda warta ceny.

Pozdro.

 

Narazie znalazlem cos takiego http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15980 - Oczywiscie cena wyzsza bo to wkoncu komputronik :wink:

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ta buda kosztuje 350zl :zonk: do 250 kup jakiegos chiefteca midi tower albo big towera. na angela.pl pod kazda buda jest cena bez zasilacza tylko nie wiem jak ja zamowic bez tego zasilacza :huh:

1413464[/snapback]

Wystarczy w forumalarzu wpisac w uwagach ze ma byc bez zasilki :D ja tam nie mam problemu z tym bo mieszkam we Wroclawiu i jezdze do nich dosc czesto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam opowiem pewną historyjkę :) Otóż ostatnio wymieniałem trochę sprzętu - prawie całe bebechy łacznie z kartą graficzną i płytą główną, na obudowę zabrakło mi kasy i dopiero ostatnio mogę dokonczyc upgrade. (Mam mala obudowe jeszcze z lat 99 :)). Chciałem jeszcze trochę poczekac z wymianą obudowy ale pewnego dnia mnie oswieciło, gdy zachciało mi się grać kierownicą w jakas samochodowkę. Kierownicę podłaczyłem pod USB, no i przyszla pora na pedały...szukam szukam jakiegos slotu na nie i nie ma :) :zonk: Potem przyszla pora na joystick (kabel podobny do tego od drukarki)...patrzę..też nie ma slotu :zonk:

 

I teraz postawię - byc moze - glupie pytanie :P Czy ty po prostu wina obudowy i nie ma gdzie "wyjąć" tych slotów z nowej płyty głównej która z kolei ma inne ułożenie slotów czy cos innego? (mam płytę Epox 8rda3I). I tylko wystarczy zmienic obudowę by "problem" się skonczyl?

 

No i jaką radzicie kupic mi obudowę tak do 250zł? Mam zasilacz modecom (jeden z lepszych) za 110zł czy tam 140 :) i chcialbym jakos dopasowac obudowę do resztu sprzetu - zeby obudowa była przewiewna i funkcjonalna - jeszcze zamierzam zamontowac Tuner TV i cooler Freezone 92AlCu...

 

Z tej strony angela.pl spodobał mi się model MODECOM MAGIC II SREBNY za 139zł oraz Avalon Guardian Silwer za 179zł (http://mcs.pc.pl/produkt505.html).

 

Ups..ale się rozpisałem..wybaczcie :) Liczę na waszą fachowosc i szybkie odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pedaly to sie nie podlacza do kompa tylko do kolumny kierownicy :wink: a w nowszych kompach nie ma tego gniazda do tych starych joystikow. wiec buda nie ma sie tu nic do rzeczy. co do samej budy to wez jakiegos szefa z wlasnie angeli bez zasilki medium towera. do 250 sa z serii dragon i matrix jak sie nie myle B)

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( To co robic? Joystick jest naprawdę niezły...

A pedały jedym kablem podłacza się do kierownicy a drugiem bezposrednio do kompa :P

 

I jaka jst roznica miedzy midi tower a medium tower? Bo jesli medium jak nazwa wskazuje jest duza to mi sie na stoliku nie zmiesci:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stąd brałem mojego antec-a 3000B

http://www.acris.pl/produkt.jsp?ocena=5&pi...tton=Wy%B6%B3ij

nie pamietam ile wysyłka, ale chyba 10 zł

Obudowa jest z grubej blachy i nieźle trzyma sie wszystko kupy, nie bedziesz żałować. No moze troche szkoda ze nie ma okienka żeby zerkać do środka <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz to chyba tysiac razy pisałem ..... kupuj chieftec'a na angela.pl.

Ja mam jak w podpisie ... super przestronnie i przewiewnie; chyba najwiekszy medium tower (LBX)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, obczaje wasze typy tylko czy "pojawia" sie sloty z yojstick i pedały, które ostatnio "zniknęły"? Chodzi mi o to czy jest np mozliwe ze przy malej obudowie nie mozna "wyjąć" wszsytkich slotow na kable?

 

BTW Wszsytkie wasze propozycje to czarne obudowy :/ A ja szukam szarej :P lub w zblizonych kolorach do szarej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz ci mowilem ze joystika nie podlaczysz!! to zalezy od plyty glownej czy ma takie wejscie. chyba ze kupisz taka przezsciowke z wyjsciem na game port podlaczana do samej plyty glownej. co do kierownicy to daj linka to zabaczymy bo nie spotkalem sie jeszcze z kierownica gdzie pedaly podlacza sie do plyty :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, obczaje wasze typy tylko czy "pojawia" sie sloty z yojstick i pedały, które ostatnio "zniknęły"? Chodzi mi o to czy jest np mozliwe ze przy malej obudowie nie mozna "wyjąć" wszsytkich slotow na kable?

 

BTW Wszsytkie wasze propozycje to czarne obudowy :/ A ja szukam szarej :P lub w zblizonych kolorach do szarej.

1441037[/snapback]

Ten Chieftec co ci podałem jest też w wersji SILVER ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem ktora jest lepsza a ktora gorsza ale wiem jedno ze ta mi sie bardzo dpodoba i wizualnie i wydaje mi sie ze jest nie droga patrzac na ceny innych bud :P niestety jak mi sie uda to bede mial z 230zł na bude :) wiec chcialbym kupic ta:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50165463

 

PS. czy ma ktos jakiegos linka do testu gdzie jest ladny opis zalet oraz wad i duzo zdjec prezentujacych ta wlasnie bude...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm..mi chodziło o trochę inną szarosc ;)

 

Myszek >>jak bezposrednio do płyty głównej? :) I ile taki "wybryk" kosztuje? :(

 

Moja kierownica: 1444914[/snapback]

sekundka na allegro i masz: :wink:

http://allegro.pl/search.php?string=game+port

a co do kierownicy to mam identyczna :wink: B) dokladnie ta samo i moge cie zapewnic ze pedaly sie podlacza do kolumny kierownicy.

PS. tobie ona tez tak skrzypi :angry: :-| <_< :sad: :mad:

ja nie wiem ktora jest lepsza a ktora gorsza ale wiem jedno ze ta mi sie bardzo dpodoba i wizualnie i wydaje mi sie ze jest nie droga patrzac na ceny innych bud  niestety jak mi sie uda to bede mial z 230zł na bude  wiec chcialbym kupic ta:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50165463

 

PS. czy ma ktos jakiegos linka do testu gdzie jest ladny opis zalet oraz wad i duzo zdjec prezentujacych ta wlasnie bude...

buda fajna sam chce kupic sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem ktora jest lepsza a ktora gorsza ale wiem jedno ze ta mi sie bardzo dpodoba i wizualnie i wydaje mi sie ze jest nie droga patrzac na ceny innych bud :P niestety jak mi sie uda to bede mial z 230zł na bude :) wiec chcialbym kupic ta:

 

1446295[/snapback]

No super obudowa, naprawde zamocna :) Taką to chyba ''szlachta'' tylko ma B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, padłem :) Ale ze mnie hak(i)er :D Rzeczywiscie - podłaczyłem pedały do kierownicy i jest cool :D

 

Kierownica mocno skrzypi jak często się nia gra ale mimo tego i tak zabawa jest przednia i nieoddałbym jej nawet za jakiegos logitecha wartego 800zł B)

 

Obudowe wole kupic w sklepie niz na Allegro (jedyne co kupiłem na Allegro to procek Barotn 2500 mobile z którego zreszta jestem b.zadowolony) jednak pewna awersja pozostaje ;)

 

No lwasnie - ma ktos dostep do testów i funkcjonalnosci obudów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super obudowa, naprawde zamocna  :)  Taką to chyba ''szlachta'' tylko ma B)

1446725[/snapback]

mozna wiedziec o co ci biega? :wink: :wink: wyczulem jakas ironię :wink: B) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachta = bogacze ;) A są ajkies fajne obudowy do 250zł np z dodatkowymi, małymi wiatraczkami itp? Czy te ktore daliscie juz maja takie ekscesy? ;)

1447016[/snapback]

W tej obudowie Szefa masz miejsce na wiatraki, ale nie ma ich w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom nie ma wiatrakow w zestawie ale i dobrze bo ja nie chcem ich tam, bo ja by byly to pewnie jakies najzwyklejsze a co za tym idzie glosne ktore w moim przypadku byly by zbedne... a tak to kupie te Artic Colinga z czujnikiem temp. i auto. regulacja obrotow :P wrzuce ze 4 takie i niech sobie spokojnie dmuchaja byle bylo cicho, do tego wrzuce jeden 120mm tylko zeby tez mial czujnik to by bylo git lub zeby byl taki z 100 obr/min :)... biore ja tylko z 2 powodow aby bylo duzo miejsca, bo w mojej jest ciasno oraz po to abym mogl wrzucic duzo cichych wiatrakow aby bylo chlodno i cicho- bardzo cenie cisze :)...

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol to ty ile chcesz dac za tej zestaw ? :)

 

BTW Mam modecoma 350W (zasilacz - ostatnio często polecany). Nie wiecie moze ile wytwrza decybeli ?:)

 

EDIT: chodzi mi o model ATX-350GTF 350W PFC

Edytowane przez Termo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za bude z 220zł no a za wiatraki mam nadzieje ze sie zmieszcze gdzies w granicach 60zeta... to w 300zeta moze sie z mieszcze i moze zostanie mi jeszcze na piwo :P

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...