Skocz do zawartości
mikas

Zwrot Kasy Za Kartę Graficzną

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem w grudniu 2003 r. kartę graficzną PROLINK GeForce FX5700 256MB GOLDEN LIMITED . Karta miesiąc temu uległa uszkodzeniu. Po miesięcznym przebywaniu w serwisie, dowiedział się, że mogę dostać za nią zwrot pieniędzy, oczywiście nie powiedziono mi ile i kazano zadzwonić za dwa dni. Za kartę dałem 760 zł, ale wiem, że takich pieniędzy nie dostanę, jak sądzicie ile mogę żądać za taka kartę. Tyle ile ona jest warta w obecnej chwili jako nowa, czy używana. Miał ktoś może podobny przypadek? Musze oczywiście też kupić coś nowego, mam zamiar góra z 150 zł dołożyć do tej karty. Co byście polecili, dobrego i taniego ? :) Nie wiem czy w ogóle warto kupować coś z Nvidia, może lepiej Radeona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musza ci oddac tyle ile zapłaciłes, ale ja bym na twoim miejscu nie zadał pieniedzy tylko wymiane np na 6600gt

1412617[/snapback]

Też tak bym chciał . Jestem w stanie im nawet dopłacić ze 100 zł . Ale czy tyle dostane.

A jeśli brać tego 6600 Gt to jakiej firmy . Galaxy są tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zapraponowali zwrot kasy to musza zwrocic calosc. Nie daj sobie wmowic ze dzisiaj karta jest warta mniej. Takie jest prawo.

A za ta cene to mozesz kupic 6600GT(bez doplaty) lub 6800LE@GT(allegro) i to bdzie jedna z lepszych propozycji. 6600GT przy tej karcie nie ma szans :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całość muszą Ciz zwrócić

nie ma żadnych ustępstw, skoro sami zaproponowali zwrot

jeżeli będą coś sapać to postrasz ich jakąś org. broniącą praw konsumenta - działa pięknie ;] każdy z tych sklepikarzy ma coś na sumieniu więc raczej nie chcą żeby się nimi interesował ktokowliek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...