Skocz do zawartości
SGJ

WinSPatcher -Zbiór Aktualizacji Do Windows

Rekomendowane odpowiedzi

@SGJ, w jakiej formie archiwum są publiowane przez ciebie łatki ?? Da się je zintegrować nlitem ?? Aktualizacje jak w przypadku autoptchera także są comiesięczne ?? I ostatecznie, czy metoda integracji z zainstalowanym systemem jest identyczna jak w przypadku autopatchera ?? Przeraża mnie to, że po autopatcherze wylogowanie/wyłączenie systemu trwa wieki, a czasami wogóle się nie wyłącza, czy w WinSpatcher też się to zdarza ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje są luzem w kilku folderach, mozna je zintegrowac nlitem.

Wersja do XP jest co miesiąc, pozostale to róznie.

Zwykle testy robie na virtual pc, ale zarówno na maszynie wirtualnej jak i na kilku normalnych komputerach gdzie go instalowalem nigdy nie zauwazyłem problemów z zamykaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nowego od przyszlego miesiąca

 

Dołączona grafika

Niewielkie zmiany w wyglądzie i poprawione zliczanie aktualizacji

 

Dołączona grafika

Więcej opcji

 

Dołączona grafika

Zmieniona kolejnosc opcji

 

Dołączona grafika

Zmiany przy wyborze aktualizacji

 

Dołączona grafika

Nowa funkcja usuwania kopii aktualizacji

 

Dołączona grafika

Poprawiona funkcja wyswietlania zainstalowanych aktualizacji. Dodatkowo 2 klik umozliwia odinstaowanie jesli aktualizacja na to pozwala

 

Dołączona grafika

dostep do windows update nie wymaga uruchomienia przeglądarki. WU dostepne bezposrednio z programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SGJ

 

1. Dzieki za wklad w rozwoj WinSPatcher'a :).

2. Chyba trafilem na malenkiegu bug'a. Siedze teraz na Win2k3 i niedawno update'owalem system WinSPatcher'em (zainstalowany, zostal w 'program files', w razie gdybym potrzebowal czegos jeszcze). Dzis sciagnalem WinSPatcher'a dla XP i z lenistwa, przy instalacji klikalem tylko 'Dalej' (:P). Szukam go potem pod 'program files' i... okazalo sie, ze wyladowal w tym samym folderze co aktualizacje do 2k3 (\sgj\winspatcher 2003).

 

Nie wiem na jakiej podstawie instalator tworzy sciezki, ale wez pod uwage czynnik ludzki i lenistwo zwiazane z domyslnymi ustawieniami ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak faktycznie jest [; zassałem WinSpatcher XP SP3 v4.2 [plik WinSPatcherXPSP3v4.2.exe] zainstalowałem, odpalam i widzę...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

a ja chciałem dla SP3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...