Skocz do zawartości
dszywala

Czy Uzasadnione Pretencje ?

Rekomendowane odpowiedzi

2)Umieścił Prywatną rozmowe z gg na forum publicznym...to też jest złamanie prawa.

No proszę ;] ! Z tą niezgodnością to ofkorz będzie się upierał, że nigdzie nie napisał, że stable <_< Ale co do pkt.2 to bardzo trafnie go można zagiąć, tylko prawnie nie znam konsekwencji, musisz obadać. Tak czy inaczej, siano musi być, nie ma bata...Jestem jak najbardziej po stronie Maka, a pan dszywala chyba sobie sprawił wakacje ;/ 3m się mak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mak777

przeciez Ci napisalem, ze to wyglada na oszusta i kretacza, a ty napisales, ze sie polapales, to po co wdawales sie w jakies dalsze gadki i gdybania, z oszustami i kretaczami sprawy zlatwia sie szybko i stanowczo nie wdajac sie w zadne interesy, ludzie kiedy wy sie nauczycie, swoja droga to ta "dyszla" czy jak mu tam, mial do mnie jakies watki na priv za to co o nim napisalem, czyli ze jest oszustem, ale napisalem tylko prawde, i teraz to potwierdza, nauczcie sie prosze, ze nie ma tanich/fajnych okazji i nie wierzcie ludziom na slowo, dales sie zrobic i pewnie kasy juz nie dostaniesz, chociaz zycze zebys dostal kase albo chociaz ta "dyszle" w swoje rece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG mak777 po raz kolejny udowodniłeś że jestes żałosny....

Od niedawna zauważyłęm że to forum spada na psy, pewnie dlatego

http://forum.purepc.pl/index.php?&act=ST&f...7&mode=show&st=

Na tweaku juestem już bardzo długo początkowo z innego konta, mak777 dośc często sie udzielał miałęm go za normalnego gościa ale teraz to już przesdada.

 

Fakt może i mój błąd nieprzetestowałem stabilności ale do cięzkiej cholery chyba trzeba pytać o cos p[rzed zakupem . . .

 

Chciałem byc fair bo w życiu nikogo nie oszukałem zapytałem mak777 jak chce to rozwiązać dałem mu wolną rękę...

Zaproponowałem że oddam mu od razu całą kase za procka, ale mak777 obużył sie i powiedział że to nie wchodzi w grę bo swojego procka już sprzedał a nie ma skąd pozyczyc zastepczego.

Zaproponował żebym zwrócił mu 50zł

 

http://pcprojekt.pl/forum/viewtopic.php?t=12344

 

Ja podliczyłęm wszystko i wyszło mi że sprzedałbym procka z już pewnymi 2500mnhz(według maka żeby nie było za 480zł!!

Powiedziałęm mu to i z kolei zaproponowałem że zwrócę 30zł, miał sie zastanowic i wcoraj dać mi odpowiedź.

 

około 17 odzywam sie na gg zapytac co i jak, piszę że teraz nie może gadać jak będę pogadamy w nocy i że będzie chciał zwrot kasy.

 

Odzywam się po raz kolejny około 21 i mówię że OK niech podaje numer konta zwrócę mu to 50zł i po sprawie.

A on nagle wyskakuje że chce żebym mu jednak oddał całą kase za procka....

Całkowicie niz z gruszki ni z pietruszki.

Potem toczylismy bezzensowną romowe przez ponad godzinę.....

Gdyby uprzedził mnie że będzie chciał jednak całą kase za procka z nie tak jak sie umawialiśmy , nie kupiłbym psu i zalmana tylko poszedłbym kolejny raz na ręke i kase bym oddał.

 

Teraz bezczelnie pisze na forum że jednak nie postąpięłm OK i że jestem oszustem....

Tak się bawić nie będę.

koniec interesów na forum, mak777 zraził mnie totalnie.

Na allegro przez ponad 3 lata i ponad 150 zrealizowanych transakcji , oczywiście trafiali się ludzie nieodpowiedzialni ale nie taki odsetek jak spotyka się obecnie na forum...

 

Zeby nie było oto potwierdzenie z mbanku przelania 50zł rekopensaty za procka

Tak jak mak 777 chciał:

 

http://dszywala.neostrada.pl/potwierdzenie.JPG

 

Więcej pisac na ten temat nie będę.

 

To e mak777 zamówił sobie Venica nie mając na niego kasy to nie moja sprawa.

Ze swpojej strony uważam sprawę za zamkniętą.

 

A jeżeli mak777 chcesz to prosze bardzo sądy stoją otworem.

 

PS jest takie cos jak znieważenie publiczne i nazwanie mnie,, oszustem i krętaczem a moje wklejenie loga na forum jest całkowicie zgodne z prawem (usunięty login numer gadu-gadu i inne informacje mogącę zidentyfikować rozmoówcę bez jego zgody i wiedzy).

 

p3dzi0r i kilku kolegów maka777 zamieściłęm cała rozmowę z gg dobrze o tym wiesz bo albo jesteś kolega maka777 albo jego klonem bo niby skąd wiedział że kupiłęm zasiłkę i zalmana skoro gadałem o tym tylko i wyłącznie z makiem....

 

 

The end

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt może i mój błąd  nieprzetestowałem stabilności ale do cięzkiej cholery chyba trzeba  pytać o cos p[rzed zakupem . . .

 

1419151[/snapback]

to ja się pytam po raz kolejny. Po kiego czorta komuś procek który chodzi 2700mhz ale niestabilnie? przecież to jest niezwykle oczywiste, że chodzi o stabilną pracę... i nie MOŻE Twój błąd tylko napewno:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja się pytam po raz kolejny. Po kiego czorta komuś procek który chodzi 2700mhz ale niestabilnie? przecież to jest niezwykle oczywiste, że chodzi o stabilną pracę... i nie MOŻE Twój błąd tylko napewno:)

1419167[/snapback]

ok Mój błąd ale piałem makowi777 że mam go 1 dzie był w kompie kilka godzin

Gdybym napisał że chodzi na 100% full stabilnie i nie wiem pokazał nieswojego screena albo coś byłbym oszustem

Ale JA sam nie wiedziałem o tym procku za dużo a mak o nic nie pytał!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A on nagle wyskakuje że chce żebym mu jednak oddał całą kase za procka....

Całkowicie niz z gruszki ni z pietruszki.

Nie wiem czy coś przeoczyłem, ale były dwie opcje - zwrot tych 50 czy 30zł i zwrot całej sumy 500ziko. Ale kuźwa ludzie jesteście z deka nieodpowiedzialni...Zarówno Maczek ;] jak i Ty, z tym psu i zalmanem, on z vencikiem...

Ja się pytam: Jak było naprawdę z tym uzgadnianiem formy...przecież była mowa o zwrocie całej sumy, nawet się tym chwaliłeś na forum, że jesteś uczciwy bleble, a tu nagle ni z gruszki ? Chyba, że już się umowiliście na to 50zyla...

Może oboje Panowie się wypowiedzą...

 

Nadal po stronie Maczka jestem ;]

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pytał bo wiedział że jestes z tweaka, a ludzie z tweaka zwykle maja wieksza wiedze na temat proców i oc niż "zwykli allegrowicze". Chciales opinie to ja dostales, przeciez gdyby towar byl w 100% zgodny z twoimi zapewnieniami to nikt by do ciebie nic nie mial. A skoro nie jest to przynajmniej załatwiasz sprawe jak na uczciwego człowieka przystało, a nie oceniajcie mnie i rozwiazcie to za mnie.

Aha z tego co wiem to wiek nie jest wyznacznikiem wiedzy , powagi i odpowiedzialności danego człowieka. Wiec po co te porownania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok Mój błąd  ale piałem makowi777 że mam go 1 dzie był w kompie kilka godzin

Gdybym napisał że chodzi na 100% full stabilnie  i nie wiem  pokazał nieswojego screena albo coś byłbym oszustem

Ale JA sam nie wiedziałem o tym procku za dużo a mak o nic nie pytał!!!!

1419182[/snapback]

kupiec procka winchestera (1-01-2005 3:09)

gwarantujesz te 2700mhz? :)

Ja (1-01-2005 3:10)

tak

 

I Ty mu jeszcze zarzucasz że się nie dopytał?

Miał sie zapytać czy to w biosie? Czy w ogóle system wchodzi na tym 2700mhz?

Rozbawiłes mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ciężkiej cholery dszfala!

 

Czy masz całą społeczność tweaka za aż takich tępaków? Zamieszczenie loga z rozmowy na gg nie było zgodne z prawem- mam nadzieję, że nie jesteś aż tak głupi by nie zauważyć tych fragmentów w których mak777 pisał "to zaznacz na allegro, że sprzedałes MAKOWI777"...

 

Z loga jednoznacznie wynika z kim prowadziłeś rozmowę.

 

Z loga jednoznacznie wynika, że sprzedałeś towar niezgodny z opisem.

 

Z KC jednoznacznie wynika, że nawet głupi log z gg to już forma umowy cywilno- prawnej.

 

Z tej sytuacji wynika, że jeśli tylko w otoczeniu mak'a znajdzie się jakiś rozgarnięty dorosły z chociażby elementarną znajomością prawa to masz przesrane...

 

PS. Moim zdaniem te 50pln to możesz sobie wsadzić. Powinieneś zwrócić kasę i grzecznie wynieść się z forum, co by smród za długo nie pozostał.

 

PPS. Przepraszam za może z leksza emocjonalny, momentami, ton wypowiedzi ale nie cierpię tych polaczkowych kombinatorów (a niestety ostatnio paru takich się obok mnie kręci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej sytuacji wynika, że jeśli tylko w otoczeniu mak'a znajdzie się jakiś rozgarnięty dorosły z chociażby elementarną znajomością prawa to masz przesrane...

1419231[/snapback]

A sam Mak nie wystarczy?

13.10.1986r - rocznikowo 19, w praktyce niecałe.

1407737[/snapback]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Mak dostał już to 50zł to według mnie powinien dać sobie spokój z dalszym ciągnięciem tej sprawy bo to nie ma sensu. Sprzedaj go na allegro za ODPOWIEDNIĄ cenę PODAJĄC w jakich ustawieniach CHODZI STABILNIE dając piękny przykład dszfali jak sie powinno aukcje stawiać :wink:

Poza tym: " nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło " - proca sprzedasz - jak bedziesz jakies 20 zł do tyłu to sie wielka krzywda nie stanie. Następnym razem zarówno Ty jak i wszyscy którzy przeczytali temat będą dokładniej przepytywać ewentualnego sprzedawce - którym na pewno nie będzie dszfala.

Pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczny pomysł. Jeszcze sie bawic ze sprzedaza a mak777 wyrazie mowil ze potrzeuje kaske do wtorku. Nie mu koles odda ile zapracil i sam sobie jeszcze raz sprzeda ze strata... Nie dosc ze mak777 stracil nerwy to jeszcze teraz ma sie pierdzielic ze sprzedaza... :mur: I to jeszcze na tym stracic... Dla mnie to bylo zwykle oszustwo i proba naciągniecia <_<

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczny pomysł. Jeszcze sie bawic ze sprzedaza a mak777 wyrazie mowil ze potrzeuje kaske do wtorku. Nie mu koles odda ile zapracil i sam sobie jeszcze raz sprzeda ze strata... Nie dosc ze mak777 stracil nerwy to jeszcze teraz ma sie pierdzielic ze sprzedaza... :mur: I to jeszcze na tym stracic... Dla mnie to bylo zwykle oszustwo i proba naciągniecia <_<

1419537[/snapback]

No według mnie to nie jest idiotycznypomysł. Wolałbym sie pierddzielić ze sprzedażą niż z kolesiem pokroju dszfali. Nie widzisz ze załatwienie z nim nawet najprostszej sprawy jest problemem? :> Myślisz że jeśli koleś mu do tej pory nie chciał oddać całej kasy to nagle go sumienie ruszy i pokornie wyśle całą sumkę z bukietem kwiatów na przeprosiny <_< :> ? A pomysły typu *sąd* uważam za niepoważne - bo więcej by Maka wyniosło chyba na bilety\bene na dojazd do siedziby sądu/policji niż to co straci na ewentualnej sprzedaży zakupionego procka- dodatkowo wątpie czy log z GG moze być dowodem w sprawie (ale moge sie mylic). Na koniec zaznaczam że nie bronie dszfali - to on popełnił jako pierwszy błąd i jest sprawcą całego zamieszania, ale mak777 tez nie pozostaje mu dłużny bo troche sie pospieszyl IMO z kupnem nowego proca nie czekając na rozwój wydarzeń. Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest z tego wszystkiego ze i na tweaku mozna sie naciac :-| , oczywiscie nie na wszystkich bo raczej nikt nie bedzie watpil w to co pisze w dziale sprzedam np: yotomeczek albo kto inny, z tak zwanej "starej gwardii" , jednak co do reszty juz trzeba byc, jak widac, uwazym i sie pytac jak 8 letniego dziecka co i jak.

 

To jest przykre... bo ( tak ja uwazam ) Mak kupil cpu od dszywala najprawdopodobniej dlatego ze byl on z tweaka, a wiec jak napisal wczesniej p3dzi0r:

  a ludzie z tweaka zwykle maja wieksza wiedze na temat proców i oc niż "zwykli allegrowicze

Zreszta co ty chcesz udowodnic dszywala, ze jak mu zwrociles te 50 zl to juz wszystko ok? tlumaczysz sie ze mak777 nie podjol odrazu decyzji czy chce cala kase czy tylko te 50zl "rekompesaty " . Niby ty wybrales za niego ze mu oddasz 50zl i po sprawie... Nie musial podejmowac decyzji od razu, nie sadzisz? Mogl to raczej przemyslec, i odpowiedziec ci np dzien pozniej. On chce teraz zwrot pieniedzy, a wiec powinienes mu je oddac i miec nadzieje ze bedzie tak "wspanialomysly" i nie pojdzie z tym na policje, bo jak wczesniej napisal draak zlamales pare paragrafow.

 

Najgorsze jest to ze ucierpiala reputacja wszystkich sprzedajacych ludzi na tweaku , teraz juz nikt nie jest pewny czy sprzet sprzedawany jest zgodny z zapewnieniami ( oczywiscie sa wyjatki, o ktorych pisalem wyzej ), przykre.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dszywala - masz jeszcze pretensje, że RACZYŁEŚ sprzedać COŚ NIEZGODNEGO Z OPISEM i jeszcze klient się wali o to ? Spadłeś z drzewa ?

 

IMO - powinnieneś oddać całą kase + kase dodatkową za cały kłopot, który niepotrzebnie stworzyłeś dzięki swojemu l4mz0rskiemu i n00bowatemu opisowi tych wspaniałych 2700 MHz. Poprostu jesteś lama i tyle, takim ludzikom von z tweaka powinno się mówić :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real_Cash ty mnie już człowieku nie denerwuj bo twoje posty niemozna zinterprestować, zobacz na date ogłoszenia .....

 

Posałęm juz i nie będę się więcej powtarzał:

Mak od samego początku chciał tylko i wyłącznie zwrot 50zł.

Dopieo Wzoraj o 17 pierwszy raz napisał ni z gruszki ni z pietruszki że chce całą kasę.

 

Ja zrobiłem tak jak sie umawialiśmy oddałem mu 50zł jak chciał

procek wyszedł go mniej niz 500zł więc to chyba cena ok do tego ja straciłęm duzo więcej(prowizja w allegro 20zł wysyłka na własny koszt)

 

Na tweaku nie mam zamiaru nic już sprzedawać bo to bez sensu, ludzie nie znając do końca sytuacji wydają osądy na mój temat.

 

luks__pl on miał się zastanowic czy odpowiada mu to 30zł czy nie,(proponował 50) nawet słowem na gg nie wspomniał o żadnym zwrocie kasy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm to dziwne troche bo z rozmowy opublikowanej na poczatku tematu wynika ze dszywala mial dlug i musial sprzedac procka, a tu nagle okazuje sie ze kilka dni pozniej kase za procka przeznacza na jakies "badziewia" do kompa :blink:

 

Moze ten dlug to taka wymowka zeby byc bardziej wiarygodnym. W koncu nie kazdy sprzedaje procka dzien po nabyciu no chyba ze kupilo go sie z oczekiwaniami na slynne 2700 Mhz stable a tu kapa wiec trzeba go komus sprzedac i poszukac innego :huh:

 

Na tweaku nie mam zamiaru nic już sprzedawać bo to bez sensu, ludzie nie znając do końca sytuacji wydają osądy na mój temat.

To po kiego grzyba zalozyles ten temat skoro Ci sie opinie nie podobaja <_<

Edytowane przez Qezal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz jaj koles przyznac sie ze naciagles mak'a777.

 

Jezeli czujesz sie uczciwy i wogole to oddaj kase on Ci odda proca i wszyscy zadowoleni... Wierze ze kazdy uczciwy sprzedawca by tak zrobil, a przynajmniej dał 2-3 na test sprzetu itp. itd. A nie odrazu kase wydac i teraz sie wypierac ze "on odrazu nie powiedzial"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mak777

Jak ci się nudzi i masz czas to możesz od niego te pieniądze wyciągnąć...

1)Towar niezgodny z opisem - Chyba to jest łamanie prawa?

2)Umieścił Prywatną rozmowe z gg na forum publicznym...to też jest złamanie prawa.

1418748[/snapback]

Jeśli tak jak pisałem do wtorku sprawa się nie rozwiążę sprawa zostanie rozwiązana innymi metodami, teraz to już napewno nie odpuszczę, skoro on sobie pogrywa to zobaczymy! Jutro popołudniu jestem umówiony z wujkiem prawnikiem (BTW jednym z lepszych we Wrocławiu). Skoro nie da się polubownie to rozwiążemy to w inny sposób.

 

 

Ktoś pytał czy logi z gg mogą być dowode, tak mogą, ale policja sama je uzyskuje od administratorów gg. Nie będe się już więcej wypowiadał, czekam tylko na odpowiedź dszywali co postanowił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posałęm juz i nie będę się więcej powtarzał:

Mak od samego początku chciał tylko i wyłącznie zwrot 50zł.

Dopieo Wzoraj o 17 pierwszy raz napisał ni z gruszki ni z pietruszki  że chce całą kasę.

 

Ja zrobiłem tak jak sie  umawialiśmy oddałem mu 50zł jak chciał

procek wyszedł go  mniej niz 500zł więc to chyba cena ok do tego ja straciłęm duzo więcej(prowizja w allegro 20zł wysyłka na własny koszt)

 

Na tweaku nie mam zamiaru  nic już sprzedawać bo to bez sensu, ludzie nie znając do końca sytuacji wydają osądy  na mój temat.

 

luks__pl  on miał się zastanowic czy  odpowiada mu to 30zł czy nie,(proponował 50) nawet słowem na gg nie wspomniał  o żadnym  zwrocie kasy.....

1419618[/snapback]

 

O nie nie, tak nie było, ja powiedziałem że chcę 50zł, a Ty że max co mi możesz dać to 30zł ale wolisz mi zwrócić całą kasę, ja poweidziałem że sie zastanowie i już nie kombinuj że Ty myślałeś że się zastanowię czy 30 czy 50zł, bo takie wkręty to małym dzieciom możesz puszczać... Proc mnie wyszedł mniej niż 500zł? Ja jakoś pamiętam że Ci wpłaciłem 550zł - te 50zł to daje 500zł, a to mnie w żaden sposób nie satysfakcjonuje tymbarzdiej że miałeś poczekać na moje zastanowienie się... Widzę że sprawa bez sądu i osobistej wizyty w Krakowie się nie obejdzie. Ok, skoro już mam stracić to przynajmniej dam przestrogę innym krętaczom.

 

Proszę Cię przemyśl jeszcze raz wszystko, ja naprawdę nie żartuję i tego tak nie zostawię, zresztą ludzie z tweka wiedzą na co mnie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że powinieneś napisać "Zresztą ludzi z tweaka stać na wiele jeżeli chodzi o komputery"  :)

Bo taka prawda.

mak777 - Bardzo podba mi się twoja postawa , NIE ODPUSZCZAJ MU! OSZUSTÓW TRZEBA TĘPIĆ  :mur:

1419649[/snapback]

Nie mam zamiaru odpuszczać, już jedna osoba padła ofiarą jego niedomówień (zapomniał o w/wymieniamym przezemnie radiatorze że ma pęknięty jeden listek a drugi nadłamany i że brakuje jakiegoś tam kabelka, pozatym to co pisze o zasilaczu w dziale sprzedam...).

 

A "kolego" Dszywala, jeśli sądzisz że to wszystko to moi koledzy to się mylisz, 80% ludzi tutaj widzę nicki pierwszy raz, a co do klonów, administratorzy w razie potrzeby mogą sprawdzić czy to klony czy nie, ale przejedziesz się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boże ludzie. Przecież dzszywala ci powiedział, ze oda hajs, ty powiedziałeś zr chcesz 50 dych to masz pieniądze z powrotem. Kupił sobie coś jego prawo ,a ty chcesz kase teraz po sprawie bo kupiłeś venice'a ludzie czy wy jesteście niepoważni? czy dszywala kłamie i kupił sprzęt zanimmak77 mu powiedział, ze chce 50 dych? Sprzedaj tego proca na allegro i jeszcze zarobisz a to że tak wyszło jakoś od początku nie możecie się dogadać :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm to dziwne troche bo z rozmowy opublikowanej na poczatku tematu wynika ze dszywala mial dlug i musial sprzedac procka, a tu nagle okazuje sie ze kilka dni pozniej kase za procka przeznacza na jakies "badziewia" do kompa  :blink:

 

Moze ten dlug to taka wymowka zeby ...

no przeciez pisalem kilka dni temu, ze jak czytalem ta rozmowe z gg to malo z fotela nie spadlem, ze ktos sie mogl na tak taniego wala nabrac, koles krecil na kazdym kroku i bylo to widac na kilometr, sprawa pachniala oszustwem, przeciez ten pospiech, te niby telefony dzwoniace, i te cale zamieszanie mialo tylko zmylic maka777, dal sie zrobic jedym slowem oszustowi i kasy juz raczej nie odzyska, oszusci raczej nie maja w zwyczaju oddawac skradzione pieniadze, a to co taraz wyprawia ta "dyszla" to juz jest kpina i bezczelnosc, wogole bezczelny jest, oddal makowi777 50 pln i co, przeciez towar jest niezgodny z opisem, i makowi777 nalezy sie zwrot calej kasy + dodatkowo bonus za klopot, inaczej na miejscu maka777 zwalitwil bym ta sprawe inaczej, napewno bym nie odpuscil i na pewno bym odzyskal dlug :angry: jak sie takiemu oszustowi raz odpusci to sie taki osobnik moze zrobic bardziej zuchwaly, trzeba takie cos ubic zanim oszuka kogos na wieksza kwote

 

@mak777

zalatwiaj sprawe i nie odpusc, jezeli policja nie pomoze to sa jeszcze inne metody, i na drugi raz nie badz taki latwo wierny i uwazaj na super okazje, wogole wszyscy uwazajcie na te niby okazje, bo sie taka "dyszla" jedna z druga na was dorabia i potem smieje, ze wykrecila wam wala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boże ludzie. Przecież dzszywala ci powiedział, ze oda hajs, ty powiedziałeś zr chcesz 50 dych to masz pieniądze z powrotem. Kupił sobie coś jego prawo ,a ty chcesz kase teraz po sprawie bo kupiłeś venice'a ludzie czy wy jesteście niepoważni? czy dszywala kłamie i kupił sprzęt zanimmak77 mu powiedział, ze chce 50 dych? Sprzedaj tego proca na allegro i jeszcze zarobisz a to że tak wyszło jakoś od początku nie możecie się dogadać :mur:

1419680[/snapback]

Feluś proszę przeczytaj temat zanim się wypowiesz... Miałem się zastanowić czy, nie 50 a 30zł czy 550zł za proca... Miałem dać odpowiedź, wiec jasnym jest że dopóki jej nie dam to myślę i pisząc wczoraj o 17 do niego że chcę kasę spowrotem odpisał mi OK, dlatego zamówiłem inny procesor... Powiedział wcześniej że mam się zastanowić i że dla niego lepiej zwrócić całą kwotę, więc... :mur: :mur: Bezsensu pisać to po raz setny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra masz rację, nie w porządku się zachował :mur: czywy ludzie nie umiecie się dogadać, weź sprzedaj teraz tego procka i nie baw sie w sądy krzywda się stała niestety ale nie tragedia

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mak777

zalatwiaj sprawe i nie odpusc, jezeli policja nie pomoze to sa jeszcze inne metody, i na drugi raz nie badz taki latwo wierny i uwazaj na super okazje, wogole wszyscy uwazajcie na te niby okazje, bo sie taka "dyszla" jedna z druga na was dorabia i potem smieje, ze wykrecila wam wala

1419693[/snapback]

Widzisz, wszystko tak jak pisałeś przez ten pośpiech, przez te 160komentów na allegro, przez to że gość na tweaku napisał, do tej pory nikt z tweaka mnie nie zrobił w jajo ani tymbardziej ja nikogo... Tak wielu ludzi robiło już ze mną interesy, jeszcze za pamiętnych czasów modowalnych radków zaopatrzyłem w nie z 20forumowiczów i w sumie od tamtego czasu (miałem 16-17lat i byłem uczciwy) robię bardzo dużo interesów z forumowiczami, to kupię to sprzedam(większość sprzedaje) i nigdy, ale to nigdy nikt mnie nie oszukał, może to dlatego że każdego weryfikowałe, a tutaj na ślepo poleciałem na MHZ i to że gość ma tyle komentów... Było mineło, jeśli Dszywala się nie zreflektuje w porę to najpierw spróbuję załatwić przez policję i sąd, jeśli to nic nie da to tak jak mówisz są inne sposoby, w każdym razie mam solidne podstawy do oskarżenia go, w razie czego jeśli dojdzie do tego będe relacjonował jak idzie cała sprawa, aha, Dszywala uprzedź rodziców o tym że będzie sprawa w sądzie bo z tego co widziałem jesteś niepełnoletni i to oni będą odpowiadać (hmm, a może już Ty).

 

Pozdrawiam i jednak nadal liczę na pomyślne rozwiązanie sprawy i zwrot pieniążków dla mnie. Naprawdę to nic przyjemnego chodzić po sądach, ale jak trzeba to trzeba...

 

P.S.

Ktoś tu pisał o dojazdach, no więc rozprawy z tego co się wstępnie dowiedziałem są prowadzone na terenie składającego zeznania, więc Dszywala, ewentualnie jego rodzice będą musieli przyjeżdżać (zresztą nawet jakbym miał dojeżdżać to nie problem, mam przybieranego brata w Krakowie :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...