Skocz do zawartości
combat

Macie PSY? - Ulubiona rasa???.....

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam owczarka niemieckiego i mialem taka sytuacje chodze wieczorem z psem za szkoe podstawowa laki tam sa i dzialki i kiedy wracam to taki debil ma spuszczonego wilczura zobaczyl mojego i biegnie a w plocie dziura jest wiec leci do mnie a tamten debil stoi i wola a pies leje na niego jak dobiegla to ise zaczol patrzec na mojego mial kagaaniec na szczescie wtedy tamten dobiegl i zaczol lac smycza i ten sie zucac zaczol a mojemu zawsze zdejmuje kaganiec poza osiedlem gdzie lludzi nie ma z 2 powodow po 1 zeby mnie bronil i male psy np jamniki nie podbiegaja bo sie boja a jak mial kaganiec caly czas to dobiegaly a moj sie rzuca jak podbiegnie za blisko zeby mnie bronic nic sie nie stalo ale moj sie wyrwal mi odbiegl od tamtego kiedy ja zaczolem isc za nim to tamten gosciu mi wyjechal z tekstem "ale ty go w kaganu prowadzaj."

Jakbym mi pies sie nie wyrwal to bym mu chyba zajebal jakbym znal nazwisko goscia to bym go na policje podal.

jak sie tylko oddalilem to zawolamem mojego i wrocilismy do domu.

Co prawda zdejmuje mu kaganiec ale zawsze na smyczy prowadze,bo wiem ze jakbym go spuszczal to moglby mnie nie posluchac w jakiejs sytuacji,wiec wole nie ryzykowac.

 

berkut co do 2 twojej sytuacji to moj czasami tez na jakis ucznow sie "rzuca" żeby polizać bo myśli że to mój brat. może tamten sie rzucil na ciebie z jakiegoś glupiego powodu pileś coś wcześniej ? :P może alkochol czul albo zapach mu sie nie podobal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pije alkoholu

 

wracam ze szkoly i nagle zaczyna na mnie ujadac i z piana na pysku sie wyrywa i sie chce na mnie rzucic - rozrozniam psia radosc od agresji... osobiscie wolalbym ta kretynke kopnac zeby poleciala do fosy a nie psa ale trudno sie mowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem zwrocic uwage na jeszcze 1 problem.... dziadki / babcie / kretynki ktore z trudem trzymaja laske w reku a maja psy wielkosci niedzwiedzia...

1239737[/snapback]

No wiesz niekiedy jest tak, że najpierw dzieciak (w domyśle okazały młody) chce psa wiekości furmanki a potem znudzony nabytkiem wraca przed komputer i psem zajmuje się babcia, dziadziuś, tatuś, mamusia...

Ja raczej obserwuję, że osoby starsze mają małe utuczone kundelki :D

 

Dużo też obserwuję ludzkiej głupoty, np. wyjdę sobie spokojnie na spacerek z moim foksikiem i nie mam spokoju. Prawie zawsze się pojawi zagrożenie w postaci wielkiego psa biegającego bez kagańca. Mój fox zaczyna panikować bo się dużych psów boi, tamten podlatuje, słychać jak warczy, czyli nie idzie się z moim przywitać... A niedaleko właściciel stoi i się gapi. Szlag trafia. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak u mnie bo myślą że wyszkolili swoje psy a one srają na nich.

Ale nie powiem u mnie jest kolo co ma rodwailera Grom sie nazywa wzorowo wyszkolony jak spuszczony w kagańcu to wiem że nic sie nie stanie.

A mój owczarek to pól krwi policjant ;D po "ojcu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wilki to wygladaja MALAMUTY!

 

ja mam doga niemieckiego. wabi sie morfeusz, oczywiscie bez skojarzen z matrixem, ci niedouczeni niech pogoogluja jak nie wiedza. piesek byl poprostu najspokojniejszy z miotu i ciagle spal. jest czarny, ma 1.5 roku, w grudniu wazyl ok 96kg, nie sadze zeby teraz bylo duzo wiecej, chociaz piesek meznieje jeszcze... jest bardzo spokojny, szczeka tylko na dzwonek lub pukanie do drzwi, zaden ujadajacy pies za plotu lub przechodzacy obok go nie interesuje, zlewka na maxa ;)

 

sila spokoju, takie sa dogi...

 

 

tutaj ma zaledwie pare tygodni

 

 

a tu juz rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem najpierw kundelka :lol: potem brat mi kupil psa rasy: "berneński pies pasterski" :D:D:D:P takie pieski sa piekne poprsotu cukiereczek :lol:...

niestety weterynarz suczke o imieniu "Raschida" (czyt. raszida) zle zaczepil na chorobe o nazwie "parwowiroza", i suczka w 7 miesiacu zachorowala i zdecha 1 stycznia 2004 r :( ale naprawde psy sa piekne, inteligentne, i latwo sie przywiazuja do czlowieka.. kto chce niech wpisze w google i sobie poczyta o takiej cudnej rasie jaka jest "berneński pies pasterski" powiem, ze pochodzi ze Szwajcari, zreszta poczytajcie sobie :lol: :D

 

 

P.S teraz mam Rotwailera :D :lol:

post-103877-1107021054_thumb.jpg

Edytowane przez .maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem foksteriera, ale parę lat temu ktoś mi go z....bał.

Teraz mam sukę, kundla, ale niezwykle podobną do foksteriera - i z charakteru i wyglądu, choć jest parę różnic.

 

Kocham te psy, najbardziej przywiązane, wiecznie wierne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam boksera, rocznik 93 ;] pies w zyciu nie mial kaganca na pysku a zazwyczaj chodzi bez smyczy.

 

http://niemczuk.republika.pl/obrazki/MAX.jpg

http://niemczuk.republika.pl/obrazki/maxx.jpg

http://niemczuk.republika.pl/obrazki/plum.jpg

http://niemczuk.republika.pl/obrazki/plum2.jpg

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja posiadam 3 letniego Syberiana huskiego  B)  za jakies miesiac bede miec jeszcze jednego :rolleyes:

 

Inne zdjecia mojeo wilka sa na mojej www na samym dole 1244822[/snapback]

piekny tez chcialbym miec takiego. Niestety nasze rodzinne 55 m^2 nie pozwala mi na to :sad: :sad: moze gdyby w Polsce nie bylo zimy to tak ... Mam na mysli tutaj jazde na rowerku z moim pieskiem... eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

a czy ktos z was zna rase Leonberger?

 

ja tez nie znalem...a od 1.5roku mam takiego.

Widzialem wiele psow,ale ten rozwala mnie na atomy wygladem,

zachowaniem i charakterem

 

pozdrawiam

post-105546-1108298901_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...