Skocz do zawartości
max1990r

Telefon Do 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano :) . Mam problem. Jaki kupic telefon do 600zł , 650 maks. :mellow: . Mo ma z tym wielki problem :mad: . Zalezy ma na:

- wyswietlaczu dobrym

- dobrym aparacie

- kartą pamięci(obowiązkowa)

 

Zależy mi na dużym wyswietlaczu. Zastanawiam sie nad motką e398 ale niejestem przkonany do tej firmy <_< i zastanawiam sie nad nokią 6230 chociaz wiem ze w tej cenie niekupie i ma troche za maly wyswietlacz <_< . Moze wy byscie mi cos polecili. Ale niepolecajcie SE k700i :wink:

Edytowane przez max1990r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest Siemensiak CXT70,tylko kurcze to jest loteria bo niekotre modele sie zawieszaja:/.Ale ogolnie fon jest genialny:duzyyyy wysietlacz,supe zdjecia wychodza,duzo bajerow,suermuza...tylko bateria slaba ale jak kupisz pojemniejsza to jest gicior:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to te siemensy mają karty pamięci :? ... Zdjęcia są mooocno średnie, bajery (od biedy gry 3d) , jaka supermuza ? Przeciez to nie ma mp3 :? Ludzie nie sugerujcie sie reklamami bo jeden moj kumpel ma CXT65, a drugi CXT70 i niestety te telefony to straszne guffno : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz S65: karty pamieci RSMMC, aparat 1.3Mpix (1 280 x 960), bluetooth, sa programiki do odwarzania mp3 a jak nie to mozesz w dobrej jakosci wav'y wrzucic (specjalny program jest) mozesz dorzucic sluchawki stereo i gicior, extra java gierki 3d fajna sprawa, robi lepsze foty niz SX1 ale wyswietlacz mniejszy ale mysle ze to nie przeszkadza. no polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SX1 ma troche wiekszy wyswietlacz niz inne fony z symbianem, ma symbiana :) czyli gierki z n-gage i setki innych programow chodzą, mozesz bez problemu zainstalowac sobie jakies kodeki divx, xvid, ogg itp, w standardzie ma mp3 stereo, zdjecia robi dobre tylko filmiki do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemens ma lepsza matryce 1.3mpx a nokia 0.7mpix bodajze nie wiem jak w tej nokii z dzwiekami no i mniejszy wyswietlacz, a za nokia przemawia ... to ze jest.. nokia? ;) dla niektorych to wystarcza, ja jestem osobiscie fanem siemensa i to ci polecam acha i jeszcze mp3 w nokii

Edytowane przez SWEGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefony komórkowe dzielą się na 2 typy, te z symbianem i te bez symbiana.

 

Jak masz telefon z symbianem, możesz na nim instalować mnóstwo aplikacji, themsów itd. Kolejną zaletą symbiana jest to ze możęsz na nim włączać gry z n-gage.

 

Do kwoty którą podałęś, jest kilka telefonów z tym systemem operacyjnym. Warte uwagi są : P800, SX1 i 6600. P800 ma symbiana UIQ, taką trochę bardziej zaawansowaną wersję (bardziej podobną do windowsa). 6600 i SX1 mają symbiana Series60, a z nich dwóch lepszy jest oczywiście SX1. Jeżeli chcesz by twój telefon stał się małą pomocą biurową bierz P800, jeżeli zależy ci na wyglądzie telefonu, jego rozmiarze i funkcjach multimedialnych (radio, mp3) to bierz SX1.

 

Siemensów S65, C65 itd. nie polecam ci z tego względu że to jeszcze zwykłe telefony, 6600, SX1 i P800 to już smartphony.

Edytowane przez J-A-J-O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge sprzedac siemensa S65 za 620zl,stan b.dobry angilskie menu, ladowarka.Wszystko działa nie zawiesza sie, aparat sprawdny który robi zaje*** zdjecia,filmy tez sa niczego sobie.Aha w telefonie jest tez karta RSMMC 32MB.

Pozdro,wrazie czago to moge na allegro wystawic moj nick to Michalak_TM (7pkt:D)

Odpisz na pw,ale lepiej na meila pawelmichalak85@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano :) . Mam problem. Jaki kupic telefon do 600zł , 650 maks.  :mellow: . Mo ma z tym wielki problem :mad: . Zalezy ma na:

- wyswietlaczu dobrym

- dobrym aparacie

- kartą pamięci(obowiązkowa)

 

Zależy mi na dużym wyswietlaczu. Zastanawiam sie nad motką e398 ale niejestem przkonany do tej firmy <_<  i zastanawiam sie nad nokią 6230 chociaz wiem ze w tej cenie niekupie i ma troche za maly wyswietlacz <_< . Moze wy byscie mi cos polecili. Ale niepolecajcie SE k700i  :wink:

1414395[/snapback]

 

Siemens SX1

 

super telefonik z symbianem - full całego softu pod symbiana i najnowszych gierek.

 

Fajny wyświetlacz i ogólnie komórka LUX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, a co powiecie na SAGEM MX5-2 ? tez calkiem spoko, pewnie zaoszczedze kase i kupie ten, chociaz chetnie poslucham co o nim powiecie

1418005[/snapback]

daj sobie spokój z jakimiś półśrodkami

 

kup telefon z możliwościami ... do siemensa SX1 ten sagem się nawet nie umywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko te telefony maja jedna wade, przyciski i male wyswietlacze, jak masz brac to motyke a925 lub p800

1419330[/snapback]

To juz 2 wady :)

 

Co do wyswietlacza sie nie zgodze, to jest dla ciebie maly wyswietlacz? 4,5x3,5cm?

Co do przyciskow zreszta tez nie :D SMSy pisze sie szybciej, bo dwoma kciukami a nie jednym, w gry tez gra sie wygodnie bo nie trzeba sciskac 2 kciukow obok siebie na miniaturowej klawiaturce pod ekranem.

 

Ale wady mają (SX1): krotko trzymajaca bateria (baaardzo nudne lekcje - 1 dzien, normalnie 2, przy rzadkim uzywaniu 3), wybredny co do kart pamieci, tak raz na 3 dni sie zawiesi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po ile wedlug was chodzą siemensy sx1 :>??. I czy w cenie do 700zł kupie lepszy telefon od sx1 :>?? Zalezy mi czywiscie na filmikach i na fotkach i oczywiscie na funkcjonalnosci :wink: . Co byscie mi polecili :>??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Nooo sx1 jest calkiem SUPERR:P. Tylko ten uklad klawiatury:/. Ale jak sie przyzwyczai to bedzie szybciej niz na zwykled :D Bo dwoma rekoma :D . Tylko musze sprzedac jescze swojego rupiecia (siemens st60) :sad: . A jaki telefon jest zblizony funkcjonalonoscią do sx1 :) Bo jestem ciekaw. Niezaleznie od ceny;P. Pliss o fotyu i zdjecia z sx1 na mejla marcinek1990r@interia.pl :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...