Skocz do zawartości
max1990r

Telefon Do 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

A ja znalazlem sklep w ktoryum sx1 czarny uzywany kosztuje 600zł a nowka 750 :D:D:D. To nie jest typ sklepu w ktorym oszukojom bo to widac :))))))):D:D <jupi> jeeeeeeeeeee pozdro :). Chyba go kupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazlem sklep w ktoryum sx1 czarny uzywany kosztuje 600zł a nowka 750 :D:D:D. To nie jest typ sklepu w ktorym oszukojom bo to widac :))))))):D:D <jupi> jeeeeeeeeeee pozdro :). Chyba go kupie :D

1423304[/snapback]

Jak ci dadzą kartonik z IMEIem jak na telefonie to pewnie nie oszukują.

 

Zeby cie tylko nie oszukali na baterii, bo ona sama w sobie jest niewystarczajaca do tego fona, jak ci dadza w polowie zużytą to sie nie pobawisz za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej stronie znajde porównanie sx1 z s65 lub e398 lub podobnym. Ale niechodzi mi o takie porównanie jakie jest na stronie Ery tylko wiecie jakie :)). Niemusi byc strona polska. Znam kazdy język<lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej stronie znajde porównanie sx1 z s65 lub e398 lub podobnym. Ale niechodzi mi o takie porównanie jakie jest na stronie Ery tylko wiecie jakie :)). Niemusi byc strona polska. Znam kazdy język<lol>

1424602[/snapback]

Boze poczytaj o kazdym modelu i wiesz wszystko.

 

Jak zrezygnujesz z Symbiana i ktos ci to pokaze to bedziesz zalowal.

 

http://gogulas.w.interia.pl/sx1/por.htm

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Iamwasel jestes pewien ze nie da sie zminiac themow w SX1 ? Jeszcze tak mocno sie nie zaglebialem w moj fon ale z tego co czytalem to mozna uzyc jakiegos programu to themow , tylko on oczywiscie zjada troche pamieci B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się teraz między telefonami z symbianem czyli nokią 6600 i siemensem sx1. Nietrzymałem zadnego w ręce. Ale wedlug mnie takie są ich wady i zalety:

 

Siemens sx1:

+radio

+symbian

+aparat

+karta pamięci

 

-bateria:/

-wyswietlacz TFD (czyli z tych gorszych)

 

Nokia 6600:

+symbian

+aparat

+karta pamięci

+nokia

 

-brak radia

-do niczego mp3( chociaz mi to niepotrzebne)

 

A więc teraz małe porównanie według mnie: Siemens sx1 ma radio w porówaniu do 6600. Nokia ma lepszy wyswetlacz. Siemens ma symbiana 6.1 a nokia 7.0 chyba:). No to teraz pytanie. Nokia 6600 ma mniejszy wyswietlacz od sx'a?. Jesli tak to porównacjie np wyswietlacz z noki 6600 z SE t630 (tylko wielkoscią). CZego mowicie ze nokia 6600 to cegla :|. Przeciez jest taka wielka jak sx1:/. No wypowiedzcie sie nad tymi telefonami :D. Z góry dzienx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Iamwasel jestes pewien ze nie da sie zminiac themow w SX1 ? Jeszcze tak mocno sie nie zaglebialem w moj fon ale z tego co czytalem to mozna uzyc jakiegos programu to themow , tylko on oczywiscie zjada troche pamieci  B)

1424709[/snapback]

Ze zmodyfikowanym softem mozna chyba ustawic sobie tapete pelnoekranową. Takie programy zżerające pol pamieci mnie nie interesują :)

 

A więc teraz małe porównanie według mnie: Siemens sx1 ma radio w porówaniu do 6600. Nokia ma lepszy wyswetlacz. Siemens ma symbiana 6.1 a nokia 7.0 chyba:). No to teraz pytanie. Nokia 6600 ma mniejszy wyswietlacz od sx'a?. Jesli tak to porównacjie np wyswietlacz z noki 6600 z SE t630 (tylko wielkoscią). CZego mowicie ze nokia 6600 to cegla icon_neutral3.gif. Przeciez jest taka wielka jak sx1:/. No wypowiedzcie sie nad tymi telefonami icon_biggrin3.gif. Z góry dzienx

Nokia ma mniejszy wyświetlacz o taki mały pasek na górze, SX1 ma właśnie o ten pasek większy ekran niż inne telefony z Symbianem60, bo na nim non stop pokazuje sie aktualny stan telefonou, baterii i zasięgu.

 

Nie wiem dlaczego zaliczyłeś do zalet nokii to że jest nokią, ja tam lubie siemensy :D

 

6600 jest odrobine wyższa i szersza od SX1, tak mi się wydaje.

 

Wyświetlacz nie jest zły, wszystko widać w ostrym słońcu tylko slabiej niz w domu ale dostatecznie dobrze. Nie smuży, nie rwie, można komfortowo oglądać dobrej jakości filmy z wyrażnymi napisami.

 

Jeszcze jedną wadą SX1 jest jego wybredność w kartach pamięci. Przed zakupem karty radze zapytać czy działa. Ogolnie działają wszystkie IMRO (a one sa najtansze) ale trzeba wgrac soft v15 (wersja na razie jest tylko angielska, ale mozna doinstalowac polski T9), z dowolnym softem wzystkie Pentaflashe, Transcostam, MobyMemory, Kingston tylko 128MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam od siebie ze sx1 jest lzejszy, mniej aplikacji, gier dziala (z nowszych tytulow to trzeba szukac wersji napisanych pod ten telefon), jest szybszy w dzialaniu, mozna wgrywac soft przez kabel usb, na duzy plus to, to ze karte wyjmuje sie z boku (hot swap)

 

max1990r, ktory bys nie wybral z obu bedziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sx1 fajnie odtwarza radio w głosnikach?? RoKFoR napisałes ze który kolwiek z tych dwóch bym wybrał to bym byl zadowolony. Ja wiem ze bylbym zadowolony. Ale nokia 6600 ma nowszego symbiana od sx'a a sx1 ma radio i odtwarza fajnie mp3. Wiec plizzzz znajdzcie mi poządne porównanie tych telefonów. błagam;(!!! :D pozro :D. Aha a czy w sx1 da sie regulowac jasnosc ekranu:> ?

Edytowane przez max1990r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sx1 fajnie odtwarza radio w głosnikach??

1426071[/snapback]

W jakich glosnikach? W sluchawkach, no normalnie. Co to znaczy fajnie? Mozesz je tez wrzucic na glosnik i brzmi znosnie, ale musisz i tak miec podlaczone sluchawki zeby miec antene, wiec nie widze sensu.

 

Ale nokia 6600 ma nowszego symbiana od sx'a a sx1 ma radio i odtwarza fajnie mp3.

Nie zauwazylem zadnych wad symbiana 6.0 (czyt. ktore powodowaly by ze musial bym miec 7.1). Nie przesadzasz troche? Tak samo jak Pixel SHader 3.0 w nowych geforcach - niby cyferka wyzej a gowno daje.

 

Aha a czy w sx1 da sie regulowac jasnosc ekranu:> ?

Nie, przynajmniej bez instalowania dodatkowych programow, a po co ci to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wybralem Siemensa chociaz zawsze mowilem ze bede mial tylko nokie :lol:

 

Nie wiem czemu , ale zakochalem sie w tym telefonie :]

 

Jedyny problem jaki mam to jaka do niego karte kupic :? Nie mam sklepu , wktorym moglbym sobie sprawdzic niestety a w bloto nie bede wyrzucal 300zl za karte 1gb :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZego ostrzezenie. Bucu czy ty nierozumiesz ze posiadacz sx1 predzej wejdzie na topic o sx1 a nie o telefonie do 600zł :angry: :angry: :angry: . Temat prosze zamknąć bo zrobilem inny :D . Burak spokany :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...