Skocz do zawartości
Kalypso256

Mrugajace Tekstury W Grach

Rekomendowane odpowiedzi

:mur: help me...co ma zrobic z mrugajacym teksturami w grach? objaw powtarza sie w nowszych grach typu Prince of Persia, Worms 3d, w grach wymagajacych 3d...to jeest wqrzajace...co mam z tym zrobic? najnowsze sterowniki Nvidia ( mam karte GeForce 5200) nie pomagaja. detonatory tez nie :? co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręcasz grafę?

Po jakim czasie gry zaczynają mrugać te tekstury?

Spróbuj otworzyć obudowę w czasie grania i wtedy zobacz, czy coś to dało.

 

Swoją drogą, w jakiej rozdzielczości i detalach grasz, żeby na 5200 chodziły Ci te gry dobrze?!

Edytowane przez wojs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sproboj to z wiatraczkiem, i jezeli nie przejdzie, do to servisu. Opowiesz im co sie dzieje, powiesz ze nie podkrecales. itp. A czy od poczatku jak miales ta karte, to masz mrugajace tetury w grach, czy dopiero po pewnym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie od temperatury. Na bank stery. Niestety stery trzeba sobie dobierać indywidualnie do kary (nawet co do egzemplaza). I oczywiście najnowsze nie oznacza najleprze. Potestuj ze starszymi.

Edytowane przez Ulv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnir t chyba beda stery......bo dostalem karte zastepcza w serwisie i dalej mam to samo :/

dali mi karte  Nvidia Geforce 2 MX/MX 400 i mam to samo :/

1432051[/snapback]

A directX najowszego masz ??

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

Jeszcze napisz jakiej firmy ta karta? Tani producenci często wstawiają gorszej jakosci podzespoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

Mam ten sam problem z Asus 9999GT na plycie Gigabyte P4 Titan 775. Artefakty na Warcrafcie, że nie idzie oglądać. Nigdy więcej experymentów z nowymi soketami:(

1448128[/snapback]

 

Hmm... Ciekawe. Co ma socket CPU do grafiki ? :blink: :blink: Coś przeoczyłem?

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec opowiem wam co ja mam z moim 5200

 

karta to noname nic nie krecone zalozony wiatrak na radiator gpu przesmarowane itp itd stery obecnie 61.14 gdyz te jakos w miare chodza w nowszych grach dlaczego o tym za chwilke

 

mam nastepujacy problem po właczeniu kompa i zapodaniu jakiejś gry 3d (np ut2k4 w okienku) po około 1 min od właczenia gry całe okienku jes zasypane artami (nie da sie grac chociaż moge sie poruszac alemam wtedy z 5-10 fps) rozwiązaniem jest uwaga!! przejscie z okienka do trybu fullscreen lub inna modyfikacja grafiki np zmiana detali czy cos po tej operacji wszysko wraca do normy mozna grac w kazda gre...dopóki nie uruchomimy/zresetujemy kompa ponownie wtedy znowu trzeba powtórzyc cała procedure ze zmiana do fullscreena. Od razu mówie probówałem wszytskiego!! reinstalki (winxp sam+sp1 pozniej +sp2) zmiana directx wszytskie zgodne sterowniki zmiana chłodzenia otworzenie obudowy..po porstu wszytsko nic nie skutkuje ..używam tak tej karty od ponad roku ...i nic sie nie zmieniło może bublowa partyja nie wiem..w sumie to mnie to juz nie obchodzi bo zamierzam kupic 6600gt a 5200 spadnie z 2 piętra goniona przez cegłówkę tak w razie czego jakby karta nie zginęła na miejscu...(powiem tez ze sie nawet na niej nie zawiodłem grałem we wszytskie gry jakie wyszły..tylko te najnowsze doom3 itp nie chodza dosc płynnie aby mozna było grac..a tak hl2 nfsu2 prince of persia 2 teraz CT Special Forces - Nemesis Strike z rozsądnymi ustawieniami zawsze 800x600..ahh dobra to był karta)

 

pozdrawiam i mam nadzieje ze nie bedzesz miał takich probemów jak ja :-P

Edytowane przez bobekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...