Skocz do zawartości
muciek

Cała Prawda O Nagrzewnicach Mitussma

Rekomendowane odpowiedzi

eh. jaki z tego wniosek? rób wszystko sam w domu, biez ze szrotu, albo sprowadzaj z zachodu. niestety każdy polak myśli że jest mądrzejszy od innych i wykiwa innych jak dzieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko nadaje sie na telenowele .... nie mozecie prac brudow w cztery oczy ?? zadnej pewnosci nie mamy czy te nagrzewnice byly od Mitussma czy od kogos innego , co to za dowod jakas plama na zdjeciu , pokazac wam aliena na zdjeciu ?? tez wzuce byle jaka fotke i wraz z jakims kolega bede mowil ze go wczoraj zlapalem na dachu jak walil koze od tylu ... to wszystko jest smieszne i do niczego nie prowadzi , a te rozmowy na gg to juz wogule kupa blazenady i zachowywanie sie jak 12 latek obrazony na swiat bo mu sie lizaka zabralo ... dajcie wszyscy sobie na luz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lordrene jeżeli cytujesz moja wypowiedz to choć zaznacz że to moja wypowiedź ok? Chodzi o to z z frezowaniem bloczków misia15go

nie nazywaj pochopnie nikogo kłamca bo niestety nie znasz prawdy

faktem jestże dużo userów tweak'a próbuje robić kokosy na innych userach, niema bezinteresowności czy wspólnej pomocy ja osobiście paru znam którzy są jak najbardziej ok i z nimi raczej będę robił interesy

i wcale mnie nie przekona twoje mówienie zę to kłamca bo to sie da dość łatwo wyczuć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lordrene jeżeli cytujesz moja wypowiedz to choć zaznacz że to moja wypowiedź ok?  Chodzi o to z z frezowaniem bloczków misia15go

nie nazywaj pochopnie nikogo kłamca bo niestety nie znasz prawdy

faktem jestże dużo userów tweak'a próbuje robić kokosy na innych userach, niema bezinteresowności czy wspólnej pomocy ja osobiście paru znam którzy są jak najbardziej ok i z nimi raczej będę robił interesy

i wcale mnie nie przekona twoje mówienie  zę to kłamca bo to sie da dość łatwo wyczuć

1420578[/snapback]

Przepraszam ze bez Twojego nicka, ale tak bylo szybciej. Nie znam prawdy?? Wystarczy poczytac temat z ktorego pochodzi cytat. Dwie osoby(min. Ty) zarzucily Mu klamstwo. Nie wybielaj teraz misia bo to nic nie da. Kokosy?? Nie ma Bezinteresownosci?? Sam sprzedawalem Tygona za 15 zl tu na Tweaku, choc na allegro po 25 bralem i wiecej. Ale tu sprzedawalem po kosztach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jakoś bardzo szybko sie ten "po kosztach" tygon dla tweakowców skończył z tego co pamietam..

1420603[/snapback]

Szybko rowniez sie skonczyl ten z allegro. :D Ale kilka osob(chyba cos kolo 30 metrow) dostalo go. A dlaczego sie skonczyl opisalem w topicu o tygonie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Jedz do wa-wy i wpierd...l szczeniakowi.

1420350[/snapback]

:lol: :lol: :lol: chciałbym to zobaczyć heheheee lecz przezornie bym wezwał karetkę dla mitsuma heheheee

 

 

co do zdjęć to po długim weekendzie się zobaczę z Nikosem i urządzimy sesje foto - niepozostanie żadnych wątpliwości gdyż co jak co... ale zdjęcia umiem robić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko

ja nikogo nie wybielam ja akurat wiem ile powinien kosztować taki blok jak misia15go i może sam zacznę robić mu konkurencje ale po ludzkich cenach to jest najlepszy zabieg zbić z ceny aby wytłuc konkurencje czysta gra bez żadnych machlojek w windowaniu ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zdjęć to po długim weekendzie się zobaczę z Nikosem i urządzimy sesje foto - niepozostanie żadnych wątpliwości gdyż co jak co... ale zdjęcia umiem robić :P

1420614[/snapback]

Nikos jest juz NIEWIARYGODNY!!! Klamal i klamie, co juz mu udowodnilem, wiec nie bedzie zadnej pewnosci ze to nagrzewniczka od mitsum. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikos jest juz NIEWIARYGODNY!!! Klamal i klamie, co juz mu udowodnilem, wiec nie bedzie zadnej pewnosci ze to nagrzewniczka od mitsum. :D

1420625[/snapback]

Nikt juz nie chce słuchac twoich bredni zamknij sie i siedz cicho i skoncz juz swoje glupie gadanie bo to bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bedziesz miał do kompletu fotki ode mnie

tyle że nie zamierzamjej póki co rozlutowywać

chyba że Mitussm jest pewien swoich produktow to niech mi przeleje 120 zl to ja przerzne w pól i pokaże jakie to cudowne nagrzewniczki sprzedaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt juz nie chce słuchac twoich bredni zamknij sie i siedz cicho i skoncz juz swoje glupie gadanie bo to bez sensu

1420644[/snapback]

Prawda w oczy kluje?? Importerze wezy z LM :lol: Edytowane przez LordRene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...