Skocz do zawartości
muciek

Cała Prawda O Nagrzewnicach Mitussma

Rekomendowane odpowiedzi

Rozlutuj Pan jedną ze swoich nagrzewnic - aparacik masz więc pewnie nie będzie problemów.

1419872[/snapback]

Wiesz Grzechu - jak dla mnie to nie bedzie wiarygodne bo w miedzy czasie mozna przeczyscic nagrzewniczke...

IMO kwalifikuje sie to pod "towar niezgodny z opisem" :-|

Juz ur8an czytal przed chwila co robie z takimi osobami (moze nie dokladnie to ale tez kretacz - chcial tylko komenta na ebay/nc).

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem że chłodzenie wodne (czy AC czy wogóle chłodzenie i overclocking) to taka fajna zabawa - hobby. Że wszyscy się bawią uciwie...

A tu widzę tyle osób z Tweaka ubabranych w jakieś interesy...

 

Dobrze że są ludzie którzy sprzedają nagrzewnice na allegro. Ja swoje kupiłem w dziale motoryzacja - bo w dziale chłodzenie wodne ceny są ponad 100 % większe... za te same nagrzewnice.

 

wiem, że biznes is biznes ale... no co to za biznes jak ktoś dwa razy na miesiąc nagrzewnicę za 150 PLN sprzeda ? i żeby jeszcze oszukiwać przy tym - lub zwalczać konkurencję - przecież to totalnie bez sensu... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Ja po roku posiadania WC zamiast kupić sobie nową grafę postanowiłem zmienić chłodnice z nagrzewnicy od żuka na to co mam w podpisie - temp. wody spadła mi o 6-7C* :D kupując ją miałem pewność iż jest nowa i daje znacznie większy komfort użytkowania niż nagrzewnica (gotowy shroud, odpowiednie wymiary, wkręcone a nie wklejone króćce...)

 

 

myślę iż taką ewolucje przechodzi większość osób, tym bardziej iż firmówki już nie są takie drogie - ceny się prawie wyrównały z cenami na zachodzie ;)

 

*na żuku różnica między wodą a powietrzem 10-11C

na obecnej ta różnica to ok. 3-4C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po roku posiadania WC zamiast kupić sobie nową grafę postanowiłem zmienić chłodnice z nagrzewnicy od żuka na to co mam w podpisie - temp. wody spadła mi o 6-7C* :D kupując ją miałem pewność iż jest nowa i daje znacznie większy komfort użytkowania niż nagrzewnica (gotowy shroud, odpowiednie wymiary, wkręcone a nie wklejone króćce...)

myślę iż taką ewolucje przechodzi większość osób, tym bardziej iż firmówki już nie są takie drogie - ceny się prawie wyrównały z cenami na zachodzie ;)

 

*na żuku różnica między wodą a powietrzem 10-11C

na obecnej ta różnica to ok. 3-4C

1420237[/snapback]

Tak kyniek tylko moża kupić np na allegro albo poszukać na szrotach, warsztatach itp nowego fiata, wylutowujesz podkładki, wlutowujesz gwintowane takie nakrętki pod gwint 3/8 " i masz dobrą nagrzewnice za grosze. Cena takiej nagrzewnicy to ok 40zl. A jak ktoś nie umie przerobić jeje sam to zrobi to na pewno większość warsztatów/jakiś znajomy z forum. Pozostaje jeszcze kwestia schrouda ale za koszty są kilka razy mniejsze. Zresztą np nazir pokazywał swoją ładzianke ze schroudem- jak bede miał fiaciora to do niego lece(mam ten + że też z Poznania jest :wink: ) BI są ok tylko mogłyby być zdecydowanie tańsze.

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Jeszcze pozostają Coolteki - akurat są u sąsiadów robione - w niemczech. A ja nie miałem czasu szukać nagrzewniczki i lutować - wolałem zrezygnować z nowej grafy(która po poł roku i tak by staniała 2x :P ) która mi i tak nie jest bardzo potrzebna - bo rzadko gram a dużo programuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym watku cieszy jedno - moze w koncu skonczy sie naskakiwanie i wysmiewanie ludzi kupujacych Black Ice - ze na allegro tansze i lepsze :-> No wlasnie widac jak Kupie black ice pro albo extreme na 2 x 120 sobie to poswiece fiata od mitusma i pojade szlifierka - zobaczymy co bedzie w srodku- tylko pewnie zebranie kasy zajmie miesiac - wlasnie kupilem muvo v200 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie można przeginać w 2 strone. To że część nagrzewnic z allegro jest zasyfiona nie znaczy że wszystkie. Coraz więcej osób rozbiera je i czyści w środku. Poza tym można sie postarać o nową/prawie nową i wtedy nie ma w niej na pewno kamienia.

Troche przeróbek i ma sie ładne cacuszko.

BI są ok ale jak dla mnie zdycydowanie za drogie. Ale jak kogoś stać to czemu nie?

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie można przeginać w 2 strone. To że część nagrzewnic z allegro jest zasyfiona nie znaczy że wszystkie. Coraz więcej osób rozbiera je i czyści w środku. Poza tym można sie postarać o nową/prawie nową i wtedy nie ma w niej na pewno kamienia.

Troche przeróbek i ma sie ładne cacuszko.

BI są ok ale jak dla mnie zdycydowanie za drogie. Ale jak kogoś stać to czemu nie?

1420314[/snapback]

Ja sadze ze BI sa super -> dopasowane w obudowe, małe rozmiery i duza wydajnosc przemawiaja za tymi chłodnicami jednak cena jest jeszcze troszke za wysoka ale w zamian dostajemy produkt 1 klasa

Sam w swoim Wc-cie bede miał nagrzewnice z fiata która zakupiłem jest ona nowa i nieuzywana tylko zakuzona a nie zapłaciłem tak wiele ale czeka mnie troszke pracy wiec co kto woli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikos wariat (11:38)

mnie teraz w warszawie nei ma

Nikos wariat (11:38)

bede za jakies 1,5~2miesiace

mitus (11:38)

na jakieś a gdzie teraz jesteś

mitus (11:38)

daleko od w-wy

Nikos wariat (11:39)

Szczecin ->ul.Dworkowa

W szczecinie nie ma takiej ulicy :mur: :lol: Ale sciemniacz!!!!!

Sadze ze to nagonka jednak na mitsuma. Stary jestem z toba. Jedz do wa-wy i wpierd...l szczeniakowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szczecinie nie ma takiej ulicy :mur:  :lol:  Ale sciemniacz!!!!!

Sadze ze to nagonka jednak na mitsuma. Stary jestem z toba. Jedz do wa-wy i wpierd...l szczeniakowi.

1420350[/snapback]

Wiesz Nikoś nie ma 15 lat.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Nikoś nie ma 15 lat....  :lol:

1420353[/snapback]

Ale zachowuje sie na tyle.

Po pierwsze: W rozmowie na gg probuje wyludzac.

Po drugie: Nie ma takiej ulicy w Szczecinie, wiec lze jak pies.

A po trzecie: Przyznal sie do tego w rozmowie na gg.

 

Klamstwa i jeszcze raz klamstwa. Nie zdziwilbym sie ze wszystko z jego postow to klamstwa.

 

 

 

Jak dla mnie to szczeniak.

Edytowane przez LordRene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zachowuje sie na tyle.

Po pierwsze: W rozmowie na gg probuje wyludzac.

Po drugie: Nie ma takiej ulicy w Szczecinie, wiec lze jak pies.

A po trzecie: Przyznal sie do tego w rozmowie na gg.

 

Klamstwa i jeszcze raz klamstwa. Nie zdziwilbym sie ze wszystko z jego postow to klamstwa.

Jak dla mnie to szczeniak.

1420357[/snapback]

Niestety Nikos nie kłamie co do tego towaru który otrzymał

Znam go i wiem ze nie kłamie i bede go bronił

I współczuje mu ze stracił tyle kasy kupujac te nagrzewnice :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Nikos nie kłamie co do tego towaru który otrzymał

Znam go i wiem ze nie kłamie i bede go bronił

I współczuje mu ze stracił tyle kasy kupujac te nagrzewnice  :?

1420375[/snapback]

A czytales rozmowe na gg ktora wkleil mitsum??? Tam sie przyznaje ze zrobil ta niby afere z zemsty i zawisci. Czyli klamie. Klamie rowniez w sprawie swojego pobytu. Czyli boi sie. Na miejscu mitsuma pojechalbym do niego i recznie mu to wytlumaczyl.

 

 

Cos jeszcze??

 

 

 

 

AHa. Swoj swojego broni. Pamietasz ciebie i twoje "rosyjskie" weze???? Tez lgales jak z nut. Swoj swojego broni.

 

Edit Prosze oto dowod. http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=94929&hl=

Jestescie siebie warci. Rosyjski importerze :mur: :lol:

Edytowane przez LordRene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytales rozmowe na gg ktora wkleil mitsum??? Tam sie przyznaje ze zrobil ta niby afere z zemsty i zawisci. Czyli klamie. Klamie rowniez w sprawie swojego pobytu. Czyli boi sie. Na miejscu mitsuma pojechalbym do niego i recznie mu to wytlumaczyl.

Cos jeszcze??

AHa. Swoj swojego broni. Pamietasz ciebie i twoje "rosyjskie" weze???? Tez lgales jak z nut. Swoj swojego broni.

 

Edit Prosze oto dowod. 1420392[/snapback]

Z wezami sie nie udzielaj jak nie wiesz co jest grane i było :mur:

 

Mnie to wali kto ma racje w tym spoze wiem tylko ze nie mam w tym zadnego interesu broniac Nikosia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wezami sie nie udzielaj jak nie wiesz co jest grane i było  :mur:

 

1420406[/snapback]

Jak nie wiem co jest grane??? Wystarczy poczytac topic z linka. :lol: Twoja wiarygodnoisc na forum maleje w zastraszajacym tempie :lol:

misiu 15go nie wciskaj mi kitu ok

ja akurat z obruka skrawaniem mam dużo wspulnego

mam ci podać parametry do obrubki tego spodu frezem palcowym?

a moze piłkowym?

czy może miejwiecej czas robocizny??w jednej i drugiej metodzie

misiu15go ściemniasz z tą pioną frezarka ąż w oczy boli przewcięż wyrazne śłady są po obróbce frezem piłkowym tak jak muwiesz 2mm

palcowy zostawai inny śład a i produkcja palcowym jestt nie opłacalna w serji to jest zwyla pozioma frezarka i to nawet troche wysłużona bo luzy pewnie ma widąc to na fotach

Cos jeszcze do dodania???

 

Co do reszty. Ja tez nie mam interesu bronic mitsum bo po pierwsze go nie znam, po drugie nic od niego nie kupowalem a po trzecie to co on robi zupelnie mnie nie interesuje. Sam kupilem swwoja nagrzewnice na szrocie(opel maly od manty, cos jak kadet ale duzo mniejszy) i wiem ile trzeba pracy aby ja doprowadzic do takiego stanu. Probowalem wszystkiego lacznie z elektroliza(Nzair123 pamietasz nasze rozmowy na gg odnosnie tego?? :D )

Edytowane przez LordRene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szczecinie nie ma takiej ulicy :mur:  :lol:  Ale sciemniacz!!!!!

Sadze ze to nagonka jednak na mitsuma. Stary jestem z toba. Jedz do wa-wy i wpierd...l szczeniakowi.

1420350[/snapback]

 

Jest Obok Ulicy Prostej i Okolnej poczetek numeru telefonu to 422 60 xx

 

 

A Pozatym co z tego ze w tej rozmowie kłamałem ?? Skoro ty nawet nie potrafisz czytac ???? i nie wiesz co to jest ze wziełęm kogoś "na ciach!a" ??? Moglem se sciemniac gadac glupoty jakie chcem ważne jest to ze od goscia wyrwalem to , cara rozmowa jest nie wazna :

 

Rozmawialsmy 4.Powiesz mi czemu lada byla taka u[ciach!]a

Nikos wariat (11:19)

odopowiada?

Nikos wariat (11:19)

i ci powiem kto co i jak

mitus (11:20)

pierwsze trzy oki

Nikos wariat (11:20)

a 4 to co ?

mitus (11:21)

powiem ci tak

mitus (11:21)

nie od dziś wszyscy już wiedzą że wada łady to te cholerne blaszki

mitus (11:21)

tak

mitus (11:21)

to jest piepszona ich wada

Nikos wariat (11:21)

i w zwiazdku z tym czemu byla u[ciach!]a?

mitus (11:22)

i niewiem jak byś to odkamieniał to nie ma szans tego zlikwidować

mitus (11:22)

bo chodziła ci w układzie

Nikos wariat (11:22)

czyli przyznajesz sie do błedu ?

mitus (11:22)

teraz rozlutowuje chłodniczki

mitus (11:23)

każdy kto sprzedaje ładę jest oszustem

mitus (11:23)

bo to wada fabryczna

Nikos wariat (11:23)

a chesz wiedziec czemu pogromca mi sie s[ciach!]lil ?

mitus (11:23)

nie jestem oszustem bo niezrobiłem tego celowo

mitus (11:23)

teraz to juz wiem

mitus (11:23)

wcześniej niewiedziałem

Nikos wariat (11:23)

no czemu ?

mitus (11:23)

bo pokazali to na forum

mitus (11:24)

nie miałem pojęcia o tych blaszkach

mitus (11:24)

w srodku

 

I OTO MI CHODZILO : GOSCIU SIE PRZYNAL ZE ILE BY NIE KABINOWAŁA TO CHŁODNICZKI OD NIEGO BEDA BRUDNE JAK SIEMASZ BO JAK TO TWIERDZI ILE BY CZYSCIL TAK BEDA BRUDNE ......

 

 

A Panu LordRene podziekujemy kozak jakich malo mitssum pod nowa nazwa ...

Edytowane przez Nikos_Wariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy oczywiście chciałby nagrzewnice dokładnie wyczyszczoną, odkamienioną, rozlutowaną i zlutowaną ponownie(wyczyszczoną) , co by miała wymiary 10cmx10cm i powierzchnie 100mln metrow kwadratowych , wykonaną ze srebra ,świecącą i w ogóle ,żeby jeszcze światło jak kryształ załamywała i ,zeby kosztowała 10 zł z wysyłką :) Dajcie spokój. Facet przyznał się ,że faktycznie nie wiedział o problemach z ładami i na tym koniec. Po co ta cała szopka? ? ? powiedzcie mi po co ? o te 30zł przepłacone ? no ludzie:D Przeciez jak jest gość chce kręcić kompa to kupuje BIX3 i składa zestaw za 2000zł i ma wszystko gdzieś - estetyka i wydajność. A tutaj dzieciaki ,których starzy utrzymują, zbierają kase przez pół roku i kupują super ekstra nagrzewnice i ... rozczarowanie. Rozumiem to ,że można sie wkurzyć - ja też bym sie wkurzył. Ale wyluzujcie troche - czego można oczekiwać za 80zł ? no przecież nie nagrzewicy ze srebra:) Wlaśnie cała istota WC polega na majsterkowaniu - kupujesz na szrocie nagrzewnice i sam ją rozlutowujesz , czyścisz ...

 

Nie chcę nikogo obrażać , nie mam do nikogo pretensji

Szanuję Wasze zdania , jesteście normalnymi ludźmi ,którzy widzą niezbyt uczciwe postępowanie

Chciałem wyrazić swoją opinię

 

Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez Grzechu Sin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Obok Ulicy Prostej i Okolnej poczetek numeru telefonu to 422 60 xx

A Pozatym co z tego ze w tej rozmowie kłamałem ?? Skoro ty nawet nie potrafisz czytac ???? i nie wiesz co to jest ze wziełęm kogoś "na ciach!a" ??? Moglem se sciemniac gadac glupoty jakie chcem ważne jest to ze od goscia wyrwalem to , cara rozmowa jest nie wazna :

 

 

1420422[/snapback]

Prosta ulica lezy na osiedlu slonecznym w szczecinie. A ulica Okolna na Skolwinie. Dzieli je jakies 30km :mur: :mur: Stary nawet szczecina nie znasz. I jak teraz Dworkowa ma lezec kolo tych dwoch ulic????

 

LZESZ WASC JAK PIES!!!!

 

 

 

Nie ukrywam sie taki jest moj nick. Dowod?? Moj profil z Laba http://forum.pclab.pl/index.php?showuser=4647

Edytowane przez LordRene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do szczecina...

ulica prosta i okólna leza niemalze na przeciwleglych krancach miasta , co wynika z planu na http://bip.um.szczecin.pl/showpage no i dworkowej tez nie ma

 

@grzechu_sin

tu nie chodzi o to , chodzi o ewidentna niezgodnosc towaru z opisem , miala byc czysciutka , bez kamienia , picus glancus itd , a co jest? no wlasnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jak bede wychodzil to ci powiem dokladnie nie musze kazde miasta znac na pamiec .

 

edit

juz wiem co mi sie powalilo

jestem u laski nazywa sie Emilka Dworakowska

i z tad pomylila mi sie nazywa ulicy Morawska z Dworkowa :)

Morawska jest kolo ulicy Okolnej , Dobrej , Poprzecznej.

a z Prosta mi sie pomylilem bo wczorej mnie ona tam zabrala . jakas fajne miasto wały chrobrego , radison , ale miasto zakrecone jak siemasz wole warszawe :))

 

z tego co slyszalem to znajduje sie w najabrdziej niebezpiecznej dzielinicy ??

Edytowane przez Nikos_Wariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do szczecina...

ulica prosta i okólna leza niemalze na przeciwleglych krancach miasta , co wynika z planu na 1420461[/snapback]

Dokladnie jak mowisz. Dzieli je okolo 30km.

I ze taka ulica nie istnieje pisalem juz wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosciu Czytac nie umiesz ??? klamac se moge moglem mu napisac jestem z marsa :) dla mnie bylo wazne by wyciagnac od niego to ze nagrzewnice od niego sa brudne , jak to on wyjasnil ile by czyscil i tak beda brudne.

 

Cel osiagnlem wiec co sie czepiasz ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cel osiagnlem wiec co sie czepiasz ???

1420502[/snapback]

Cel osiagnoles klamiac. Lzesz. Klamiesz jak misiu15go. Jestescie obaj klamcami. Czyli te zdjecia tez sa klamliwe. :D

 

 

 

UWAGA: Misiu15go i Nikos_Wariat TO KLAMCY!!! Co juz niejednokrotnie udowodniono na tym forum. Nie raz juz przylapano was na klamstwie, wiec dlaczego ktokolwiek mialby wierzyc ze teraz mowicie prawde????? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cel osiagnoles klamiac. Lzesz. Klamiesz jak misiu15go. Jestescie obaj klamcami. Czyli te zdjecia tez sa klamliwe. :D

UWAGA: Misiu15go i Nikos_Wariat TO KLAMCY!!! Co juz niejednokrotnie udowodniono na tym forum. Nie raz juz przylapano was na klamstwie, wiec dlaczego ktokolwiek mialby wierzyc ze teraz mowicie prawde????? :lol:

1420516[/snapback]

od[ciach!]l sie odemnie ja nic do ciebie nie mam wiec zamknij sie i siedz cicho. A to co widac nie zawsze jest prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Dlugo Beda fotki Innych Pokrzywdzonych np.Kisia ....

a co do tematu to moze Lordzie moze przestal bys nawijac Glupie posty ?? Dopoki nie bedzie nowych zdjec i opisow poszkodowanych prosze o zamkniecie Topicu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cel osiagnoles klamiac. Lzesz. Klamiesz jak misiu15go. Jestescie obaj klamcami. Czyli te zdjecia tez sa klamliwe. :D

UWAGA: Misiu15go i Nikos_Wariat TO KLAMCY!!! Co juz niejednokrotnie udowodniono na tym forum. Nie raz juz przylapano was na klamstwie, wiec dlaczego ktokolwiek mialby wierzyc ze teraz mowicie prawde????? :lol:

1420516[/snapback]

Po pierwsze to robi sie niesympatycznie :mur:

Te twoje obrzucanie błotem i wyciąganie brudów.

 

Po drugie to nawet jeśli Mitussm nie wiedział o korodujących podkładkach(co jest dziwne bo problem znany od dawna) to pisze ,że są wyczyszczone dokładnie i odkamieniona- a w środku nabywca dostaje kamieniołom gratis. ale zanim kogoś osądzimy przydały by sie relacje innych użytkowników i fotki innych egzemplarzy..

 

Po 3 jesteś zarejestrowany juz pare latek i jakoś zacząłeś sie nagle udzielać w tym temacie? Nabiłeś sobie tutaj akurat więcej postów niż przez ostatnie pare lat? Jak dla mnie mocno podejrzane. Jest i było tyle innych kontrowersyjnych tematów a ty akurat tutaj. I nie masz w tym żadnego interesu, nie znasz Mitussma i robisz to z dobroci zerca.

 

Po 4 to zaraz mi sie pewnie oberwie że jestem oszustem, kłamcą mam w tym interes itp.... :?

 

 

A moderacja mogłaby ruszyć 4 litery bo ta dyskusja sie robi przykra..miało być o zasyfionych nagrzewnicach a tutaj sie robi obrzucanie sie gofnem na czas :mur:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od[ciach!]l sie odemnie ja nic do ciebie nie mam wiec zamknij sie i siedz cicho. A to co widac nie zawsze jest prawda

1420523[/snapback]

Jasne. Biale to nie biale, a czarne to nie czarne.

 

 

 

Nic nie zmieni tego ze klamiecie. Co juz udowodnilem. Kazdy wasz post to klamstwo.

 

Po pierwsze to robi sie niesympatycznie  :mur:

Te twoje obrzucanie błotem i wyciąganie brudów.

 

Po drugie to nawet jeśli Mitussm nie wiedział o korodujących podkładkach(co jest dziwne bo problem znany od dawna) to pisze ,że są wyczyszczone dokładnie i odkamieniona- a w środku nabywca dostaje kamieniołom gratis.

 

Po 3 jesteś zarejestrowany juz pare latek i jakoś zacząłeś sie nagle udzielać w tym temacie?  Nabiłeś sobie tutaj akurat więcej postów niż przez ostatnie pare lat? Jak dla mnie mocno podejrzane. Jest i było tyle innych kontrowersyjnych tematów a ty akurat tutaj. I nie masz w tym żadnego interesu, nie znasz Mitussma i robisz to z dobroci zerca.

 

Po 4 to zaraz mi sie pewnie oberwie że jestem oszustem, kłamcą mam w ym interes itp....  :?

A moderacja mogłaby ruszyć 4 litery bo ta dyskusja sie robi przykra..miało być o zasyfionych nagrzewnicach a tutaj sie robi obrzucanie sie gofnem na czas :mur:

1420543[/snapback]

Ad 1. To zaczeli robic(czyli obrzucac blotem) wariat i spolka.

Ad 2. Jakos na tyle sprzedanych chodniczek nikt nie mial problemow i nigdy sie nie zalil na zadnym forum, co w innych przypadkach jest norma.

Ad 3. To jest moje drugie konto. Po drugie ja pochodze ze szczecina a mitsum nawet nie wiem skad. Teraz moge powiedziec ze go znam bo przed chwila zamienilem pare zdan z nim na gg. A moja tozsamosc moze potwierdzic Krootki i Pitbull(ale on raczej juz tu sie nie udziela).

Ad 4. Nie.

Nie Dlugo Beda fotki Innych Pokrzywdzonych np.Kisia ....

a co do tematu to moze Lordzie moze przestal bys nawijac Glupie posty ?? Dopoki nie bedzie nowych zdjec i opisow poszkodowanych prosze o zamkniecie Topicu

1420524[/snapback]

aaaaaa nagle wiecej pokrzywdzonych sie znalezlo??? Ciekawe skad? Moze to byla jakas propozycja?? Do tej pory nikt nie narzekal, a nagle jest ich wiecej?? Edytowane przez LordRene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...