Skocz do zawartości
kobus

Jak Rozp...przepedzic Golebie :/

Rekomendowane odpowiedzi

looodzie...juz nerwowo nie wytrzymuje z rodzinka...mam chatke 2 pietrowa i w miejscu gdize powinna byc podbitka golebie sobie urzadzily gniazdo...na tyle zle ze jest ono gdzies wsrodku laczenia dachu ze nie moge tam niczym dotrzec!!!a one okropnie sraja na ziemie...a to niezbyt dobrze wyglada szczegolnie jak ma sie pod soba sklep spozywczy...co mam zrobic? ciagle przeganianie ich kijem nie pomaga zbytnio :/ a niedlooogo chyba pozycze wwiatrowke od znajomych...://////// grrrrrrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić, ale pozostaje tylko je otruć... jeśli mają tam gniazdo i zasadziły jajeczka:> to dopóki ich nie wywalisz będą tam przesiadywać, ale sam mówisz, że nie masz tam dojścia...

Odrazu mówię, że wcale nie jestem zwolennikiem takich działań, ale wiem jak bardzo irytujące są gołębie... ciągłe sranie i gruchanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam taki sprzęt to przepędzania wron, gołębi i innych sraków

Dołączona grafika

Sprzęt działa znakomicie :blurp: Przydaje się tez również gdy w nocy przychodza inne psy gryźć się z moim. Sprawa załatwiona bez wychodzenia z domu (okno)

 

P.S. Pamiętaj że w ptaki i inne zwierzęta można strzelac tylko płaskim śrutem :wink:

Edytowane przez adamm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma siły. Muszą jakąś drogą do tego gniazda się dostawać. Więc dostań się tam tą samą. Kijem gniazdo zakoś i zasłoń to dojście.

Inna metoda to zapytanie jakiegoś hodowcy gołębi. Może gołębie nie lubią jakiegoś konkretnego zapachu albo coś. Podrzucić im to i same się wyniosą. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że płaskim śrutem ich nie zabijesz ? ;o

Czy będą się dłużej męczyły ?  :mur:

1418679[/snapback]

Płaski śrut ma większy opór powietrza czyli z mniejsza mocą uderza, jest mniej celny i zwykle przelatuje obok ptaka (wystraszy go), a nawet jak trafisz to raczej nic mu się nie stanie. Mój kolega strzelił w ptaka z 2-3 metrów (głupek) - śrut się od odbił i ptak odleciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam taki sprzęt to przepędzania wron, gołębi i innych sraków

Przydaje się tez również gdy w nocy przychodza inne psy gryźć się z moim. Sprawa załatwiona bez wychodzenia z domu (okno) :win:

1418638[/snapback]

Strzelasz do zwierząt?! Przyjdź pod moje okno, to Ci też przy[ciach!]lę z takiej samej. Zobaczysz czy nie boli i czy to takie przyjemne i śmieszne :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja powiedziałem że strzelam??? Ja tylko straszę. Kiedys widziałem jak typy sie strzelali z wiatrówek z odległości ~10-15m

 

Wystarczy sam świst śrutu a już wszystko ucieka

Edytowane przez adamm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niewiem czy śrut jest bezpieczny, znajomy rolnik zastrzelił kota(z 20m) bo się zdenerwował zę wpieprzył mu ptaki :blink: a trafił prosto w łeb, tylko podskoczył i upadł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ASG raz dostanie kulką i poleci gdzie indziej srać a moc karabinku to 0,7 J. taki M4A1 jest celny i wali serią ale ptaka nie zabijesz :> oto taki karabinek moim zdaniem wart swojej ceny :] http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49338386 , a ten jest troche lepszy i droższy :] ale jak sie nie odgania nimi ptaków lub innych stworzeń to można sie pobawić nimi w c's w jakimś opuszczonym domku tylko gra sie najlepiej w więcej niż 6 osób :lol: zabawa z tego co wiem jest świetna

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT ale ostatnimi czasy tematy na oslej mnie przyprawiaja o wybuch smiechu, np. "jak sie golic" a teraz jak przepedzic golebie :DDD LOL :) no offence offkoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"PACZKA KULEK Z FARBĄ"

Czyli rozumiem że on dodaje zwykle kulki , ale mozna tez włożyć takie z farbą? ;]

1419087[/snapback]

Takie kulki z farbą to są 6mm. tyle że z farbką w środku ale jak sie będzie z nich strzelać to zniszczą karabin w środku bo przecie one wybuchają farbką po styczności z przeszkodą co oznacza że wybuchają w środku karabinku bo przecie sprężyna rozpędzona w nie uderza :] a ten kabarinek elektryczny jest do bani wszystkie karabinki tam z tego co wiem są elektryczne(oprócz shotgun'ów :P) a nie że trzeba co pare razy naciągać. Ale nie jestem pewny bo w sklepie gdzie można kupić te karabinki to wszystkie są elektryki i są tanie czyli więcej niz 200 zł za jeden nie zapłacisz a są o wiele fajniejsze od tych naciąganych. Więc u mnie w sklepie są elektryki które są identyczne jak na allegro tylko elektryczne, a na allegro z tego co można przeczytać on są naciągane. I tak wiem że nic nie zrozumieliście z tego co tu napisałem ale mniejsza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatrowka :D o ile trafisz ;)

1418583[/snapback]

hehe :)

 

Ja mialem wiatrowke z celownikiem optycznych 40x :-P I jak golab oberwal z odleglosci 20m to sie przewrocil :lol:

 

Wiatrowka ma ponad 15J :D i strzelalem ostrym srutem :-P

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cmx

A co ci ten gołąb zrobił że go zabiłeś?  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:

1419146[/snapback]

A kto powiedzial ze go zabilem :? Przewrocil sie i odlecial, nic mu nie jest :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ASG raz dostanie kulką i poleci gdzie indziej srać a moc karabinku to 0,7 J. taki M4A1 jest celny i wali serią ale ptaka nie zabijesz :> oto taki karabinek moim zdaniem wart swojej ceny :] 1419069[/snapback]

Strzelałem z tego karabinku. Nie strzela on serią i nie jest celny. W zamkniętym pomieszczeniu z odległości 10m cięzko trafić w klosz od lampy. Ale na strzelanki po lesie akurat. Do przeganiania ptaków to trzeba by przerobić szczerbinke (tzn. taką dziurke) bo nie ma tam nic do ustawiania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedzial ze go zabilem  :?  Przewrocil sie i odlecial, nic mu nie jest  :razz:

1419154[/snapback]

Taaaa... ;]

Dostał z ostrego śrutu, przewrócił sie i odleciał... :>

Pozdrów go od nas.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...