Skocz do zawartości
yolukas1

Max Napiecie Dla Kingston Hyperx Pc3200a

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Mam Kingstony HyperX ddr400 512mb pc 3200

Za cholere nieida na standardowych timingach(2-3-2-6) na mojej płytce.

Mam takie pytanie, jakie maks napiecie moge im zadac bo moja płytka chyba ma 3,3v albo wieciej zeby ich nie sjarac.

Szukałem podbnych tematów ale nieznalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze masz te kosci:

http://sklep.benchmark.pl/pelny_9296.html

Przy takiej kasie nie bylo lepiej dolozyc jescze 50zl i kupic te?

http://sklep.benchmark.pl/pelny_15928.html

 

Napewno bylbys bardziej zadowolony, ja na nie zbieram. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja z 2-3-2-6 to ch-5 , u mnie na dfi nf4 nawet stabilnego 220 2-3-2-6 na 3.4V nie bylo , totalna kupa moge powiedziec albo takie mi sie trafily sztuki , co do tych drugich to z nimi moze byc juz lepiej ale kto to moze wiedziec , nie przekonasz sie poki nie zapakujesz na plyte i nie zaczniesz krecic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khxy 3200A sa na allegro po 300zl , te ceny z benchamraka jak i komputronika to zawyzone sa , szukaj czegos na winbondach lub tccd a jak chcesz to bier odemnie mojego duala 2x256 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzieki.

Mam maks 3,3v na ddr na płycie.

Moze zna ktoś jakies mody na moją płytke???

W tych pamiatkach sa jakie winbondy? BH-5 BH6 CZY CH-5, a moze jakies inne :-P

Aha dam wam screena ile narazie wyciągnołem na tych pamiatkach ale neiwem czy stabilne.

Czekam na WC+Peltier <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ke? :blink:  Przecież to maxymalna qpa :lol:

1419191[/snapback]

Czy taka kupa? Moje 3200A 2-3-2-6 256mb fikają w dualu na 240 fsb przy 3,1V a w singlu docisnąłem do 249 i to jeszcze nie były max możliwości bo nie miałem czasu pokombinować i nie wiem kiedy Asus się kończy... w końcu non OC board :P Timingi oczywiście 2-2-2-10 :P Patrz link w podpisie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taka kupa? Moje 3200A 2-3-2-6 256mb fikają w dualu na 240 fsb przy 3,1V a w singlu docisnąłem do 249 i to jeszcze nie były max możliwości bo nie miałem czasu pokombinować i nie wiem kiedy Asus się kończy... w końcu non OC board :P Timingi oczywiście 2-2-2-10 :P Patrz link w podpisie...

1420054[/snapback]

mówiłem o ulk <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem. Proc mi chodzi na 2530mhz(fsb 230 :D ) na 1,725v (real 1,75),

a pamiatki narazie smigaja na 460mhz na 2,9v.

Zastanawiam sie czy pojda na 3,3v na timingach 2-2-2-6 :unsure: :unsure: ????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys mialem kingston hyperX 3200 (pierwsza seria) w ogole nic nie moglem ich podkrecic... to samo jak wujek kupil sobie 550MHz nic wyzej nie poszly...

1433943[/snapback]

imho kingstony słabo chodzą na seryjnym napięciu, miałem sporo problemów żeby stabilnie mi działały nawet czasem przy 200fsb, cpuz odczytuje timingi 2,5 chociaż producent podaje cl2.... w każdym razie z bólem zrobiłem wreszcie 223 2-3-2-11 @2,7v... po voltmodzie bez zająknięcia wstają na 236 2-2-2-10 @ 3,2v aktualnie (bez moda na mostku, z modem do 243 szły dual ale mostek się kończył), po wczorajszych ekscesach na płycie muszę zobaczyć co się będzie działo z vmodem na mostku bo 240 miałem przy 1,9 a teraz 236 przy 1,6 :D niestety coś mi dzielniki wyższe dla pamięci nie chciały działać więc póki co nie mogę sprawdzić ile max polecą :(

 

Edit: KHX3200A 2-3-2-6 Winbond ch-5

Edytowane przez Hadrysek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys mialem kingston hyperX 3200 (pierwsza seria) w ogole nic nie moglem ich podkrecic... to samo jak wujek kupil sobie 550MHz nic wyzej nie poszly...

1433943[/snapback]

No bez przesady pierwsza seria KHX3200 byla na BH-5 i troche sie krecily. Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...