Skocz do zawartości
NeuroPL

Jaka Karta Na Pcie Będzie Porównywalna Do..

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze cos z rodziny 6600 a u Ati to cos w okolicy x700 :wink: pozdrawiam

1419150[/snapback]

no nie wiem nie wiem;]

mysle ze głupie 6200 będzie wydajniejsze od tego szrotu:>

w kazdym razie wszystko z seri 6xxx;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem nie wiem;]

mysle ze głupie 6200 będzie wydajniejsze od tego szrotu:>

w kazdym razie wszystko z seri 6xxx;]

1419162[/snapback]

Zastanów się co wypisujesz.

Jeszcze gotów Ci ktoś uwierzyć i co wtedy?

 

P.S.

To była jednorazowa wypowiedź w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się co wypisujesz.

Jeszcze gotów Ci ktoś uwierzyć i co wtedy?

 

P.S.

To była jednorazowa wypowiedź w tym temacie.

1419281[/snapback]

a no tak masz racje

od 64bitowców ta twoja śmieszna karta będzie szybsza

biedacy z fx'ami nadal nie chcą sie pogodzic z badziewiastwem tej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Grobel ale to ty jesteś śmieszny. FX 5900 to karta high-end (choć poprzedniej generacji) a 6200 to zaledwie low-end. FX 5900 ma nominalną moc obliczeniową 3200 MT/s i przepustowość pamięci 26,6 GB/s a 6200 zaledwie 1200 MT/s i przepustowość pamięci 7,8 GB/s - FX 5900 wygrywa bez walki.

 

A do Nero - jeśli chcesz kartę o parametrach porównywalnych do FX 5900 to albo Radeon z rodziny X700 - ale moim zdaniem nie warto bo to engine starej generacji albo GeForce 6600 GT (4000 MT/s, 15,6 GB/s). Przepustowość pamięci mniejsza bo szyna tylko 128bit ale za to jądro nowej generacji i większa moc obliczeniowa - w sumie powinien być nieco wydajniejszy niż FX 5900 i zdolny do obsługi efektów w grach nowej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie ATI od 9600pro wzwyż :blurp:

a co do userów 5900 - lol :D , rzeczywiście dalej utwieradzają się w swojej głupocie próbując zarazić innych B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakto co masz kupic? Kup ge-forca 5900xt na pci-express. Jest cos takiego(dolozyli mostek hsi czy cos zeby obslugiwalo nowa magistrale) kosztuje 550zł w komputroniku, czyli cena dosc atrakcyjna ale karta zdecydowanie mniej(high-szajs, mam r9800pro i jest wypasna) bynajmiej ge-force 5900xt pci-express to najlepszy spodob na rozwiazanie twojego problemu. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakto co masz kupic? Kup ge-forca 5900xt na pci-express. Jest cos takiego(dolozyli mostek hsi czy cos zeby obslugiwalo nowa magistrale) kosztuje 550zł w komputroniku

1420078[/snapback]

:ploom: :plom: :blurp: :ploom: :plom: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Grobel ale to ty jesteś śmieszny. FX 5900 to karta high-end (choć poprzedniej generacji) a 6200 to zaledwie low-end. FX 5900 ma nominalną moc obliczeniową 3200 MT/s i przepustowość pamięci 26,6 GB/s a 6200 zaledwie 1200 MT/s i przepustowość pamięci 7,8 GB/s - FX 5900 wygrywa bez walki.

 

1420021[/snapback]

podam CI najgłupsze mozliwe pytanie ze wszystkich jakimi dysponuje

ile masz w 2k5?

1000pkt? :lol: :lol: :lol: :lol: może 2k max przy dobrych wiatrach

ja stukam na środkowym endzie [ tu były złe wyniki :P ]

2700-2800 przy lekkim oc

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podam CI najgłupsze mozliwe pytanie ze wszystkich jakimi dysponuje

ile masz w 2k5?

1000pkt?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  może 2k max przy dobrych wiatrach

ja stukam na środkowym endzie 6-7k

low end będzie miał po oc pewnie koło 4-4.5 [sam nie wiem :P ]

schowaj sie z tym szoretem i tyle

nie ma to jak fanatyzm;]

1420082[/snapback]

heh, dokładnie

trudno się nie zgodzić, userom fx5xxx nvidia powinna wypłacić odszkodowanie za straty moralne :lol:

 

a co do wyboru to nawet się nie zastanawiaj - łykaj gołego 6600, cena około 500zł, a 5900 wciągnie jedną dziurą a drugą wypuści, nie zastanawiaj się nawet B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podam CI najgłupsze mozliwe pytanie ze wszystkich jakimi dysponuje

ile masz w 2k5?

1000pkt?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  może 2k max przy dobrych wiatrach

ja stukam na środkowym endzie 6-7k

low end będzie miał po oc pewnie koło 4-4.5 [sam nie wiem :P ]

schowaj sie z tym szoretem i tyle

nie ma to jak fanatyzm;]

1420082[/snapback]

Miałem sie nie wypowiadać, ale takiego wyniku to chyba nalezy pogratulować....

Masz najszybszego 6600 na świecie, jeszcze raz pragnę wyrazić moje uznanie....

No chyba, że masz jakiegoś innego smarka 2k5?

 

Kucyk zarzuć linkiem do jakiegoś 9600PRO na PCI E....

Pewnie jest jakaś specjalna wersja z młotkiem w komplecie.

Edytowane przez suchyjastrzab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem sie nie wypowiadać, ale takiego wyniku to chyba nalezy pogratulować....

Masz najszybszego 6600 na świecie, jeszcze raz pragnę wyrazić moje uznanie....

No chyba, że masz jakiegoś innego smarka 2k5?

 

Kucyk zarzuć linkiem do jakiegoś 9600PRO na PCI E....

Pewnie jest jakaś specjalna wersja z młotkiem w komplecie.

1420118[/snapback]

miałem na myśli, że 9600pro zjada twojego FXa, a dobrze wiemy, że nie ma tej karty na pci-e, bo tylko nv mogła wpaść na tak świetny pomysł i umieścić ten stary ich złom na tym złączy, ale już dobra, masz super wydajną kartą, a ja przepraszam, że coś mówiłem, niech user zakłądający wątek wybierze 5900 na pci-e, kartę która skopie mu zad :D

lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

User zakładający wątek dostał odpowiedx w pierwszym poście.

BTW mógłbyś mi pokazać kto, poza Tobą i kolegą luki2, proponował zakup karty 5900 na PCI E?

Nie oczekuje żadnej mądrej odpowiedzi.

 

Co do tego, że 9600PRO zjada mojego FX`a to się gruuuuuuubo mylisz.

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no pewnie ;) moze od razu fx5200 ;) szrot nie szrot ale kupowanie 5900... na pcie. lol,, owszem możesz sobie pograć, w nowe gry też, i nie będzie nie-wydajnie - bo nie uświadczysz wszystkiego,, 6600 zje tego fx'a... co do 9600pro vs FX to bym się zastanawiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki fanatyzm ze strony FX'owców jeżeli to ciągle radzikowie nas jadą a nie my ich? Jeżeli chodzi o twój zakup to polecam Ci geforce 6600.

 

Myślę, że problem nie lezy po naszej stronie czyli zadowolonych posiadaczy FX 5900 ale po stronie radzików, którzy mając słabsze karty próbują sobie wmówić (megalomania) że posiadają lepsza kartę a FX to było [ciach!]o jeszcze zanim ujrzało światło dzienne :)

 

P.S. Moja indywidualna wypowiedź, nie zamierzam się kłócić bo nie warto z fanatykami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podam CI najgłupsze mozliwe pytanie ze wszystkich jakimi dysponuje

ile masz w 2k5?

1000pkt?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  może 2k max przy dobrych wiatrach

ja stukam na środkowym endzie 6-7k

low end będzie miał po oc pewnie koło 4-4.5 [sam nie wiem :P ]

schowaj sie z tym szoretem i tyle

nie ma to jak fanatyzm;]

1420082[/snapback]

Właśnie nie ma to jak fanatyzm, wiedzie on cię to wypisywania takich głupstw, że aż strach. Wiarygodne testy publikowane w internecie dają kartom typu GT 6800 ok 2500 pky w 2k5 i ok 2600 karcie Asus V9999Gt (zubożony GT 6800 GT). Więc nie pleć bajek, że ty masz 6-7k na karcie ze średniej półki. Albo łaskawie udowodnij.

 

P.S. Osobiście nigdy nie posiadałem karty FX 5900 ani żadnej z serii FX a ostatnio kupowaną przeze mnie kartą był Radeon 9600Pro (w prezencie dla brata) ale po prostu nie lubię opowiadać ludziom głupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto jeszcze link do przykładowego testu karty ze średniej półki "nowej generacji" GF 6600 firmy Gigabyte. Wyniki w 3dMark2005:

 

Standard (300/550) 1024*768: 1455p 1280*1024: 1186

 

Oc (600/575) 1024*768: 1891 1280*1024: 1517

 

Oba testy w ustawieniu no AA/ 4*AF na platformie z intelem Prescott 3.4E.

 

Zapewne da się bardziej podkręcić ale 4000 p nie mówiąć już o 6000 - wolne żarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki fanatyzm ze strony FX'owców jeżeli to ciągle radzikowie nas jadą a nie my ich? Jeżeli chodzi o twój zakup to polecam Ci geforce 6600.

 

Myślę, że problem nie lezy po naszej stronie czyli zadowolonych posiadaczy FX 5900 ale po stronie radzików, którzy mając słabsze karty próbują sobie wmówić (megalomania) że posiadają lepsza kartę a FX to było [ciach!]o jeszcze zanim ujrzało światło dzienne :)

 

P.S. Moja indywidualna wypowiedź, nie zamierzam się kłócić bo nie warto z fanatykami :)

1420383[/snapback]

pokaż wydajnośc w dx9;]

 

Właśnie nie ma to jak fanatyzm, wiedzie on cię to wypisywania takich głupstw, że aż strach. Wiarygodne testy publikowane w internecie dają kartom typu GT 6800 ok 2500 pky w 2k5 i ok 2600 karcie Asus V9999Gt (zubożony GT 6800 GT). Więc nie pleć bajek, że ty masz 6-7k na karcie ze średniej półki. Albo łaskawie udowodnij.

 

P.S. Osobiście nigdy nie posiadałem karty FX 5900 ani żadnej z serii FX a ostatnio kupowaną przeze mnie kartą był Radeon 9600Pro (w prezencie dla brata) ale po prostu nie lubię opowiadać ludziom głupot.

1420419[/snapback]

dobra źą, byłem lekko nieteges i pisałem o jednym myslałem o drugim juz poprawiłem

 

wydajnosc w dx9

 

 

wiec fx5950 1800pkt to max co widziałem;] 6600nongt i bez pamieci ddr3 3800pkt

wyniki na orbie sobie szukajta same :P

no taka mała różnica jest widoczna jednak;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż wydajnośc w dx9;]

dobra źą, byłem lekko nieteges i pisałem o jednym myslałem o drugim juz poprawiłem

 

wydajnosc w dx9

wiec fx5950 1800pkt  to max co widziałem;] 6600nongt i bez pamieci ddr3 3800pkt

wyniki na orbie sobie szukajta same :P

no taka mała różnica jest widoczna jednak;]

1420518[/snapback]

Ty chyba nadal jesteś "nieteges" albo masz tak na stałe.

Nadal myślisz o jednym pisząc o drugim? Na czym polega Twój problem?

Wydaje Ci się, że odkryłeś Amerykę? Pokaż mi choć jedną wypowiedź o wyższości serii 5xxx nad 66xx.

Napisałeś bzdurę do sześcianu w pierwszym poście (w kolejnych były podobne herezje) i nie potrafisz się przyznać.

Miłego smarkowania....

Edytowane przez suchyjastrzab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"no nie wiem nie wiem;]

mysle ze głupie 6200 będzie wydajniejsze od tego szrotu:>

w kazdym razie wszystko z seri 6xxx;]"

 

Zastanów się co wypisujesz.

Jeszcze gotów Ci ktoś uwierzyć i co wtedy?

 

P.S.

To była jednorazowa wypowiedź w tym temacie.

1419281[/snapback]

Prosze bardzo, masz taką wypowiedz..

 

Przestancie sie klucic bo to jest smieszne. Ktos poda sensowny argument to druga strona zamiast sie przyznac to pisze inne bzdury typu "ja przeciez nigdy nie mowilem ze xxx jest wydajniejsze, jestes glupi" itp.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nadal jesteś "nieteges" albo masz tak na stałe.

Nadal myślisz o jednym pisząc o drugim? Na czym polega Twój problem?

Wydaje Ci się, że odkryłeś Amerykę? Pokaż mi choć jedną wypowiedź o wyższości serii 5xxx nad 66xx.

Napisałeś bzdurę do sześcianu w pierwszym poście (w kolejnych były podobne herezje) i nie potrafisz się przyznać.

Miłego smarkowania....

1420541[/snapback]

nadal nie jestes w stanie pogodzic sie z tym ze głupi 9550 w dx9 jest równie wydajny co twój szrot?;]

przykro mi

to raczej ty sie nie mozesz przyznac do zyciowego błędu;]

ja podaje dowodziki a ty jestes niemiły;] jak tak wogóle mozna;] zastanów sie nad swoim postępowaniem bo powiem pani!!:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nie jestes w stanie pogodzic sie z tym ze głupi 9550 w dx9 jest równie wydajny co twój szrot?;]

przykro mi

to raczej ty sie nie mozesz przyznac do zyciowego błędu;]

ja podaje dowodziki a ty jestes niemiły;] jak tak wogóle mozna;] zastanów sie nad swoim postępowaniem bo powiem pani!!:>

1420590[/snapback]

Pokaż mi gdzie ten 9550 jest szybszy od mojego szrotu.

To samo odnośnie 6200.

Gdzie są te dowodziki? Ja chyba jestem ślepy i głupi, bo nie widze gdzie je podajesz. Jeżeli twierdzisz, że obie te karty są szybsze od 59xx to powinieneś naprawde zgłosić to pani.

 

@IamWeasel

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem po co kolejna zwada co lepsze ATI-NV czy 5900/6600 itp.

Pytanie brzmiało jaka karta na PCie będzie porównywalna z FX5900XT 128MB na AGP a taką na pewno jest PCX5900 choć jest nieco wolniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nie jestes w stanie pogodzic sie z tym ze głupi 9550 w dx9 jest równie wydajny co twój szrot?;]

przykro mi

to raczej ty sie nie mozesz przyznac do zyciowego błędu;]

ja podaje dowodziki a ty jestes niemiły;] jak tak wogóle mozna;] zastanów sie nad swoim postępowaniem bo powiem pani!!:>

1420590[/snapback]

Boże co za koles. Tak właśnie tylko ze nie zauważyłem w cs source spadku ponizej 45 k/s w 1024x768 afx8 bez aa w dx9.0!!! Gdzie na radku 9550 to sie idzie pochlastac jak cos wybuchnie na ekranie np wysadza na koncu bombe terrorysci. Chłopie co ty wogóle do nas i innych rozmawiasz. Radek 9550 vs fx5900 Lol. Wracając do tematu to wiadomo ze 6600 bedzie lepszy od 5900 (taka kolej rzeczy). Nawet 9600 dostaje po [gluteus maximus] od fx5900 . Ale zwykłego fx5900 troszke trzeba nad nim posiedziec zeby stał sie demonem . Zrób stress testa w csie w dx90 i pobij mnie jakims radkiem (9550 lub 9600 ba nawet 9700) to ci pogratuluje. Masz do pobicia 101 fpsów (w 1024x768 max detale i afx8) powodzenia.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1420677[/snapback]

Gratuluje poczucia humoru.

Udało Ci się znaleść grę w której ten radek jest szybszy.

Może jeszcze coś bardziej grywalnego i spuszcze głowę.

Wniosek jest taki, ze w to nie pograsz ani na radku9550 ani fx5900 ani na swoim 6600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje poczucia humoru.

Udało Ci się znaleść grę w której ten radek jest szybszy.

Może jeszcze coś bardziej grywalnego i spuszcze głowę.

Wniosek jest taki, ze w to nie pograsz ani na radku9550 ani fx5900 ani na swoim 6600.

1420689[/snapback]

Suchy daj na luz bo i tak nie wytłumaczysz ze w 3dmarka nie pogra :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

Witam

Śledzę temat od pewnego czasu i myślę że fanboyów nV żadnymi argumentami się nie przekona o tandetności 5900. Jak wspominał Grobel 6200 będzie szybszy nawet.... ponieważ 5900 ma zje....chane "ps 2.0" na maxa.

 

btw.

Na Pcie prawie każda karta jest lepsza od 5900 :P (oprócz 5900)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit :mur: wyraznie napisalem ze jesli chce cos podobnego na pci-express to niech zabierze to samo, ale juz napewno nie napisalem ze mu to polecam. Nauczcie sie czytac ze zrozumieniem! To ze komus czegos nie odradzam to nie znaczy ze bym to wybral(slepy fan nvidi przekona sie sam po zakupie tego szrotu) Mam w posiadniu r9800pro jestem z niego bardzo zadowolony 2800 bez oc w 3dmarku 2k5 wiec polecam to cudo nawet zamiast 6600. I jeszcze raz powtarzam w zadnym wypadku nie napisalem ze tego fx-a polecam :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...