Skocz do zawartości
steryd123

RATUUUUNKUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

mam wielki problem 3 dni temu kupilem sobie pamiatki 256 sd ram 133mhz ale dzisiaj jak upgradowalem sobie biosa to przy ponownym wlaczeniu kompa zamiast miec tak jak przedtem 640 ramu mialem tylko 384 . sprawdzilem u kolegi moje pamiatki i qrna chyba mi padly te co dopiero co dokupilem (moze dlatego ze je podkrecilem , ale przeciez mialem jeszcze 2 inne kosci ktore to wytrzymaly ) co zrobic ? czy uznaja mi taka reklamacje lub co sciemniac w serwisie zeby mi ta reklamacje uznali PLEASE pomocy wymyslcie cos bo qrna dopiero co sobie kupilem . :twisted: [/u][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci padły pamiątki to nie przyznawaj się w serwisie do upgradu tylko powiedz im że nie działały od początku. Musisz ściemnić bo inaczej czeka Cię nowy wydatek. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie mowi pamiatki, pamiatkom nierowne... :wink: Jezeli u twojego znajomego rowniez nie dzialaja to oznacza jedno...smierc. Na spokojnie zwroc je do sklepu i nieopowiadaj wszystkiego co z nimi robiles...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz do serwisu napewno wymienia. Tylko czasem nie mow ze je kreciles :) :) :lol:

ale czy nie wyjde na glupka bo oni jakos to sprawdza ze je krecilem .czy oni maja mozliwosci zeby to sprawdzic?

jak przekrecone grafy wymieniaja to pamiatki ci tez wymienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem wczesniej kosc, kosci nierowna.... Jezeli to co kupiles to noname to oni to robia wogole niezwracajac uwagi na jakosc... oczywiscie sa jakies standardy. A pozniej sprzedaja to do hurtowni jak ziemniaki ;) Ile razy zdarzalo sie ze kosc tej samej 'firmy' swietne chodzila w wysokich FSB a inna nic tylko 133...ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie przypomnialo mi sie... Znajomy tez ostatnio kupowal 2x256 niby takie firmowe noname...;) No i co sie okazalo u niego komp nie rusza, przychodzi do mnie to samo komp zimny... Oddal to, panowie w sklepie wlozyli to w jakiegos shuttla i wszystko ladnie rusza... :!: :?: Ale powiedzili ze zdarza sie i wymienili na co innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...