Skocz do zawartości
NewbieGRACZ

Resident Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Cała seria to rewolucja, no może oprócz, a to już sami napiszecie.

Piszcie o tej grze, która potrafi sprawić wiele niekontrolowanych odruchów strachu.

1420242[/snapback]

temat dobry na jakieś 8lat temu wstecz :mur:

wtedy to była rewolucja

a dziś (mimo że gra to zajebisty klasyk) znam lepsze grym dzięki którym nie będziesz w stanie kontrolować swoich zwieraczy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie do dzisiaj seria Resident Evil to najlepszy komputerowy horror wszechczasów.Pamiętam do dziś jak zagrywałem się w 3 części RE na Playstation a później w RE:Code Veronica na Dreamcast.Niesamowity klimat,niesamowita historia,gra legenda.Szkoda że nie mam Game Cube-a,bo z ogromną chęcią pograłbym sobie w odświeżonego RE 1 no i oczywiście w rewelacyjne RE 4.

Dla mnie RE to gra wczechczasów

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Resident Evil wypada blado przy najlepszym horrorze wszechczasów zarówno na PC jak i PS czyli Silent Hill. Dziękuje za uwagę :) Ale pomijając SH to znam troche lepszych gier od Residenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja przeszedlem 3 czesci na peceta i uwazam to za dobry klasyk,jednak seria Silent Hill przewyzsza ja zdecydowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam nie ma co porówywac Silent hilla z Residentem ;)

jak dla mnie to dwie zupełnie inne gry :D

w residencie jest sieczka zombi a w silencie klimat ostrego psychologicznego horroru

@NewbieGRACZ - koniecznie musisz zakładac codziennie po 10 tematów ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Daj spokój.Cold Fear i Obscure to kiszka.Silent Hill 1 był rewelacyjny.Następne części już beznadziejne.

1420444[/snapback]

SH1 nie gralem jako jedyna,ale 2,3,4 mi sie na maxa podobaja,a pozatym z tego co wiem to dwojka jest najlepsza z calej serii.Co zas do Cold Fear to gra 1 klasa i rownierz ja polecam a Obscure byl by idelany gdyby sie nie sterowalo 2ma postaciami naraz tylko jednym bohaterem,ale tez jest bardzo dobre i Ci co uwazaja,ze kiszka dobrze w niego nie grali - amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gral ktos w resident evil 4 ,moglby ktos cos napisac, jakies screeny ,filmik czy cos :) bede wdzieczny, tak jakos malo sie o niej slyszy szukalem info, screenow ale jakies 4 widzlem i to jakies dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm RE4 to co widzialem po filmiku, to juz nie jest RE (chce sie mylic). Cos bardziej SH tylko ze taki zrecznosciowy, tj podchodzisz do kolesia (nie zombie) dajesz mu z buta i heda strzelasz. Zbierasz jakeis bonusy po nim itd.

Mam nadzieje ze to tylko byl filmik poczatkowy i ze reszta gry nie jest taka.

Acha filmik widzialem z wersji na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój.Cold Fear i Obscure to kiszka.Silent Hill 1 był rewelacyjny.Następne części już beznadziejne.

1420444[/snapback]

Nie przesadzaj :wink: Cold Fear nie jest zly. Tylko boss koncowy byl troszke banalny.

 

nie RE4 jest tylko na GameCube,a pod koniec 2005 będzie na ps2.RE4 nigdy nie wyjdzie na pc

1422559[/snapback]

Nie kracz prosze nie kracz :angry: wyszystko jest mozliwe. Juz jest grupa fanow co zasypuje ich mailami. Wierzmy ze im sie odmieni :D

 

Co do serii RE to tylko 2 slowa: KLIMAT I MUZYKA :-P SH1 jest jeszcze lepszy ale to juz co innego i nie nalezy go porownywac do tej serii pain.exe masz calkowita racje.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej [;

 

Mam problem z resident evil 1. Mianowicie nie moge zainstalowac w ogole tej gry na swoim systemie, tj ustawiam tryb zgodnosci [winda 95/98/cokolwiek] odpala sie setup...który po chwili sie sam wyłącza. Czy jest na sali ładowarka [ewentualnie ktos kto pomoże]? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliki setupa i wszystkie exe'ki ustaw w tryb zgodnosci. Wkazdym razie tak instalowalem, ale byly problemy.

Juz lepiej wersje na PSX sobie zalatw.

Ustawialem wszystkie exeki i nic to nie dało.Na psxa sobie załatwiłem.....drugą część [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

To raczej nie dlatego,ze jest windows xp,to przez karte graficzna.Jesli masz wlaczony autorun to komputer chce odpalic instalke domyslnie z posiadaniem voodoo i dxa 3.Nastepnie jak jej nie znajdzie to przechodzi na inne karty.Na windowsie ME z tego co wiem to odpalilem gre na rivie ZX (tzn ta karte ustawilem a mialem wtedy GF2MX200 i Durona700@900,768 SDRam,rok 2002 :)).Na XPku tez da sie odpalic z tego co wiem.Napewno trzeba wlaczyc tryb zgodnosci ale chyba z win98/me i odpalic emulator dgvoodoo i odpalic gre pod glide wrappera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ta gre odpalilem na XP bez problemu i to z akceleracja. Ale i tak sie wiesza przy tym kominku zaraz na poczatku.. nawet jak obciazylem proocka :/ Bo ponoc tak sie dzieje jak jest za szybki komp.

 

Zalatw sobie na PSX ,jak chcesz to moge Ci podeslac bardzo dobry konfig do ePSX (emulator do PSX ;) ) na ktorym kazda gra rusza z muzyka ,filmikami i bez zadnych bledow ze stalymi 60 klatkami. Gralem juz we wszt=ystkie 3 czesci na tym emulatorze i do tego w Silent Hill :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że zrobię ten 8-letni odkop tematu. Jest ku temu okazja, bowiem Capcom robi remake 1 części. Gra ma ukazać się w przyszłym roku także na PC i robiona jest od samych podstaw (to nie będą tylko jakieś tam teksturki HD) - coś na wzór tej odsłony z GC.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze wreszcie sobie przybliżyć serię (nigdy nie grałem w żadną część...) i ten remake brzmi jak dobry początek ;)

 

Jak ktoś lubi to można pooglądać obrazeczki :):

http://www.famitsu.com/news/201408/05058378.html

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DeathTomahawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...