Skocz do zawartości
steryd123

czmeu tak dlugo!!!!!!?????

Rekomendowane odpowiedzi

mam wielkie pytanie . nie wiem czemu ale gdy bylem podlaczony laczem stalym (przez prividera ) to komp na windzie xp uruchamial mi sie stosunkowo szybko (moze z 20 sekund ) jednak nie bylem zadowolony z predkosci internetu i podlaczylem sie neostrada plus . z predkosci netu jestem zadowolony :D ale komputer wlacza mi sie chyba z 3 minuty nie wiem dlaczego (w msconfigu prawie wszystko powyzucalem .czy mozna jakos przyspieszyc to wlaczanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wielkie pytanie . nie wiem czemu ale gdy bylem podlaczony laczem stalym (przez prividera ) to komp na windzie xp uruchamial mi sie stosunkowo szybko (moze z 20 sekund ) jednak nie bylem zadowolony z predkosci internetu i podlaczylem sie neostrada plus . z predkosci netu jestem zadowolony  :D ale komputer wlacza mi sie chyba z 3 minuty nie wiem dlaczego (w msconfigu prawie wszystko powyzucalem .czy mozna jakos przyspieszyc to wlaczanie?

To nie to forum :(

Sorki, ze Ci to napisalem, ale jakis porzadek musi byc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie te ale bardziej poczytne wiec pomyslem ze szybciej uzyskam informacje

Wydaje Ci sie tylko! Lepiej nie wkurzaj moderatorow, bo jak kazdy tak jak ty bedzie pisal tu posty na kazdy mozliwy temat to za niedlugo bedzie straszny burdel na forum, a wiec wybacz, ale wkurza mnie tez takie cos, choc nie jestem moderatorem , a szkoda bo bym Ci posta przeniosl na forum software!!!

Troche porzadku!!! Prosze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ze po zawodowce jestes bo tak jak kazdy buńczuczny glupek czpiasz sie szczegołow zamiast starac sie rozwiazac faktyczny problem z taka postawa daleko w zyciu nie zajedziesz i jak sam widzisz nie zajechales. nie traktuj tego jako obraze bo nie o to mi chodzilo zeby sie wyzywac chodzi mi o to zebys sie zastanowil nad tematem i jesli wiesz cos na ten temat to odpowiedzial a nie byl typem pieniacza ktory i tak nie jest w stanie niczego konkretnego przeforsowac bo brakuje mu wiedzy. stuka jest sluchac a nie mowic .(to potraktuj jako maksyme zyciowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj aplikacje WANADOO oraz PPPOE. Zainstaluj z płytki protokół PPPOE (adslneodriversbewanpppoesetup.exe). Następnie stwórz nowe połączenie dial-up (jako urządzenie wybierz ADSL WAN MINIPORT). Jako numer telefonu wprowadź znak "*". W ustawieniach, w zakładce sieć musi być zaznaczone tylko TCP/IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...