Skocz do zawartości
macaj

Laptop+komputer Stacjonarny+adapter Wi-fi

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!

 

Od dluzszego czasu bazgram sie ze zrobieniem sieci bezprzewodowej w domu. Mam komputer tacjonarny (w nim karta wifi do ktorej jest podlaczona antena na dachu - a antena bierze sygnal z osiedlowej sieci). Kupilem sobie takze laptoka i mam w nim juz wbudowana bezprzewodowa karte internetowa. Teraz pozatym wszyskim mam jeszcze zewnetrzna karte sieciowa (bezprzewodowa) D-Link DWL 120 2,4ghz wireless usb adapter. Skoro moglem polaczyc laptoka i komputer poprzez wbudowane karty ethernet to czemu mialbym nie zrezygnowac z kabla i podlaczyc je za pomoca tego adaptera? I tu zaczely sie schodki. Podlaczylem mojego D-Linka do komputera stacjonarnego. Wlaczylem udostepnianie sieci dalej skonfigurowalem polaczenie lokalne (powpisywalem odpowiednie adresy na kompie i laptoku) i karty sie nie widzialy ;( probowalem i silowalem sie z konfiguracja (mam windowsa XP) i nie dalem rady ;/ Czy ktos z was moglby mi uswiadomic jak zrobic tak zeby karty sie widzialy i dzialala mi ta siec w domu tak zebym mogl z laptopem chodzi po domu i miec siec? Bylbym wdzieczny, bo jestem bliski rozwalenia calego sprzetu :mur: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahaha... TAKIE Z WAS SPECE.. ja bym rzekł lolki... przez tyle czasu zaden nie mógł mi podać instrukcji do tego (mimo iż szukałem na całym forum).. Dopiero ja poczytałem na niemiecich forach dowiedziałem sie o co chodzi! Dzięki wielkie, juz tutaj nie bede zaglądał bo nie ma po co! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co z Ciebie za spec jak instrukcji nawet nie przeczytales, nie mowiac w ogole o jej znalezieniu. Nie zawracaj gitary tylko sam sobie poszukaj na googlu a potem przyjdz jak masz nadal problem. Poza tym nie kazdy ma czas zagladac tu co chwila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co z Ciebie za spec jak instrukcji nawet nie przeczytales, nie mowiac w ogole o jej znalezieniu.

stary nie wiem czy ty czytasz co piszesz (i co ja pisze) ale wali mnie to w sumie.. :lol: "Instruckji" nie mogłem przeczytać bo jej nawet nie znalałzem tutaj :wink: Więc gdybyś pomyslał to byś nie pisał takich głupot.. :blink: Jakbym miał "instrukcję" to bym tu nawet postów nie umieszczał.. i cieszył sie wi-fi juz dawno dawno temu :lol:

 

Nie zawracaj gitary tylko sam sobie poszukaj na googlu

Wyobraź sobie że tak zrobiłem i znalazłem to: http://www.netzwerktotal.de/netzwerkfaq/faq76.htm :D -krótko zwięźle i na temat ;]

 

a potem przyjdz jak masz nadal problem.

 

Widzisz... miałem problem bo poczatkowo na googlach nic nie znajdywałem.. Dlatego tutaj umiesciłem post.. Na ale nikt nie był w stanie odpisać.. więc oszczędź sobie teksty tego typu :wink:

 

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...