Skocz do zawartości
argaven

Chlodzonko Wodne Made By Argaven.

Rekomendowane odpowiedzi

Stronka z fotami.

Umiescilem linka do tej stronik na forum uczelni, w ktorej sie ucze i czesci osob wogole idea wc nie przypadla do gustu - smutne, ale prawdziwe. Stronka chodzi pod IE.

 

Prosze o opoinie i krytyke rzecz jasna.

Edytowane przez argaven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

WC jak WC,wlasciwie niczym dobrze sie nie wyroznia ,mam za to kilka zastrzezen:

 

pompka mala ,pojemnik duzy (z carrefour :D ) - juz to przechodzilem - wroc do carrefour i kup tej samej firmy ale maly pojemnik

albo maly Ruberamid - ta pompke spokojnie mozna upchac do srodka tej budy

 

chlodnice kupiles nowa przeplacajac za gotowa i tak ja umiesciles?? pomysl nad tym - malutka wiec sie prosi zeby ja wcisnac zamiast cdromu - zajmiesz dwa miejsca 5'25" a uzyskasz fajny efekt

albo nawet z tylu tam gdzie jest dodatkowy wentyl ja wpasowac

 

obrzydliwe kolanko-zwezka - czy naprawde 1.05pln za miedziane fi12 to duzo??

 

wyprowadzenia wezy poza bude masz dobrze i zasilacz chodzony tez estetycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, nad wlozeniem chlodnicy do obudowy, ale niestety sama obudowa jest troche za mala - na zdjeciach wyglada na dosc duza, ale na prawde jest tam malutko miejsca. Pompki faktycznie sa slabe, wysokosc podnoszenia strumienia wody to tylko 70 cm, ale daja sobie rade w miare, bo wystajaca ponad obudowe chlodnica ma w najwyzszym miejscu razem z wiatrakiem 52 cm.

 

Szczegolnie jestem zadowolony wlasnie z przejscia przez obudowe.

 

A skarpetki to kumpla, ktory robil zdjecia :D Mi gdzies tam chwycilo reke :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że mamy kolejnego wc maniaka :wink:

Co do układziku to te 2 pompki w tym wielgachnym pojemniku nie bardzo. Ja bym postarał sie o 1 ale mocniejszą np atman 305 i mały pojemnik albo w ogóle uszczelnić i zrobić bez.

Mocowanie chłodnicy jak dla mnie nic ciekawego i do tego wygląda jak zwykły kadeciak.

Jak tak to po co tyle przzepłacałeś? Jak Bi to przeba by ją porządnie zamocować najlepiej w budzie.

 

Acha nie podoba mi sie ten głupi standard 12/16 dla węży. Jak robiłeś nowy układzik trzeba byłó pomysleć o czymś 8-10mm. Większe węże nic nie dają oprócz większego bałaganu. A mniejsze kroćce i złączki są bo niedawno trzymałem w łapkach.

 

 

Alwe ogólnie ok. Zresztą to twoje wc i tobie sie ma podobać. Jakie osiągasz temperatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Pomyśł o filtrach przeciw kurzowych na wentyl....

 

 

chłodnicę możesz przykręcić do sufitu a wentyle na zewnątrz... tylko szkoda będzie tej przejściówki przez budę :(

 

 

w przyszłości można pomysleć o zmianie pompki oraz umieszczeniu wszystkiego wewnątrz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC mi sie podoba, szkoda ze wszystko poza buda :/ Ogolnie duzy plus za chlodzenie zasilacza woda :) tak jak kolega pare postow wyzej polecam zmienic to plastikowe kolanko na cos innego =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dziala. Niestety hosting tp :blink: - czasem sa zaciachy i glowie stronka chodzi pod Internet Explorerem. Pozdrawiam i zapraszam... Ja tymczasem wkrotce napisze o temperaturkach. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...