Skocz do zawartości
ara

Zasilacz Enermax

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie zasilacze są najcichsze? I czy jest jekiś naprawdę cichy a równocześnie i tanie???

 

no jak sobie sam wstawisz cichy wentyl to moze byc cichy a tanie hmmm maja z reguly cienkie wentyle czuyli glosne et a enermaxy z pelna kontrola wentyli to sa wersje AX (czyli active) ale nie ma ich w Polsce chiba bo w pc tuning sa tylko P, ewentualnie podono topower jest calkiem niezly i tesz ma regulacje wentylatorkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie gdzie można kupić zasilacze innych renomowanych producentów najtaniej i najlepiej.Wiem, że ciężko to połączyć ale chwilowo nie mam za dużo kasy o mój Code-śmieć nie domaga 12V. - 12.600/12.730

5V. - 4.700/4.730

3.3v. - 3.230/3.240

bez obciążenia

strasznie skacze i czasami komp sam się resetuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.komputronik.pl

Hount Key 300 lub 350W

Ceny odpowiednio 120zł i chyba 190zł + przesyłka 20zł

Ja mam 300W i naprawdę niezła, choć wentyl mógłby być nieco cichszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bezpośrednie linki :)

zasilacz ATX 420W 2-wentylatory, do Pentium III i IV oraz AMD

zasilacz ATX 470W 2 lub 3-wentylatory do Pentium III i IV oraz AMD

zasilacz ATX 520W 2 lub 3-wentylatory do Pentium III i IV oraz AMD

Mam taki jak ten 520 i jestem całkiem zadowolony, gdyby nie to, że nie mogę znaleźć w środku regulacji napięć, które według producenta powinny być :(

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny dylemat : ten zasilacz 400W (PIV, Xeon, 2xAthlon) z dwoma wentylatorami (i 2 lata gwarancji) za 122 zł czy też zasilacz markowy HUNTKEY 300W za 127 zł. Do mnie przemawia te 2 lata gwarancji. Jedynie mam pytanie czy ten 400Watowy będzie trzymał napięcie. pozdrawiam i oczekuje opini od speców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany ... ludzie !!! nie myślcie że jak coś ma napisane 300w to ma te 300 w :-) porównanie zasilacza codegena nawet 400w z HuntKeya 300 w ... daje głowe ze wygra HuntKey.

 

mam płyte 2 procesorową i mialem duzo zasilaczy i powiem ze jeszcze nie zlanazlem dobrego :-) najgorszy za wszystkich byl codegen 400w ... grzał sie gorzej niz procki ;-) a napięcie skakało jak zające po łące :-) ( i ktoś powie że taki egzemplaz a wymienialem 3 razy :-) troche lepszy był już megabit ... przynajmniej trzymał napięcia ...

a ten co teraz mam Vip 550w ... też ma problem z napieciami ale juz mniejszy ... i sie nie grzeje :-) ...

 

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE :!:

 

ile razy mozna pierniczyczyc o zasilaczach - HuntKey to troszke "lepszy" Codegen - milalem mozliwosc porownania Enlighta 300W i HuntKey350W i ten HuntKey byl zdeczka slabszy - dawal przy takim samym obciazeniu nizsze napiecia i bardziej one skakaly :!:

o tym ze byl glosniejszy od Enlighta to chyba pisac nie musze

 

PS a te HuntKey 300W to po prostu padaka - w sklepach zalegaja jakies stare modele o wydajnosci 250W ktore czesto sa sprzedawane jako 300W nie chce mi sie szukac symboli ale trzeba szukac najnowszysch wersji tych zasilaczy i przy HuntKey ponizej 350W nie brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...